پیش بازی دیدار پرسپولیس و ملوان

پیش بازی دیدار پرسپولیس و ملوان

زمان برگزاری:24/1/1403

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: پیام حیدری

هفته بیست‌و سوم رقابت های لیگ برتر ایران

پرسپولیس تهران:

نزدیک تر از همیشه به صدر

پیش بازی دیدار پرسپولیس و ملوان

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

عملکرد خوب و کسب 16 امتیاز توسط اوسمار ویرا در نیم فصل د‌وم، سرخپوشان را مدعی اصلی قهرمانی کرده است. پرسپولیس پس از نتایج ضعیف در نیم فصل اول از کورس قهرمانی عقب مانده بود و در ابتدای شروع نیم فصل دوم، اختلاف امتیاز آنها با صدر جدول 5 امتیاز بوده است. پرسپولیس با خرید بازیکنان جدید در نیم فصل دوم روز های خوبی را پست سر میگذارد. اضاف شدن اوستون اورونوف در نیم فصل دوم کیفیت پرسپولیس در خط حمله را افزایش داده است و سرخپوشان گلهای زیادی به ثمر رسانده اند. پرسپولیس با حضور در جام حذفی، یکی از مدعیان قهرمانی است و هواداران پرسپولیس امیدوار هستند پرسپولیس از قهرمانی های خود در فصل قبل(لیگ و حذفی) دفاع کند و به مانند فصل گذشته صاحب سه گانه داخلی شوند.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف گلگهر سیرجان رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل پرسپولیس در این دیدار توسط اوستون اورونوف به زیبایی هرچه تمام تر به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر، 22 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 46 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در فصل جاری 13 پیروزی، 2 شکست و 7 تساوی به دست اورده است.

پرسپولیس در خط حمله 29 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن سرخپوشان گولسیانی مدافع گرجستانی آنها با 5 گل است.! پرسپولیس در خط دفاع 13 گل دریافت کرده است و پس از استقلال، بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. پرسپولیس در فصل جاری موفق به ثبت 12 کلین شیت شده است و در جایگاه سوم قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته مسابقه لیگ برتر ایران، میزبان تیم ملوان بندرانزلی در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار،روند خوب خود با هدایت اوسمار ادامه دهند و یک پیروزی مهم را جشن بگیرند.

ملوان بندرانزلی:

قوی سپید پدیده فصل فوتبال ایران

بازی های اخیر ملوان بندر انزلی

ملوان بندرانزلی پس از بازگشت مجدد به لیگ برتر ایران، روز های خوبی را سپری میکند، مهدی تارتار با عملکرد خوب در فصل جاری یک مرتبه دیگر نام این باشگاه قدیمی فوتبال ایران را سر زبان ها انداخته است. ملوان بندر انزلی فصل گذشته پس از بازگشت به بالاترین سطح فوتبال ایران، روز های سختی با مازیار زارع سپری کرد اما سرانجام با عملکرد خوب در هفته های پایانی، موفق به بقا در لیگ برتر شد. ملوان در فصل جاری با اضاف کردن بازیکنان سرباز و سرشناس پر ستاره تر از فصل گذشته شده است، ملوان با عملکرد خوب در لیگ برتر و جام حذفی شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اسیا دارد و هواداران امیدوار هستند با حضور در لیگ قهرمانان اسیا یک اتفاق تاریخی را رقم بزنند!. ملوان در 11 دیدار اخیر خود تنها در 1 مسابقه شکست خورده است.

ملوان در اخرین دیدار خود به مصاف نساجی مازندران رفت و با نتیجه 1-0 فاتح شهراور شمال کشور شد. تنها گل ملوان در این دیدار توسط محمد رضا سلیمانی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام ملوان بندرانزلی

ملوان در 22 دیدار فصل خود, موفق به کسب 38 امتیاز شده است و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. ملوان در خط حمله 26 گل به ثمر رسانده است, قوی سپید انزلی در خط دفاعی تنها 15 گل دریافت کرده است و شرایط خوبی در جدول مسابقات دارد. ملوان در فصل جاری از سه دروازبان استفاده کرده است و موفق به ثبت 12 کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

ملوان در این هفته، میهمان تیم پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی تهران است. هواداران ملوان امیدوار هستند روند خوب خود را حفظ کنند با پیروزی برابر پرسپولیس یک شگفتی بزرگ را رقم بزنند و رتبه چهارم را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-2-3-1

امیررضا‌رفیعی‌_کنعانی_گولسیانی_اسماعیلی‌فر_عبدالکریم‌حسن_ریگی_سروش‌رفیعی_اورونوف_عالیشاه_ترابی و عیسی آلکثیر

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی_بیرانوند

ترکیب احتمالی ملوان بندر‌انزلی 4-3-3

فرعباسی_قاضی‌پور_نورمحمدی_باقری_عیدی‌‌_صفرزاده_حسین‌صادقی_عمری_‌پورعلی_جعفری‌ و محمد رضا سلیمانی

غایبین

باقرپسند و محمد طیبی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 13 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، سهم پرسپولیس تهران 7 پیروزی و سهم ملوان بندرانزلی نیز 3 پیروزی بوده است، 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. پرسپولیس در پنج دیدار اخیر مقابل ملوان هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی پرسپولیس تهران

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P