پیش بازی دیدار پرسپولیس‌ و هوادار

پیش بازی دیدار پرسپولیس‌ و هوادار

زمان برگزاری:18/9/1402

ساعت برگزاری: 15:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: اشکان خورشیدی

هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر ایران

پرسپولیس تهران:

اخرین فرصت فرار از بحران!

پیش بازی دیدار پرسپولیس‌ و هوادار

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

نتایج ضعیف پرسپولیس در هفته های اخیر همچنان ادامه دارد و شاگردان گل محمدی پس از عدم پیروزی در ششمین دیدار پیاپی خود، به یک رکورد منفی رسیدند و سرخپوشان پس از یک دهه، در شش دیدار پیاپی ناکام بودند. پرسپولیس با قبول شکست برابر الدحیل در حضور 65 هزار هوادار، یک شب سخت و فراموش نشدنی پشت سر گذاشت و بازیکنان این تیم امیدوار هستند در سریع ترین زمان ممکن دل هواداران خود را شاد کنند.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف الدحیل قطر رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورده است، تنها گل سرخپوشان توسط شهاب زاهدی به ثمر رسیده است، گولسیانی در این دیدار یک ضربه پنالتی را در دقیقه 81 از دست داده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر در 9 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 17 امتیاز شده است و در جایگاه ششم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس با هدایت یحیی گل محمدی پنج پیروزی، یک شکست و سه تساوی به دست اورده است.

پرسپولیس در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در پنج دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته لیگ برتر ایران، میزبان تیم هوادار در ورزشگاه ازادی تهران است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، پس از هفته ها ناکامی جشن پیروزی بگیرند و به روند پیروزی بازگردند.

هوادار تهران:

فکری در خطر اخراج

بازی های اخیر هوادار تهران

تیم هوادار تهران سومین فصل حضور خود در بالاترین سطح رقابت های فوتبال ایران را تجربه میکند و محمود فکری در قامت سرمربی، روز های سختی را سپری میکند و از چند گزینه به عنوان جانشین این سرمربی یاد میشود و جدی ترین گزینه، علیرضا منصوریان هم تیمی سابق محمود فکری است!. هوادار در این فصل، عملکرد خوبی از خود به جای نگذاشته است و با دو مسابقه بیشتر نسبت به نساجی، تنها چهار امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارد و بنظر میرسد در صورت ادامه نتایج ضعیف، محمود فکری خیلی زود از جمع پایتخت نشین ها جدا شود.

تیم هوادار در اخرین دیدار خود به مصاف ملوان بندرانزلی رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، ملوان در این دیدار عملکرد خوبی نداشت و اگر درخشش علیرضا حقیقی سنگربان اسبق تیم ملی نبود شاگردان فکری شکست سنگینی را تجربه میکردند.

امار و ارقام هوادار تهران

تیم هوادار در فصل جاری موفق به کسب 10 امتیاز در 11 مسابقه لیگ شده است و در جایگاه 11 جدول قرار گرفته است. 2 پیروزی، 4 تساوی و 5 شکست حاصل تلاش شاگردام محمود فکری بوده است.

تیم هوادار در خط حمله موفق به زدن 10 گل شده است و در خط دفاع این تیم 12 گل دریافت کرده است، علیرضا حقیقی در 4 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

هوادار در این هفته رقابت های لیگ برتر میهمان پرسپولیس مدعی است، بازیکنان این تیم امیدوار هستند با متوقف کردن پرسپولیس شگفتی این هفته لیگ را رقم بزنند و خود را از انتهای جدول جدا کنند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_کنعانی_اسماعیلی‌فر_نعمتی_عمری_صادقی_سرلک_ریگی_رفیعی و مهدی ترابی

غایبین

امیری_عالیشاه_زاهدی_باهویی

ترکیب احتمالی هوادار تهران 5-3-2

حقیقی_محبی_عبدی_پسندیده_منصوری_سفیدچقایی_عباسی_اسلامی‌خواه_گودرزی_قاسمی‌نژاد و عبدالکریم اسلامی

غایبین

بابک مرادی_کلانتری

دیدار های رو در رو

دو تیم شش دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، سه دیدار پرسپولیس تهران موفق به پیروزی شده است و یک دیدار نیز با پیروزی هوادار به پایان رسیده است. دو دیدار دو تیم نیز با تساوی به پایان رسیده است،

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P