پیش بازی دیدار پورتو‌ و ارسنال

پیش بازی دیدار پورتو‌ و ارسنال

زمان برگزاری:2/12/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: دراگائو

داور مسابقه: سردار گوژبویوک

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

پورتو پرتغال:

پرچم پرتغال در دستان کونسیسائو

پیش بازی دیدار پورتو‌ و ارسنال

بازی های اخیر پورتو پرتغال

پورتو در فصل جاری لیگ برتر پرتغال برخلاف فصول گذشته، نتایج خوبی بدست نیاورده است و فاصله زیادی با صدر جدول دارد. پورتو امید زیادی برای کسب عنوان قهرمانی ندارد و شانس آنها برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل اینده هفته به هفته در حال کاهش است!. پورتو در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا تنها نماینده کشور پرتغال محسوب میشود و شاگردان کونسیسائو امیدوار هستند نماینده خوبی برای کشور پرتغال باشند و به جمع هشت تیم برتر راه پیدا کنند.

پورتو در اخرین دیدار خود به مصاف آمادورا رفته است و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای پورتو در این دیدار توسط ماریو و گالنو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پورتو پرتغال

تیم پورتو در شش دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، چهار پیروزی و دو شکست بدست اورده است پورتو پس از بارسلونا به عنوان تیم دوم، خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم پورتو در خط حمله به رهبری مهدی طارمی 15 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله گروه را در اختیار گرفته است. تیم پورتو در خط دفاع به رهبری پپه, 8 گل دریافت کرده است. دیگو کاستا شماره یک تیم ملی پرتغال و پورتو موفق به ثبت 1 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

پورتو در مسابقه رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم ارسنال قدرتمند در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران پورتو امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، یک شب درخشان برای هواداران رقم بزنند و به صعود از این مرحله امیدار شوند.

ارسنال انگلیس:

توپخانه برای اروپا پر شده است

بازی های اخیر ارسنال انگلیس

نتایج درخشان ارتتا در فصل گذشته و فصل جاری، ارسنال را تبدیل به یکی از تیم های محبوب قاره اروپا کرده است. ارسنال پس از دوری بلند مدت از لیگ قهرمانان، سرانجام فصل گذشته سهمیه بزرگ ترین رقابت باشگاهی اروپا را بدست اورد و نتایج خوبی نیز بدست اورده است. ارسنال پس از شکست برابر لیورپول در جام حذفی انگلیس، پنج پیروزی متوالی بدست اورده است و به روز های اوج بازگشته است.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف برنلی رفت و با نتیجه 5-0 به پیروزی رسیده است. گلهای ارسنال در این دیدار توسط اودگارد،هاورتز،تروسارد و بوکایو ساکا(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ارسنال انگلیس

تیم ارسنال در شش دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، چهار پیروزی، یک شکست و یک تساوی بدست اورده است و با کسب 13 امتیاز، بالاتر از ایندهوون و لنس به عنوان تیم اول، خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم ارسنال در خط حمله به رهبری ساکا و ژسوس 16 گل به ثمر رسانده است. تیم ارسنال در خط دفاع تنها 4 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ قهرمانان را در اختیار دارد. تیم ارسنال موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

ارسنال در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم پورتو پرتغال در ورزشگاه دراگائو کشور پرتغال است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار کار خود را برای صعود راحت تر کنند.

ترکیب احتمالی پورتو 4-4-2

کاستا_پپه_داسیلوا_وندل_ماریو_ورلا_گالنو_گونزالس_کونسیسائو_پپه و اوانیلسون

غایبین

مارکانو_سانوسی_ طارمی

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_ماگالایش_وایت_سالیبا_کیویور_رایس_هاورتز_مارتینلی_اودگارد_ساکا و لئاندرو تروسارد

غایبین

تیمبر_پارتی_ژسوس_ویرا_تومیاسو_زینچنکو

دیدار های رو در رو

در 6 دیدار اخیر دو تیم سهم پورتو 2 پیروزی و سهم ارسنال نیز 3 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی آرسنال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P