پیش بازی دیدار چلسی و دورتموند

پیش بازی دیدار چلسی و دورتموند

پیش بازی دیدار چلسی و دورتموند

__ ___ ___ ___ ___ ___

چلسی:

 

موتور پاتر با چلسی روشن شد؟.

 

 

بازی های اخیر چلسی

هواداران چلسی پس از شش هفته ناکامی بلاخره در هفته گذشته طعم برد را چشیدند، گراهام پاتر در بهترین زمان ممکن و پیش از دیدار حساس در لیگ قهرمانان موفق شد یک پیروزی خوب را به دست آورد و حاشیه امنیت خوبی برای خود ایجاد کند.برخلاف خواسته هواداران، کادر مدیریتی چلسی که در اخراج توخل عجله کردند قصد اخراج گراهام پاتر را ندارند اما بنظر میرسد اگر چلسی موفق نشود به دور بعد لیگ قهرمانان اروپا برسد گراهام پاتر شغل خود را از دست خواهد داد!.

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف لیدزیونایتد رفت و موفق شد با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی برسد، تنها گل چلسی توسط فوفانا به ثمر رسیده است و مهاجمان این تیم همچنان در حسرت گل هستند!.

امار و ارقام چلسی

چلسی در پنج دیدار خود موفق به ثبت یک پیروزی، یک تساوی و سه شکست شده است، چلسی امار خوبی در این فصل از خود به جای نگذاشته است و تنها شانس باقی مانده برای آنها قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است!.چلسی در خط حمله تنها 2 گل به ثمر رسانده است،چلسی در خط دفاع 5 گل دریافت کرده است و تنها در یک دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

چلسی در این هفته به مصاف دورتموند در ورزشگاه خانگی خود خواهد رفت، هواداران چلسی امیدوارند شکست 1-0 دور رفت را جبران کنند و با پیروزی در این دیدار حکم صعود خود را برای مرحله بعد امضا کنند.

 

 

دورتموند:

زنبور های شکست ناپذیر.

 

 

بازی های اخیر دورتموند

دورتموند با ترزیچ روزهای رویایی را سپری میکند و به دنبال رقم زدن یک شکفتی بزرگ در اروپا است، دورتموند در 10 بازی اخیر خود 10 پیروزی به دست اورده است و با یک تساوی میتواند راهی مرحله بعد لیگ قهرمانان شود!. دورتموند در المان خود را به جمع مدعیان قهرمانی اضاف کرده است اما هواداران این تیم امیدوار هستند خاطرات سال 2012-2013 را تکرار کنند و راهی فینال لیگ‌ قهرمانان شوند.

دورتموند در اخرین دیدار خود به مصاف لایپزیش رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای دورتموند توسط رویس و امره جان به ثمر رسیده است.

امار و ارقام دورتموند

دورتموند در پنج دیدار خود موفق به ثبت پنج پیروزی شده است و در 11 دیدار اخیر هرکز شکست نخورده است و شرایط فوق العاده ای را سپری میکند !.دورتموند در خط حمله 10 گل به ثمر رسانده است، زنبورها در خط دفاعی نیز 2 گل دریافت کرده اند، دورتموند در سه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

دورتموند در این هفته میهمان چلسی در لندن است، هواداران پرشور آلمانی امیدوار هستند از نتیجه 1-0 دور رفت خود دفاع کنند و موفق شوند به دور بعد لیگ قهرمانان اروپا صعود کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی چلسی 4-4-2

کپا_جیمز_فوفانا_کولیبالی_‌چیلول_فرناندز_کواچیچ_استرلینگ_چالوبا_فلیکس_و کای هاورتز

غایبین

بورخا_کوئتا_مندی_مانت_سیلوا

 

 

ترکیب احتمالی دورتموند 4-2-3-1

الکساندرمیر_سوله_گوئررو_وولف_اشلوتبرگ_بلینگهام_امره‌جان_اوزکان_برانت_رویس و سباستین هالر

غایبین

ریسون_داهود_موکوکو_موریی_آدیمی_مالن_کوبل(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در تنها دیدار اخیر دو تیم سهم دورتموند یک پیروزی با نتیجه 1-0 در دور رفت مسابقات فصل جاری بوده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

کمتر از 3.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار چلسی و دورتموند
P