پیش بازی دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان

پیش بازی دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان

پیش بازی دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان

___ ___ ___ ___ ___

پرسپولیس تهران:

امیدها زنده شد!.

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

هواداران پرسپولیس پس از شکست مقابل تیم هوادار در هفته گذشته امید زیادی به کسب قهرمانی در لیگ برتر نداشتند اما عملکرد درخشان آنها در اصفهان مجدد امید را به اردوی سرخپوشان اورد تا آنها برای کسب قهرمانی یکدل شوند، پرسپولیس در چهار دیدار اخیر در لیگ برتر تنها یک پیروزی به دست اورده است و عملکرد شاگردان یحیی گل محمدی در دو بازی اخیر در ورزشگاه آزادی خوب نبوده است.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف سپاهان اصفهان در جام حذفی رفت و موفق شد با نتیجه 4-2 در این دیدار به برتری برسد!، گلهای پرسپولیس توسط آلکثیر،سیامک نعمتی و گولسیانی(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 11 پیروزی،6 تساوی و 3 شکست شده است و با 39 امتیاز در جایگاه 2 جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است.

پرسپولیس در خط حمله 23 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 9 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ‌ را در اختیار دارد، پرسپولیس در 12 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به مصاف نفت مسجد سلیمان در تهران خواهد رفت، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند در بازگشته مجدد به ورزشگاه اینبار دست پر آزادی را ترک کنند و اولین پیروزی تیمشان را در خانه جشن بگیرند.

 

 

نفت مسجد سلیمان:

سقوط آزاد!

 

بازی های اخیر نفت مسجدسلیمان

نفت مسجد سلیمان را میتوان اولین تیم سقوط کرده فصل جاری نام برد،! شکست های نفت مسجدسلیمان پس از مسابقه رفت و مقابل پرسپولیس شروع شد و‌آنها در 16 بازی اخیر خود طعم پیروزی را نچشیده اند، تنها پیروزی نفت مسجد سلیمان در مقابل ملوان(جام حذفی) بوده است که نتیجه آن دیدار نیز پس از اعلام کمیته انضباطی 3-0 به سود ملوان برگشته است.

نفت مسجد سلیمان در اخرین دیدار خود به مصاف نفت آبادان رفته است و با تساوی 0-0 متوقف شده است، نفت مسجدسلیمان 6 امتیاز کمتر از فرار از منطقه خطر دارد!

امار و ارقام نفت مسجدسلیمان

نفت مسجدسلیمان در این فصل موفق به ثبت 2 پیروزی،6 تساوی و 12 شکست شده است و با 12 امتیاز در جایگاه 16 جدول قرار گرفته است.

نفت در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است، مسجد سلیمان در 8 دیدار اخیر خود تنها در یک مسابقه موفق به گلزنی شده است. نفت در خط دفاع 40 گل دریافت کرده است و بدترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد، نفتی های مسجد سلیمان در شش دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته اند.

بازی پیشرو

نفت مسجد سلیمان در این هفته میهمان پرسپولیس تهران است، هواداران این تیم امیدوار هستند انتقام شکست تلخ و اغاز ناکامی های خود را از پرسپولی بگیرند و برای موندگاری در لیگ امیدوار باشند!.

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_پورعلی‌گنجی_اسماعیلی‌فر_امیری_ترابی_اسدبیگی_سرلک_کامیابی‌نیا_آل‌کثیر و محمد عمری

غایبین

دیاباته_صادقی

 

 

ترکیب نفت مسجدسلیمان 5-4-1

کرمانشاهی_دغاغله_هاشمی‌فرد_عبدالهی_شنانی_‌بابایی_کیانی_کعبی_رنجبری_کریمی و رضا دهقانی

غایبین

نقی زاده_شیخ‌ سلیمانی

 

 

دیدار های رو در رو

در 17 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند،سهم پرسپولیس تهران 6 پیروزی بوده است و سهم نفت‌ مسجدسلیمان نیز 2 پیروزی بوده است، 9 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان
P