پیش بازی دیدار پرسپولیس و هوادار

پیش بازی دیدار پرسپولیس و هوادار

پیش بازی دیدار پرسپولیس و هوادار

ـــ ـــ ـــ ـــ

پرسپولیس تهران:

شیخ فرشته نجات سرخپوشان!.

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس در هفته های اخیر شرایط خوبی را سپری نمیکرد، شکست برابر فولاد و تساوی خانگی مقابل الومینیوم اراک هواداران و کادرفنی این تیم‌ را به شدت عصبانی کرده بود اما پرسپولیس برای بازگشت به جدول تنها به یک پیروزی نیاز داشت پیروزی که به لطف بریس شیخ دیاباته به دست آمد تا پرسپولیس مجدد به کورس قهرمانی بازگردد.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف صنعت نفت ابادان رفت و با نتیجه 2-1 دراین دیدار به پیروزی رسید، پرسپولیس در دقایق ابتدایی از حریف خود عقب افتاد اما در ادامه با گلهای شیخ دیاباته کامبک زد و به جدول مسابقات بازگشت.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 11 پیروزی،6 تساوی و 2 شکست شده است و با 39 امتیاز در جایگاه 2 جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است.

پرسپولیس در خط حمله 23 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 8 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ‌ را در اختیار دارد، پرسپولیس در 12 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و رکوردار کلین شیت در این فصل است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به مصاف هوادار تهران خواهد رفت، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند در بازگشته مجدد به ورزشگاه اینبار دست پر آزادی را ترک کنند و موفق شوند تیم هوادار را شکست دهند.

 

 

هوادار تهران:

ترمز ساکت کشیده شد!.

 

بازی های اخیر هوادار تهران

هوادار در فصل جاری با توجه به هزینه های انجام داده نتایج خوبی کسب کرده و ساکت الهامی در هوادار نیز به مانند تراکتور و نساجی عملکرد قابل قبولی از خود به جای گذاشته است، هوادار در هشت بازی اخیر خود تنها در یک دیدار شکست خورده است و تک‌ شکست هوادار رکورد 7 هفته شکست نخوردن ساکت الهامی در تمام رقابت هارا خراب کرد.

هوادار در اخرین دیدار خود به صاف تیم تراکتورسازی رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، هوادار در این دیدار تیم برتر زمین بود اما درخشش اخباری مانع گلزنی انها در این دیدار شد.

امار و ارقام هوادار تهران

تیم هوادار در فصل جاری موفق به کسب 22 امتیاز در 19 بازی شده است و در جایگاه 9 جدول قرار گرفته است.

تیم هوادار در خط حمله موفق به زدن 13 گل شده است و در خط دفاع این تیم 16 گل دریافت کرده است، هوادار در 8 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

هوادار در این هفته رقابت های لیگ برتر میهمان پرسپولیس مدعی است، بازیکنان این تیم امیدوار هستند با متوقف کردن پرسپولیس شگفتی این هفته لیگ را رقم بزنند.

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_پورعلی‌گنجی_اسماعیلی‌فر_امیری_عمری_صادقی_سرلک_اسدبیگی_آل‌کثیر و شیخ دیاباته

غایبین

سیامک نعمتی(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی هوادار تهران 5-3-2

خالدآبادی_چهارمحالی_پورقاز_فریبرزگرامی_منصوری_صادقی_مهدی‌خانی_روزی‌طلب_شجاعیان_مرادی و محمد جواد محمدی

غایبین

نیما انتظاری

 

دیدار های رو در رو

دو تیم چهار دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، دو دیدار پرسپولیس تهران موفق به پیروزی شده است و دو دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است. تیم هوادار موفق به کسب پیروزی مقابل پرسپولیس نشده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار پرسپولیس و هوادار
P