پیش بازی دیدار پرسپولیس و ملوان

پیش بازی دیدار پرسپولیس و ملوان

پیش بازی دیدار پرسپولیس و ملوان

___ ___ ___ ___ ___ ___

 

پرسپولیس تهران:

سرخپوشان همچنان امیدوار به قهرمانی!

 

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

هواداران پرسپولیس در این هفته امید زیادی به پیروزی تیمشان و توقف سپاهان و استقلال دارند، دو رقیب مستقیم پرسپولیس در راه قهرمانی در این هفته دو دیدار خارج از خانه سنگین دارند و پیروزی پرسپولیس در تهران میتواند کمک زیادی به این تیم در راه قهرمانی باشد، پرسپولیس در چهار دیدار اخیر خود در ورزشگاه ازادی نتایج خوبی به دست نیاورده است و تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است.!

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف مس رفسنجان رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید، تنها گل سرخپوشان توسط گولسیانی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 14 پیروزی،6 تساوی و 4 شکست شده است و با 48 امتیاز در جایگاه 3 جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است.

پرسپولیس در خط حمله 30 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 12 گل دریافت کرده است، پرسپولیس در 14 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و در صدر جدول قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به مصاف ملوان بندرانزلی خواهد رفت، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند پس از پیروزی در هفته گذشته دومین پیروزی متوالی خود را پس از شکست تلخ مقابل سپاهان جشن بگیرند.

 

 

ملوان بندرانزلی:

ناکامی های خارج از خانه ادامه دارد؟.

 

 

بازی های اخیر ملوان بندرانزلی

مازیار زارع در اولین سال پس از بازگشت با ملوان به لیگ برتر،حاشیه امنیت خوبی برای خود در جدول ایجاد کرده است و خیال هواداران این تیم را بابت ماندن راحت کرده است اما نکته نگران کننده برای قوی سپید عدم موفقیت خارج از انزلی است! ملوان در 12 دیدار خارج از خانه خود تنها 6 امتیاز حاصل 6 تساوی به دست اورده است.!

ملوان در اخرین دیدار خود به مصاف هوادار تهران رفت و با نتیجه 2-1 شکست خورد. تنها گل ملوان توسط سهیل فداکار به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ملوان بندرانزلی

ملوان در 24 بازی گذشته خود 5 پیروزی،9 تساوی و 10 شکست به دست اورده است و با 24 امتیاز در جایگاه 12 جدول قرارگرفته است.

ملوان در خط حمله 18 گل به ثمر رسانده است، ملوان در خط دفاع 26 گل دریافت کرده است،ملوان در 5 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

ملوان در این هفته لیگ برتر به مصاف پرسپولیس تهران خواهد رفت،هواداران ملوان امیدوار هستند با امتیاز به انزلی بازگردند و طلسم شکنی کنند.

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_علی‌نعمتی_‌اسماعیلی‌فر_امیری_صادقی_ترابی_سرلک_‌رفیعی_‌عمری و لئاندرو پریرا

غایبین

کمال کامیابی نیا

 

 

ترکیب احتمالی ملوان بندر‌انزلی 4-4-2

صادقی_کریمی‌_مطلق‌زاده_عیدی_انبساطی_بازگیر_فداکار_قاضی‌پور_خوشکفا_مهران احمدی و مسعود زائرکاظمین

غایبین

صادق بارانی

 

 

دیدار های رو در رو

در 13 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند،سهم استقلال تهران 7 پیروزی بوده است و سهم ملوان بندر انزلی نیز 2 پیروزی بوده است، 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار پرسپولیس و ملوان
P