پیش بازی دیدار پیکان و استقلال

پیش بازی دیدار پیکان و استقلال

زمان برگزاری: 12/3/1403

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: دستگردی تهران

داور مسابقه: حسن اکرمی

هفته پایانی رقابت های لیگ برتر ایران

پیکان تهران:

خطر بزرگ در کمین پیکان

پیش بازی دیدار پیکان و استقلال

بازی های اخیر پیکان تهران

پیکان در فصول گذشته با هدایت مجتبی حسینی و مهدی تارتار نتایج خوبی در لیگ برتر بدست اورده بود اما پس از خروج مجتبی حسینی پیکان دچار افت شدید شده است. پیکان در فصل جاری کار را با هدایت رسول خطیبی آغاز کرده است و در ادامه فصل رضا عنایتی به عنوان سرمربی تیم پیکان انتخاب شده است اما نتایج خوبی بدست نیاورده است و در آستانه ثبت یک رکورد منفی قرار گرفته است. پیکان در کنار صنعت نفت آبادان با 4 مرتبه سقوط به لیگ یک، رکوردار فوتبال ایران هستند و در صورت سقوط احتمالی در فصل جاری، پیکان به تنهایی صاحب یک رکورد منفی در فوتبال ایران خواهد شد. پیکان در 8 مسابقه اخیر هرگز موفق به پیروزی نشده است و شاگردان عنایتی تنها 4 امتیاز درلیگ برتر بدست اورده اورده اند.! پیکان در فصل جاری بازیکنان خوبی در نقل و انتقالات بخدمت گرفت است اما تنها 2 امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد.!

آمار و ارقام پیکان تهران

پیکان در فصل جاری در 29 مسابقه به میدان رفته است، 4 پیروزی، 15 تساوی و 10 شکست حاصل تلاش شاگردان عنایتی در لیگ بوده است. پیکان با کسب 27 امتیاز در جایگاه 13 جدول قرار گرفته است و تنها 2 امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارد!. پیکان در خط حمله 25 گل به ثمر رسانده است. در خط دفاع تیم پیکان 36 گل دریافت کرده است. پیکان در این فصل موفق به ثبت 8 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

پیکان در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران میزبان پرسپولیس در ورزشگاه خانگی خود است. مدیران باشگاه پیکان امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار بقای خود در ایگ برتر را جشن بگیرند(پیکان با کسب یک امتیاز در لیگ ماندگار خواهد شد).

استقلال تهران:

همچنان امیدوار به قهرمانی

بازی های اخیر استقلال تهران

استقلال تهران با هدایت جواد نکونام با ثبت 16 هفته صدرنشینی در لیگ برتر رکوردار لیگ برتر هستند. استقلال در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر مقابل نساجی مازندران صدرنشینی لیگ را از دست داده است اما همچنان امیدوار است با پیروزی در هفته پایانی و توقف احتمالی پرسپولیس، با ثبت 17 هفته صدرنشینی جام قهرمانی را بدست اورد. استقلال در فصل جاری عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است و تنها در دو دیدار(مس رفسنجان جام حذفی،سپاهان لیگ برتر) شکست خورده است. استقلال در صورت پیروزی برابر نساجی گام بلندی برای قهرمانی طی میکرد اما نتیجه همزمان دیدار پرسپولیس و استقلال خوزستان، تمرکز شاگردان نکونام را  بهم زده است. استقلال در 26 هفته اخیر لیگ برتر هرگز شکست نخورده است و شرایط خوبی دارد.

ستاره اینتر در دوراهی تمدید یا حضور در لیگ جزیره

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف گلگهر سیرجان رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل استقلال در این دیدار توسط روزبه چشمی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 29 دیدار به میدان رفته است. 18 پیروزی، 10 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 64 امتیاز در جایگاه دوم جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 38 گل به ثمر رسانده است و چهارمین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، استقلال تهران در خط دفاع نیز 15 گل دریافت کرده است و بالاتر از پرسپولیس، بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. سید حسین حسینی در 17 مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر، میهمان تیم پیکان در ورزشگاه دستگردی تهران است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار شانس قهرمانی خود را زنده نگه دارند و با لغزش احتمالی پرسپولیس، قهرمان ایران شوند.

ترکیب احتمالی پیکان تهران 5-3-2

دیناروند_ستاری_آژیر_صدقی_فلاح‌_جهانبخش‌_اسماعیلی‌_حق‌دوست_نریمان‌جهان_قربانی‌ و حامد پاکدل

غایبین

آزاده_ثابت‌ایمانی

ترکیب احتمالی استقلال تهران 3-5-2

‌حسینی_چشمی_سیلوا_مرادمند_جلالی_‌نیک‌نفس_حردانی_ماشاریپوف_رضاوند‌_محمدی و گوستاوو بلانکو

غایبین

یامگا_مهدی‌پور_سلیمی

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر سهم استقلال 11 پیروزی بوده است و 9 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. پیکان در سالیان اخیر مقابل استقلال به پیروزی نرسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد استقلال تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P