پیش بازی دیدار‌ چلسی و آرسنال

پیش بازی دیدار‌ چلسی و آرسنال

زمان برگزاری:29/7/1402

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: استمفوردبریج

داور مسابقه: کریس کاواناگ

هفته نهم ‌رقابت های لیگ برتر انگلیس

چلسی:

اوج‌گیری شیرهای لندن با پوچ

پیش بازی دیدار‌ چلسی و آرسنال

بازی های اخیر چلسی

پس از کابوس فصل گذشته، هواداران چلسی امیدوار بودند با هدایت پوچتینو‌ به روز های خوب خود بازگردند. چلسی فصل را به بدترین شکل ممکن آغاز کرد اما در ماه گذشته به ثبات لازم رسید و سه پیروزی پیاپی چلسی در ماه گذشته، پوچتینو را از شرایط بحرانی خارج کرد و هواداران را به ادامه فصل امیدوارتر کرده است.

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف برنلی رفت و با نتیجه پرگل 4-1 به پیروزی رسید، گلهای چلسی در این دیدار توسط پالمر،استرلینگ و نیکولاس جکسون به ثمر رسیده است. یکی از گلهای چلسی توسط مدافع حریف به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام چلسی

چلسی در هشت مسابقه این فصل خود موفق به کسب یازده امتیاز شده است و در جایگاه یازدهم جدول قرار گرفته است سه پیروزی، دو تساوی و سه شکست حاصل تلاش شاگردان پوچتینو در این فصل بوده است. چلسی در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است. سانچز سنگربان اسپانیایی چلسی، موفق به ثبت سه کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

شاگردان پوچتینو در این هفته میزبان ارسنال در شهراورد لندن هستند. هواداران چلسی امیدوار هستند چهارمین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند و خود را به تیم های مدعی جدول نزدیک کنند.

آرسنال:

تخته گاز ارتتا به سمت صدر

بازی های اخیر آرسنال

توپچی های لندن در این فصل عملکرد فوق العاده ای از خود به جای گذاشته اند و در هشت دیدار لیگ برتر انگلیس هرگز شکست نخورده اند و شرایط خوبی در جدول دارد. ارسنال با کسب تجربه از فصل گذشته امیدوار است پس از ارسنال ونگر، مجدد قهرمان لیگ برتر شود و میکل ارتتا بهترین گزینه برای تحقق رویای توپچی ها است.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف منچسترسیتی در مهم ترین دیدار هفته هشتم رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسید، تنها گل ارسنال در این دیدار توسط گابریل مارتینلی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

ارسنال در هشت دیدار فصل جدید خود موفق به کسب 20 امتیاز شده است و به دلیل تفاضل گل کمتر،در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. ارسنال در خط حمله خود 16 گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع ارسنال 6 گل دریافت کرده است. ارسنال موفق به کسب چهار کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

ارسنال در نهمین دیدار فصل خود، میهمان تیم چلسی در ورزشگاه استمفوردبریج است. هواداران ارسنال امیدوار هستند هفتمین پیروزی فصل خود را در مهم ترین مسابقه هفته انگلیس جشن بگیرند.

ترکیب احتمالی چلسی 4-2-3-1

سانچز_کوکوریا_سیلوا_کولویل_‌گوستو_گلگر_کایسدو_فرناندز_استرلینگ_پالمیر و نیکولاس جکسون

غایبین

انکونکو_فوفانا_جیمز_چالوبا_چوکووئمکا_لاویا_دیساسی و بورخا(احتمالی)

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_مالاش_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_جورجینیو_مارتینلی_اودگارد_تروسارد و گابریل ژسوس

غایبین

تیمبر_ساکا_سالیبا(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم چلسی 5‌ و سهم ارسنال نیز 11 پیروزی بوده است,4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. ارسنال در چهار مسابقه اخیر خود مقابل چلسی به پیروزی رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی ارسنال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P