پیش بازی دیدار چلسی و رئال مادرید

پیش بازی دیدار چلسی و رئال مادرید

پیش بازی دیدار چلسی و رئال مادرید

___ ___ ___ ___ ___

 

چلسی:

تیر خلاص بر پیکر آبی‌پوشان لندن!.

 

 

بازی های اخیر چلسی

نتایج ضعیف چلسی در لیگ و لیگ قهرمانان با سرمربی جدید نیز ادامه دارد، قهرمان فصل 2020 در حالی در آستانه حذف از لیگ قهرمانان قرار گرفته است که فصل آینده نیز امکان حضور در این مسابقات را نخواهد داشت. چلسی در این فصل یکی از ضعیف ترین فوصول تاریخ خود را با مالک جدید سپری میکند و فصل فاجعه وار آنها با حذف از لیگ قهرمانان تکمیل خواهد شد!.

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف برایتون رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد،چلسی در 6 مسابقه اخیر خود هرگز پیروز نشده است!.

امار و ارقام چلسی

چلسی در پنج دیدار خود چهار شکست و یک تساوی به دست اورده است، چلسی امار خوبی در این فصل از خود به جای نگذاشته است و تنها شانس باقی مانده برای آنها قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است!.چلسی در خط حمله 1 گل! به ثمر رسانده است،چلسی در خط دفاع 7 گل دریافت کرده است و تنها در یک دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

چلسی در این هفته به مصاف رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا خواهد رفت، هواداران چلسی امیدوار هستند شکست 2-0 در دیدار رفت را جبران کنند و یک شگفتی بزرگ‌ را رقم بزنند!.

 

 

رئال مادرید:

Real_Madrid
Real_Madrid

کهکشانی ها یک قدمی نیمه نهایی.

 

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید در طول تاریخ ثابت کرده است دو چهره متفاوت در لیگ قهرمانان اروپا و رقابت های داخلی اسپانیا دارد، رئال، قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان در آستانه حضور در نیمه نهایی فصل جاری اروپا قرار دارد. شاگردان انجلوتی در لالیگا اما شرایط خوبی ندارند و 11 امتیاز تا صدرجدول فاصله دارند اما مدعی شماره یک قهرمانی در لیگ قهرمانان هستند!.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف کادیز در لالیگا اسپانیا رفت و موفق شد با نتیجه 2-0 به پیروزی دست پیدا کند، گلهای رئال در این دیدار توسط ناچو و اسنسیو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام رئال مادرید

رئال در 5 دیدار خود 4 پیروزی و 1 شکست به دست اورده است و شرایط خوبی در لالیگا اسپانیا ندارد اما در لیگ قهرمانان مثل همیشه مدعی قهرمانی است.

تیم رئال مادرید در خط حمله 14 گل به ثمر رسانده است ،رئال در خط دفاع نیز 3 گل دریافت کرده است و در 4 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال در این هفته لیگ قهرمانان در مرحله یک‌چهارم‌ نهایی میهمان تیم چلسی در لندن است، هواداران رئال امیدوار هستند پیروزی دو گله خود را حفظ کنند و در پایان بازی جشن صعود را برپا کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی چلسی 3-4-3

کپا_جیمز_فوفانا_سیلوا_‌چالوبا_کوکوریا_فرناندز_کانته_مودریک_استرلینگ_و کای‌هاورتز

غایبین

بورخا_چیلول

 

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-3

کورتوآ_آلابا_میلیتائو_کاماوینگا_کارواخال_مودریچ_کروس_والورده_رودریگو_وینیسیوس و کریم بنزما

غایبین

مندی

 

 

دیدار های رو در رو

در 7 دیدار اخیر دو تیم سهم رئال مادرید 4 پیروزی و سهم چلسی نیز 2 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی رئال مادرید

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار چلسی و رئال مادرید
P