پیش بازی دیدار‌ پرسپولیس و گلگهر

پیش بازی دیدار‌ پرسپولیس و گلگهر

زمان برگزاری:16/7/1402

ساعت برگزاری: 19:15

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: پیام حیدری

هفته هفتم ‌رقابت های لیگ برتر ایران

پرسپولیس:

بازگشت مدافع عنوان قهرمانی به مسابقات!

پیش بازی دیدار‌ پرسپولیس و گلگهر

بازی های اخیر پرسپولیس

پرسپولیس در پایان هفته چهارم به عنوان صدرنشین لیگ برتر ایران به سراغ فیفا دی رفت و پس از پایان فیفا دی تنها در دو دیدار اسیایی به مصاف رقبای خودرفت و به دلیل مسابقات عقب افتاده از رتبه اول به رتبه پنجم جدول سقوط کرده است، اخرین مسابقه پرسپولیس در لیگ برتر، پیروزی 2-0 شاگردان گلمحمدی مقابل قولاد بوده است.

پرسپولیس دراخرین دیدار خود به مصاف الدحیل قطر در لیگ قهرمانان اسیا رفت و در یک دیدار کاملا برتر با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید و کشور قطر را دست پر ترک کرد، تنها گل پرسپولیس در این دیدار توسط عالیشاه به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس ایران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر ایران در چهار دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 10 امتیاز شده است و جایگاه پنجم جدول را در اختیار دارد . پرسپولیس با هدایت بحیی گل محمدی سه پیروزی و یک تساوی به دست اورده است و شرایط خوبی در جدول دارد.

پرسپولیس در خط حمله تنها پنج گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز یک گل دریافت کرده است. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در سه دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاع دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در پنجمین دیدار خود در لیگ برتر ایران، میزبان گلگهر سیرجان در ورزشگاه ازادی است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار خود را به صدر جدول برسانند و با صدرنشینی به مصاف تعطیلات مجدد لیگ بروند!

گلگهر سیرجان:

اوزونیدیس در قامت مدعی

بازی های اخیر گلگهر سیرجان

گلگهر به مانند فصل گذشته همراه با امیر قلعه نویی، این فصل را نیز خوب آغاز کرده است و سرمربی یونانی سیرجانی ها در اولین ماه های حضور خود در فوتبال ایران، به خوبی با شرایط کنار اماده است و نتایج خوبی گرفته است. گلگهر با سرمربی یونانی خود همگان را یاد قهرمانی یونان در لیگ ملت های اروپا انداخته است و پیروزی های همراه با کلین شیت گلگهر از آنها یک تیم مدعی ساخته است.

گلگهر سیرجان در اخرین دیدار خود به مصاف ملوان بندرانزلی رفته است و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است، تنها گل تیم گلگهر توسط سحرخیزان به ثمر رسیده است، کلگهر در این دیدار برای اولین مرتبه در لیگ موفق به کلین شیت نشده است.

امار و ارقام گلگهرسیرجان

گلگهر در 4 مسابقه خود در این فصل موفق به ثبت 2 پیروزی و 2 تساوی شده است. گلگهر ورژن یونانی اوزودینیس با کسب 8 امتیاز در جایگاه 7 جدول قرار گرفته است.

گلگهر در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده است, گلگهر در خط دفاع گلگهر تنها 1 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در کنار دو تیم پایتخت نشین در اختیار دارد. گلگهر در 3 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

گلگهر در این هفته میهمان پرسپولیس در تهران است،هواداران گلگهر امیدوار هستند پرسپولیس مدعی را شکست دهند و خود را به تیم های بالانشین نزدیک تر کنند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_کنعانی_پورعلی‌گنجی_‌اسماعیلی‌فر_علی‌نعمتی_عالیشاه_سلمانی_ریگی_‌رفیعی_‌صادقی و شهاب زاهدی

غایبین

امیری_ترابی_نبیل باهویی(احتمالی)

ترکیب احتمالی گلگهرسیرجان 4-2-3-1

اخباری_رزاق‌پور_علیزاده_آرتا_گلزاری_ممی زاده_ شهریاری_عاشوری_زاهدی_زنده روح و اریک باگناما

غایبین

سحرخیزان(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 9 بازی اخیر دو تیم سهم ‌پرسپولیس 6 پیروزی و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است، گلگهر مقایل پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر به پیروزی نرسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P