پیش بازی دیدار پرسپولیس و پیکان

پیش بازی دیدار پرسپولیس و پیکان

پیش بازی دیدار پرسپولیس و پیکان

ـــ ـــ‌ ــ ــ ــ

پرسپولیس تهران:

بدون لوکا هم قهرمانی ممکن است؟!

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

تیم پرسپولیس پس از یک دوره غیبت در لیگ قهرمانان آسیا در روز های اخیر پیگیر مجوز حرفه ای بود سرانجام‌ موفق به دریافت آن شد اما برای دریافت سهمیه آسیا نیازمند قهرمانی در لیگ برتر فصل جاری است، حالا با رفتن لوکادیا و مصدومیت شیخ دیاباته هواداران این تیم نگرانی شدیدی بابت این موضوع دارند.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف استفلال رفت و در یک دیدار تماشایی به تساوی 2-2 رضایت داد و صدر جدول را نیز حفظ کرد، دو گل پرسپولیس در این دیدار توسط گولسیانی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 7 پیروزی،4 تساوی و 1 شکست شده است و با 25 امتیاز در صدر جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است.

پرسپولیس در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 5 گل دریافت کرده است، علیرضا بیرانوند در هشت دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به مصاف پیکان در ورزشگاه آزادی خواهد رفت، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار صدر جدول و را برای خود حفظ کنند.

 

پیکان تهران:

تخته گاز به سوی انتهای جدول.

 

بازی های اخیر پیکان تهران

جوان ترین تیم لیگ برتر در فصل جاری علیرغم خرید دو بازیکن خارجی به مشکل خورده است, تیم‌ پیکان در 9 هفته گذشته لیگ برتر هرگز طعم پیروزی را نچشیده است و شاگردان مجتبی حسینی با سرعت به سمت انتهای جدول نزدیک میشوند.

پیکان در اخرین دیدار خود به مصاف تراکتور سازی تبریز رفت، پیکان در این بازی کاملا برتر از حریف خود بود اما درخشش محمدرضا اخباری مانع گلزنی پیکانی ها شد و در نهایت با نتیجه 1-0 شکست خوردند.

امار و ارقام تیم پیکان تهران

پیکان در این فصل موفق به ثبت 2 پیروزی،6 تساوی و 4 شکست شده است و با 12 امتیاز در جایگاه 12 جدول قرار گرفته است.

پیکان در خط حمله تنها 6 گل به ثمر رسانده است و بدترین خط حمله لیگ ‌را در اختیار دارد، پیکان در خط دفاع 10 گل دریافت کرده است، پیکان در چهار دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

پیکان در این هفته میهمان پرسپولیس صدرنشین در ازادی است، شاگردان مجتبی حسینی امیدوار هستند به رکورد تساوی و شکست های متوالی خود پایان دهند و موفق به پیروزی برابر پرسپولیس شوند.

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس 4-2-3-1

بیرانوند_گولسیانی_پورعلی گنجی_اسماعیلی امیری_کامیابی نیا_سرلک_ترابی_رفیعی_سعید صادقی و امید عالیشاه

غایبین

شیخ‌دیاباته_یورگن‌لوکادیا

 

ترکیب احتمالی پیکان تهران 4-2-3-1

محمد ناصری_دانیال جهانبخش_سامان فلاح_بهروز نوروزی فرد_امیر طاهر_غلامرضا ثابت‌ایمانی_محمدجواد آزاده_علی رمضانی_محمدمهدی لطفی_شرزود تیمروف و ساسان حسینی

غایبین

محمد بلبلی

 

دیدار های رو در رو

در 16 بازی اخیر دو تیم سهم پیکان 1 پیروزی و سهم پرسپولیس 14 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است،در 9 دیدار اخیر پرسپولیس تیم پیروز میدان بوده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هندکیپ +2 پیکان تهران

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار پرسپولیس و پیکان
P