پیش بازی دیدار پیکان و پرسپولیس

پیش بازی دیدار پیکان و پرسپولیس

پیش بازی دیدار پیکان و پرسپولیس

____ ____ _____ _____

 

پیکان تهران:

برای خودت بجنگ!

 

 

بازی های اخیر پیکان تهران

جوان ترین تیم حاظر در لیگ برتر ایران در این فصل عملکرد خوبی نداشته است. پیکان در دو فصل اخیر به ترتیب در جایگاه 7 و 9 جدول فصل را تمام کرد اما در این فصل شاگردان مجتبی حسینی کار سختی برای حضور در رتبه تک رقمی جدول دارند. پیکان در 10 مسابقه اخیر لیگ برتری خود تنها یک پیروزی به دست اورده است و در 5 مسابقه به تساوی رسیده است.!

پیکان در اخرین دیدار خود و در جام حذفی به مصاف نساجی مازندران رفت و با نتیجه پر گل 3-0 تن به شکست داد و از گردونه مسابقات حذف شد. پیکان در این دیدار علیرغم حملات زیاد در گلزنی ناکام بود.

امار و ارقام تیم پیکان تهران

پیکان در این فصل موفق به ثبت 5 پیروزی،12 تساوی و 10 شکست شده است و با 27 امتیاز در جایگاه 11 جدول قرار گرفته است.

پیکان در خط حمله تنها 11 گل به ثمر رسانده است و بدترین خط حمله لیگ ‌را در اختیار دارد، پیکان در خط دفاع 21 گل دریافت کرده است، و در 12 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

پیکان در این هفته میزبان پرسپولیس در ورزشگاه ازادی است، شاگردان مجتبی حسینی امیدوار هستند به رکورد تساوی و شکست های متوالی خود پایان دهند و موفق به پیروزی برابر پرسپولیس شوند و شگقتی این هفته لیگ را رقم بزنند.

 

 

پرسپولیس:

سرنوشت را خودت بنویس.

 

 

بازی های اخیر پرسپولیس

‌سال رویایی پرسپولیس ادامه دارد، توقف سپاهان پس از پیروزی در دربی شیرینی هفته گذشته را برای هواداران پرسپولیس دو چندان کرد. شاگردان گلمحمدی پس از صدرنشینی در لیگ برتر موفق شدند با پیروزی در جام حذفی راهی نیمه نهایی جام حذفی نیز شوند. پرسپولیس در سال جدید پنج دیدار به میدان رفته و در هر پنج دیدار به پیروزی رسیده است.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف گلگهر سیرجان در جام حذفی رفت و موفق شد با نتیجه 2-1 به پیروزی دست پیدا کند. گلهای سرخپوشان توسط ترابی و الکثیر به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 17 پیروزی،6 تساوی و 4 شکست شده است و با 57 امتیاز در جایگاه 2 جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است.

پرسپولیس در خط حمله 37 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 13 گل دریافت کرده است، پرسپولیس در 16 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و در صدر جدول قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به مصاف پیکان تهران خواهد رفت، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با ششمین پیروزی پیاپی صدرنشین لیگ شوند و همچنان شانس قهرمانی در دستان خودشان باشد.

 

 

 

ترکیب احتمالی پیکان تهران 4-2-3-1

مظاهری_جهانبخش_کاظمی_نوروزی‌فرد_امیر طاهر_ثابت‌ایمانی_آزاده_باقری_محمدمهدی لطفی_شرزود تیمروف و ابراهیم صالحی

غایبین

حقد‌وست_شبانی_فلاح

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_فرجی_پورعلی‌گنجی_‌اسماعیلی‌فر_علی‌نعمتی_امیری_ترابی_اسدبیگی_‌رفیعی_‌صادقی و عیسی ‌آل‌کثیر

غایبین

سرلک_گولسیانی(احتمالی)

 

 

 

دیدار های رو در رو

در 17 بازی اخیر دو تیم سهم پیکان 1 پیروزی و سهم پرسپولیس 14 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار پیکان و پرسپولیس
P