پیش بازی دیدار پرسپولیس و پیکان

پیش بازی دیدار پرسپولیس و پیکان

زمان برگزاری:27/12/1402

ساعت برگزاری: 18:45

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: کوپال ناظمی

هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر ایران

پرسپولیس تهران:

تساوی بهتر از باخت!

پیش بازی دیدار پرسپولیس و پیکان

بازی های پرسپولیس تهران

سرخپوشان پایتخت به مانند فصل گذشته سرنوشت قهرمانی را به دست رقیبان سپرده‌اند و امیدوار هستند اتفاقات فصل گذشته یک مرتبه دیگر تکرار شود. پرسپولیس با هدایت اوسمار ویرا در لیگ برتر و جام حذفی مدعی قهرمانی است اما کار آنها در لیگ برتر، به مراتب سخت تر از جام حذفی است. پرسپولیس با پیروزی در شهراورد تهران میتوانست راهی صدر جدول شود اما اوسمار ویرا با وجود یک بازی هجومی با مالکیت بالا، ترجیح داد ریسک بزرگ را انجام ندهد و امیدوار به ده هفته پایانی باشد. پرسپولیس با هدایت اوسمار ویرا در 5 مسابقه اخیر 4 پیروزی بدست اورده است.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف استقلال در شهراورد تهران رفت و با نتیجه 0-0 به تساوی رسیده است. پرسپولیس در این دیدار 3 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است اما موفق به گلزنی نشده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر، 20 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 40 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در فصل جاری 11 پیروزی، 2 شکست و 7 تساوی به دست اورده است.

پرسپولیس در خط حمله 26 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن سرخپوشان گولسیانی مدافع گرجستانی آنها با 5 گل است.! پرسپولیس در خط دفاع 13 گل دریافت کرده است و پس از استقلال، بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در 10 دیدار (رفیعی1)موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه سوم قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته مسابقه لیگ برتر ایران، میزبان تیم پیکان تهران در ورزشگاه ازادی است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، تساوی هفته گذشته را به دست فراموشی بسپارند و موقتا هم امتیاز استقلال در صدر جدول شوند.

پیکان تهران:

پیکان با عنایتی روشن شد!

بازی های اخیر پیکان تهران

پیکان در فصل جاری با رسول خطیبی استارت زد اما نتایج ضعیف باعث شد مدیران پیکان دست به کار شوند و سرمربی تیم ملی المپیک ایران را به عنوان سرمربی پیکان معرفی کنند. پیکان با هدایت رضا عنایتی عملکرد خوبی داشت و پس از سه تساوی پیاپی در لیگ برتر، سرانجام با دو پیروزی پیاپی از انتهای جدول جدا شد و مدیران باشگاه را برای بقا امیدوار کرده است. بدون شک هدف اول مدیران پیکان در فصل جاری بقا در لیگ برتر است، پیکان تا منطقه سقوط 5 امتیاز فاصله دارد و بنظر میرسد برای بقا در لیگ برتر نیازمند 10 امتیاز از 10 مسابقه آینده خود است.

پیکان در اخرین دیدار خود به مصاف ملوان بندرانزلی رفت و با نتیجه 1-0 به پیروز رسیده است. تنها گل پیکان در این دیدار توسط محمد حسین فلاح به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام پیکان تهران

پیکان در فصل جاری در 20 مسابقه به میدان رفته است، 3 پیروزی، 11 تساوی و 6 شکست حاصل تلاش شاگردان عنایتی در لیگ بوده است. پیکان با کسب 20 امتیاز در جایگاه 11 جدول قرار گرفته است و تنها 5 امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارد!. پیکان در خط حمله 17 گل به ثمر رسانده است. در خط دفاع تیم پیکان 24 گل دریافت کرده است. پیکان در این فصل موفق به ثبت 6 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

پیکان در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران میهمان پرسپولیس در ورزشگاه آزادی شهر تهران است. مدیران باشگاه پیکان امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار خود را از انتهای جدول به طور کامل جدا کنند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-2-3-1

بیرانوند‌_کنعانی_گولسیانی_اسماعیلی‌فر_عبدالکریم‌حسن_ریگی_خدابنده‌لو_اورونوف_عالیشاه_ترابی و عیسی آلکثیر

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی_رفیعی

ترکیب احتمالی پیکان تهران 5-3-2

ناصری_جهانیخش_اکبری_ستاری_فلاح‌_ثابت‌ایمانی_اسماعیلی‌_آزاده_نریمان‌جهان_قربانی‌ و حامد پاکدل

غایبین

حق دوست(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر سهم پرسپولیس 16 پیروزی و سهم پیکان نیز 2 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. پرسپولیس در 12 دیدار اخیر مقابل پیکان هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P