پیش بازی دیدار ‌چلسی و بورنموث

پیش بازی دیدار ‌چلسی و بورنموث

پیش بازی دیدار ‌چلسی و بورنموث

___ ___ ___ ___ ___

چلسی:

Chelsea_FC
Chelsea_FC

شیر های لندن امیدوار به کسب سهمیه با پاتر

 

بازی های اخیر چلسی

چلسی فصل را با توماس توخل آغاز کرد اما پس از اختلاف نظر با مدیرعامل این باشگاه از سمت خود اخراج شد‌ و گراهام پاتر به عنوان جانشین وی انتخاب شد، گراهام پاتر ابتدا نتایج خوبی با چلسی گرفت و محبوبیت زیادی میان طرفداران چلسی پیدا کرد اما چلسی با گراهام پاتر وارد بحران جدید شده است این تیم در پنج بازی اخیر خود در لیگ پیروز نشده است، چلسی در پنج دیدار اخیر خود در تمام تورمنت ها در چهار دیدار شکست‌ خورده است.

چلسی در اخرین دیدار خود در لیگ به مصاف نیوکاسل رفت و با نتیجه 1-0 از این‌ تیم شکست خورد تا در رتبه نهم جدول قرار بگیرد!.

امار و ارقام چلسی

چلسی پس از شکست در اخرین دیدار خود چهار رتبه در جدول مسابقات سقوط کرد و هم اکنون با 21 امتیاز در جایگاه 9 جدول قرار گرفته است و هفته به هفته از کسب سهمیه دور تر میشود.

چلسی در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و تنها 17 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 17 گل دریافت کرده اند، چلسی در این فصل موفق به ثبت 4 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

چلسی در این هفته میزبان تیم بورنموث است و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خانگی به رتبه بالای جدول بازگردند و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان امیدوار باقی بمانند.

 

بورنموث:

گری اونیل و اولین تجربه لیگ‌ برتری به عنوان مربی قطعی.

 

بازی های اخیر بورنموث

بورنموث پس از دو فصل دوری از لیگ برتر موفق شد با اسکات پارکر در فصل جاری به لیگ برتر صعود کند اما این مربی پس از شکست 9-0 مقابل لیورپول در هفته چهارم از سمت خود اخراج شذ و دستیار اول ایشان یعنی گری اونیل 39 ساله به عنوان مربی موقت انتخاب شد، گری اونیل با عملکرد خوب خود و‌ پس از پیروزی در اخرین مسابقه بورنموث در لیگ برتر پس از مسابقات جام جهانی به طور رسمی سرمربی این تیم انتخاب شد و حالا این مربی جوان انگیزه های بیشتری نیز برای ثابت کردن خود دارد.

بورنموث در اخرین دیدار خود در لیگ برتر به مصاف اورتون رفت و موفق شذ این تیم‌ را با نتیجه 3-0 شکست دهد.

امار و ارقام بورنموث

بورنموث در 15 بازی خود در این فصل موفق به کسب 16 امتیاز شده است و در رتبه 14 جدول قرار دارد بورنموث در این فصل موفق به کسب 4 پیروزی، 7 شکست و 4 تساوی شده است.

بورنموث در خط حمله 18 گل به ثمر رسانده است،در خط دفاع نیز این تیم 32 گل دریافت کرده است و بدترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد، 4 کلین شیت نیز در کارنامه این تیم ثبت شده است.

بازی پیشرو

بورنموث در این هفته به مصاف چلسی در یک دیدار خارج از خانه میرود،هواداران این تیم امیدوار هستند دست خالی لندن را ترک نکنند زیر در صورت شکست در این دیدار بورنموث به رتبه های قرمز جدول نیز نزدیک میشود.

 

ترکیب احتمالی چلسی 3-3-4

کپا_جیمز_کولیبالی_چالوبا_کوکورلا_جورجینیو_گالاگر_مانت_استرلینگ_کای هاورتز و اوبامیانگ

غایبین

زیاش_چیلول_فوفانا_بورخا_کانته_کواچیچ

 

ترکیب احتمالی بورنموث 4-4-2

تراورس_سنسی_مِپام_اسمیت_زمورا_لرما_‌بیلینگ_کوک_ریان‌کریستیه_سولانکه و مور

مصدومان:

نتو_بروکس_پیارسون_کلی(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

در 13 بازی اخیر دو تیم سهم بورنموث 4 و سهم چلسی 8 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5‌ گل‌ مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ‌چلسی و بورنموث
P