پیش بازی دیدار‌ پورتو و بارسلونا

پیش بازی دیدار‌ پورتو و بارسلونا

زمان برگزاری:12/7/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: دراگائو

داور مسابقه: انتونی تیلور

هفته دوم ‌رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گروه H

پورتو پرتغال:

اسب های آبی شگفتی ساز میشوند؟

پیش بازی دیدار‌ پورتو و بارسلونا

بازی های اخیر پورتو

پورتو در سالهای اخیر بهترین نماینده کشور پرتغال در لیگ قهرمانان اروپا بوده است، پورتو در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا در کنار بنفیکا با دو قهرمانی در اروپا پر افتخار ترین باشگاه فوتبال پرتغال در اروپا نیز بوده است. پورتو در اولین دیدار خود به مصاف شاختار اوکراین رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است، یکی از گلهای پورتو توسط مهدی طارمی به ثمر رسیده است.

پورتو در اخرین دیدار خود به مصاف بنفیکا در لیگ برتر پرتغال رفته است و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورده است، پورتو در این دیدار از دقیقه 19، ده نفره کار‌ را دنبال کرد.

آمار و ارقام پورتو

پورتو در فصل جاری لیگ برتر پرتغال در هفت دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 16 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول لیگ پرتغال را در اختیار دارد. پورتو با هدایت کونسینسائو پنج پیروزی، یک تساوی و یک شکست به دست اورده است. پورتو در لیگ قهرمانان اروپا در اولین دیدار خود موفق به کسب پیروزی شده است و در جایگاه دوم قرار گرفته است.

پورتو در خط حمله 10 گل در لیگ پرتغال و 3 گل در لیگ فهرمانان به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 6 گل در لیگ برتر و یک گل در لیگ قهرمانان دریافت کرده است. دیگو کاستا سنگربان ملی پوش پرتغالی تیم پورتو در یک دیدار لیگ پرتغال موفق به ثبت کلین شیت شده است اما در اروپا نیز موفق به ثبت شیت های خود نشده است.

بازی پیشرو

پورتو در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان فصل جدید، به مصاف بارسلونا در ورزشگاه دراگائو کشور پرتغال خواهد رفت. هواداران پورتو امیدوار هستند با کسب امتیاز در این مسابقه، امید های خود برای صعود از گروه را افزایش دهند.

بارسلونا اسپانیا:

ژاوی شکست ناپذیر

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا در این فصل با هدایت ژاوی هرناندز هرگز‌ طعم شکست را نچشیده است، 9 مسابقه پیاپی بدون شکست از تیم بارسلونا یک تیم ترسناک برای رقبا ساخته است و هواداران بارسلونا امیدوار هستند جام لیگ قهرمانان را مجدد با ژاوی هرناندز اینبار به عنوان سرمربی بالای سر ببرند. بارسلونا در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رویال انترپ رفت و با نتیجه پرگل 5-0 به پیروزی رسید.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف سویا در لالیگا اسپانیا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است، تک گل بارسلونا توسط سرخیو راموس مدافع سویا به ثمر رسیده

است.

آمار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در هشت دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 20 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا نیز با کسب یک پیروزی در جایگاه اول جدول قرار دارد.

حواشی اصفهان در دیدار جنجالی

بارسلونا در خط حمله 19 گل در اسپانیا و 5 گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است و شرایط خوبی در خط هجومی دارد. در خط دفاع بارسلونا 8 گل دریافت کرده است. ترشتگن سنگربان المانی،بارسلونا در این فصل موفق به ثبت چهار کلین شیت در اسپانیا و‌ یک کلین شیت در لیگ قهرمانان اروپا شده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا میهمان تیم پورتو در کشور پرتغال است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند دومین پیروزی پیاپی خود را لیگ قهرمانان بدست آورند و صدر جدول را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی پورتو 4-3-4

کاستا_کایسدو_کارمو_وندل_ماریو_ورلا_گالنو_خایمه_استاکیو_فرانکو و مهدی طارمی

غایبین

مارکانو_اوانیلسون_ورون_پپه(احتمالی)

 ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_کانسلو_کریستنسن_بالده_کانده_رومئو_گوندوغان_گاوی_یامال_فلیکس و لواندوفسکی

غایبین

پدری_دی‌یونگ_رافینیا

دیدار های رو در رو

دو تیم در یک دیدار در سال 2011،به مصاف یکدیگر رفته اند که این دیدار با پیروزی 1-0 بارسلونا در سوپرکاپ فوتبال اروپا به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P