پیش بازی دیدار‌ پیکان و پرسپولیس

پیش بازی دیدار‌ پیکان و پرسپولیس

زمان برگزاری:27/7/1402

ساعت برگزاری: 16:50

ورزشگاه: سردار آزادگان قزوین

داور مسابقه: احمد محمدی

هفته ششم ‌رقابت های لیگ برتر ایران

پیکان تهران:

فرار خطیبی از بحران

پیش بازی دیدار‌ پیکان و پرسپولیس

بازی های اخیر پیکان تهران

پس از بازگشت مجدد رسول خطیبی به لیگ برتر شرایط برای سرمربی 45 ساله و تبریزی پیکان خوب پیش نرفت و خودروسازان در پنج هفته ابتدایی موفق به کسب پیروزی نشدند. پس از شکست پیکان مقابل ملوان، مدیران پیکان در کمال تعجب قرارداد سرمربی خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کردند پس از تمدید قرارداد، سرانجام اولین پیروزی پیکان از راه رسید!.

پیکان در اخرین دیدار خود به مصاف استقلال خوزستان رفته است و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. تنها گل پیکان در این دیدار توسط سامان نریمان جهان به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام پیکان تهران

پیکان در فصل جاری در پنج دیدار به میدان رفته است، یک پیروزی، سه تساوی و دو شکست حاصل تلاش شاگردان خطیبی بوده است. پیکان با کسب 6 امتیاز در جایگاه نهم جدول قرار گرفته است. پیکان در خط حمله چهار گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است. پیکان در این فصل موفق به ثبت دو کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

پیکان در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران میزبان پرسپولیس در ورزشگاه سردار آزادگان شهر قزوین است. هواداران سایر تیم های مدعی لیگ امیدوار هستند پیکان ترمز پرسپولیس را بکشد و با کسب امتیاز مقابل این تیم خودشان را به صدر جدول برسانند.

پرسپولیس تهران:

لشکر مصدومین دردسرساز میشود؟

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس در ماه های اخیر با مشکل عجیب مصدومیت مواجه شده است تا هواداران بشدت از بدنساز اسپانیایی تیم خود در فضای مجازی انتقاد کنند، پرسپولیس ابتدا امیری و ترابی را به دلیل مصدومیت از دست داد و در ادامه با مصدومیت سلمانی و سرلک مواجه شد. یحیی گل محمدی امیدوار بود این پایان بدشانسی های پرسپولیس باشد اما مصدومیت سنگین پورعلی گنجی و مصدومیت امیدعالیشاه در اخرین تمرین سرخپوشان حسابی این سرمربی را نگران و عصبانی کرده است.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف گلگهر سیرجان رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید، تنها گل سرخپوشان در این دیدار توسط شهاب زاهدی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس ایران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر در پنج دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 13 امتیاز (منفی یک)شده است و صدرجدول را در اختیار دارد. پرسپولیس با هدایت بحیی گل محمدی چهار پیروزی و یک تساوی به دست اورده است و شرایط خوبی در جدول دارد.

پرسپولیس در خط حمله شش گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز یک گل دریافت کرده است. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در چهار دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در ششمین دیدار خود در لیگ برتر ایران، میهمان پیکان تهران در شهر قزوین است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار پنجمین پیروزی خود را جشن بگیرند و صدر جدول را از دست ندهند.

ترکیب احتمالی پیکان تهران 4-2-3-1

ناصری_جهانبخش_صدقی_اکبری_امیر طاهر_زارع_آزاده_باقری_نریمان‌جهان_غندی‌پور و ابراهیم صالحی

غایبین

حقد‌وست_ثابت‌ایمانی(احتمالی)

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_کنعانی_گولسیانی_‌اسماعیلی‌فر_علی‌نعمتی_ترابی_اسدبیگی_ریگی_‌رفیعی_‌صادقی و شهاب زاهدی

غایبین

امیری_پورعلی‌گنجی_سلمانی_سرلک_عالیشاه_ترابی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 18 بازی اخیر دو تیم سهم پیکان 1 پیروزی و سهم پرسپولیس 15 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P