پیش بازی دیدار پرسپولیس و نساجی

پیش بازی دیدار پرسپولیس و نساجی

پیش بازی دیدار پرسپولیس و نساجی

___ ___ ___ ___

پرسپولیس تهران:

قهرمانی نیم فصل هدیه سرخ پوشان به هواداران؟

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران:

سرخپوشان رفتن یورگن لوکادیا را به طور کامل فراموش کرده اند و حالا دلخوش درخشش جوان های تیم هستند، جوان هایی که با کمترین فرصت بهترین بازدهی را برای این تیم در ادوار گذشتت داشته اند و حالا جوان ترین ستاره پرسپولیس محمد عمری نام دارد جوانی که کار را از اکادمی پرسپولیس آغاز کرد و حالا تبدیل به ستاره درخشان تیم یحیی گل محمدی در خط حمله شده است و هواداران را بسیار امیدوار کرده است.

پرسپولیس در آخرین دیدار خود به مصاف گلگهر سیرجان در سیرجان رفت و موفق شد با گلهای عمری و اسدبیگی این تیم را شکست دهد و به صدر جدول بازگردد، در این دیدار علیرضا بیرانوند موفق به مهار پنالتی کاپیتان گلگهر شد.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 8 پیروزی،5 تساوی و 1 شکست شده است و با 29 امتیاز در صدر جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است.

پرسپولیس در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 5 گل دریافت کرده است، علیرضا بیرانوند در 10 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و رکوردار کلین شیت در این فصل است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به مصاف نساجی مازندران در تهران خواهد رفت، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی در این دیدار قهرمانی خود در نیم فصل را قطعی کنند و به نیم فصل دوم امیدوار تر باشند.

 

نساجی مازندران:

حمیدمطهری به یحیی و پرسپولیس رسید.

 

بازی های اخیر نساجی مازندران

مربی سابق پرسپولیس حالا در قامت سرمربی در مقابل پرسپولیس و دوست قدیمی خود قرار گرفته است، حمید مطهری دستیار و مربی موفق سال های قبل پرسپولیس و یحیی گل محمدی در این فصل سرمربی موفق لیگ برتری است و خودش نفر اول کادرفنی است. به گفته بسیاری از کارشناسان فوتبالی حمید مطهری میتوانست در سال های گذشته این مسئولیت مهم را قبول کند و حالا کاندید باشگاهای بزرگتر باشد.

نساجی در اخرین دیدار خود به مصاف تراکتور رفت و موفق شد این تیم‌ را با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست دهد،گلهای نساجی در این دیدار توسط جعفری و ابراهیمی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام نساجی مازندران

نساجی در 14 دیدار خود در این فصل،5 پیروزی،4 شکست و 5 تساوی به دست اورده است و با 20 امتیاز در جایگاه 5 جدول قرار گرفته است.

نساجی در خط حمله 17 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 15 گل دریافت کرده اند، نساجی در این فصل موفق به ثبت 6 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

نساجی در این هفته میهمان تیم پرسپولیس صدر نشین در تهران است، هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی بزرگ در اخرین دیدار خود در نیم فصل مسابقات رقم بزنند.

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس 4-2-3-1

بیرانوند_گولسیانی_پورعلی‌گنجی_هنانوف_اسدبیگی_عالیشاه_سرلک_امیری_ترابی_سعید صادقی و محمد عمری

غایبین

شیخ‌دیاباته_علیرضا‌خدادا‌دی

 

ترکیب احتمالی نساجی 4-4-2

حقیقی_ابراهیمی_موسوی_شیری_حردانی_صادقی_ کلانتری_شجاعی_جعفری_شریفی_کریم اسلامی

غایبین

مهرداد عبدی(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

در 8 بازی اخیر دو تیم سهم پرسپولیس 5 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است،نساجی موفق به شکست پرسپولیس در لیگ برتر نشده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد خطاهای نساجی – برد کرنر های پرسپولیس

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار پرسپولیس و نساجی
P