پیش بازی دیدار پیکان و سپاهان 1402

پیش بازی دیدار پیکان و سپاهان 1402

پیش بازی دیدار پیکان و سپاهان 1402

زمان برگزاری:7/6/1402

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: شهرقدس تهران

داور مسابقه:‌ امیر عرب براقی

هفته چهارم رقابت های لیگ برتر ایران

پیکان تهران:

بازگشت خطیبی به لیگ برتر با پیکان جوانان

بازی های اخیر پیکان تهران

تیم پیکان فصل گذشته با هدایت مجتبی حسینی موفق شد فصل را در جایگاه یازدهم به اتمام برساند و جوانان زیادی نیز به فوتبال ایران معرفی کرد. تیم پیکان که در سالهای اخیر همواره به عنوان جوان ترین تیم لیگ برتر نام گرفته است موفق شد در پنجره تابستانی دو بازیکن خود را به فروش برساند و درامدزایی کند. پیکان ابتدا محمد لطفی به آلومینیوم و سپس سامان فلاح مدافع خود را به گلگهر واگذار کرد.

رسول خطیبی مجدد به لیگ برتر بازگشته است و در اخرین دیدار خود نیز به مصاف صنعت نفت ابادان رفت و با نتیجه 1-1 متوقف شد. تنها گل پیکان توسط سامان نریمان جهان به ثمر رسیده است، پیکان در دقیقه 96 گل تساوی را دریافت کرده است.

آمار و ارقام پیکان تهران

پیکان در فصل جاری در سه دیدار به میدان رفته است که هر سه مسابقه با تساوی بزای شاگردان رسول خطیبی به پایان رسیده است. پیکان با کسب کسب 3 امتیاز در جایگاه دهم جدول قرار گرفته است. پیکان در خط حمله دو گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز دو گل دریافت کرده است. ایمان صادقی سنگربان جدید خودروسازان موفق به ثبت یک کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

پیکان در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران میزبان سپاهان اصفهان در ورزشگاه شهر قدس است. هواداران سایر تیم های مدعی لیگ امیدوار هستند پیکان ترمز سپاهان را بکشد و با کسب امتیاز مقابل این تیم خودشان را به صدر جدول برسانند.

سپاهان اصفهان:

قدرت نمایی مواریس در ایران

بازی های اخیر سپاهان اصفهان

فصل برای زردپوشان اصفهانی به بهترین شکل ممکن آغاز شده است. سپاهان تنها تیم حاظر در لیگ برتر فصل جاری است که رکورد صد در صد پیروزی در لیگ را حفظ کرده است، شاگردان مورایس عزم خود را از هفته های ابتدایی برای قهرمانی در لیگ برتر جزم کرده اند و حریفان خود را یکی پس از دیگری از پیشروی خود برمیدارند.

سپاهان در اخرین دیدار خود به مصاف استقلال تهران در حساس ترین و پر حاشیه مسابقه هفته سوم لیگ برتر رفت و با نتیجه 1-0 موفق به پیروزی شد، تنها گل سپاهان در این دیدار توسط رضا اسدی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام سپاهان اصفهان

سپاهان در سه دیدار فصل جدید، موفق به ثبت سه پیروزی متوالی شده است و با کسب 9 امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است.

سپاهان در خط حمله شش گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد. سپاهان در خط دفاع نیز یک گل دریافت کرده است و پیام نیازمند سنگربان ملی پوش سپاهان موفق به ثبت 2 کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

سپاهان در چهارمین دیدار خود میهمان پیکان در شهر تهران است.. هواداران سپاهان امیدوار هستند چهارمین پیروزی متوالی خود جشن بگیرند و فاصله خود را به تیم های رقیب در جدول حفظ کنند.

ترکیب احتمالی پیکان تهران 4-2-3-1

صادقی_جهانبخش_صدقی_اکبری_امیر طاهر_زارع_آزاده_باقری_نریمان‌جهان_غندی‌پور و ابراهیم صالحی

غایبین

حقد‌وست_ثابت‌ایمانی(احتمالی)

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-4-2

نیازمند_رضاییان_دانشگر_هادی‌محمدی_‌زکی‌پور_اسدی_حسین‌نژاد_شکاری_قربانی_پهلوان و شهریار مغانلو

غایبین

نورافکن_کریمی_احمدزاده_الکثیر_نیازمند(احتمالی)

دیدارهای رو در رو

در 19 دیدار گذشته دو تیم سهم سپاهان اصفهان 9 و سهم پیکان تهران نیز 6 پیروزی بوده است، 4 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است، در چهار دیدار اخیر دو تیم سهم هرکدام دو پیروزی بوده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد سپاهان اصفهان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار پیکان و سپاهان 1402
P