پیش بازی دیدار چلسی و لوتون

پیش بازی دیدار چلسی و لوتون

پیش بازی دیدار چلسی و لوتون

زمان برگزاری:3/6/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: استمفورد بریج

داور مسابقه:‌ رابرت جونز

هفته سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

چلسی:

در انتظار اولین پیروزی فصل

بازی های اخیر چلسی

علیرغم خرید های گران قیمت و پرسرصدا در دو فصل گذشته، چلسی موفق به کسب نتیجه نشده است و در حال سپری کردن بدترین دوران تاریخ خود در لیگ برتر انگلیس است. چلسی در هفت ماه اخیر در 25 دیدار (لیگ برتر) به میدان رفته است که تنها 4 پیروزی بدست اورده است.!

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف وستهام یونایتد رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل چلسی در این دیدار توسط چوکووئمکا به ثمر رسیده است، چلسی در این دیدار یک پنالتی توسط فرناندز از دست داده است.

آمار و ارقام چلسی

چلسی در دو مسابقه این فصل خود موفق به کسب یک امتیاز شده است و در جایگاه پانزدهم جدول قرار گرفته است یک پیروزی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان پوچتینو در این فصل بوده است. چلسی در خط حمله 2 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است. سانچز سنگربان جدید چلسی بدنبال اولین کلین شیت خود با لباس چلسی در هفته سوم است.

دیدار پیشرو

شاگردان پوچتینو در این هفته میزبان لوتون تاون تازه صعود کرده در لندن هستند .هواداران چلسی نیز امیدوار هستند اولین پیروزی فصل را در این هفته بدست بیاورند.

لوتون تاون:

ماجراجویی ادامه دارد

بازی های اخیر لوتون تاون

لوتون فصل گذشته با هدایت روب ادواردز سرمربی 40 ساله و اهل کشور ولز خود موفق شد به عنوان اخرین سهمیه و در پلی اف فوتبال انگلیس راهی لیگ برتر این کشور شود. لوتون از نظر درامد قابل مقایسه با تیم تای سطح اول این کشور نیست و‌گرون ترین خرید تاریخ این باشگاه رایان گیلس خرید جدید این باشگاه با مبلغ 5.8 میلیون یورو نام دارد!. لوتون در پنجره نقل و انتقالاتی تنها 10.5 میلیون یورو هزینه کرده است و بنظر میرسد فصل سختی در پیش داشته باشد.

پیش بازی دیدار سلتاویگو و رئال مادرید

لوتون در اخرین دیدار خود در هفته اول به مصاف برایتون رفت و با نتیجه 4-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل لوتون توسط چارلتون موریس به ثمر رسیده است. لوتون در هفته گذشته به دلیل اماده نبودن ورزشگاه خانگی به میدان نرفت.

آمار و ارقام لوتون تاون

لوتون در اولین دیدار فصل جدید خود شکست خورده است و با صفر امتیاز در جایگاه هفدهم جدول قرار گرفته است. لوتون در خط حمله یک گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است. توماس کامینسکی سنگربان بلژیکی لوتون علیرغم مهار 8 شوت، موفق به ثبت اولین کلین شیت خود در تاریخ لیگ برتر انگلیس نشده است

بازی پیشرو

لوتون در دومین دیدار خود به مصاف چلسی در شهر لندن خواهد رفت. هواداران لوتون تاون امیدوار هستند از شرایط بد چلسی استفاده کنند و با کسب اولین امتیاز خود در لیگ برتر انگلیس تاریخ سازی کنند.

ترکیب احتمالی چلسی 3-5-2

سانچز_دیساسی_سیلوا_کولویل_‌چیلول_گلگر_گوستو_فرناندز_استرلینگ_کایسدو و نیکولاس جکسون

غایبین

انکونکو_فوفانا_جیمز_چالوبا_چوکووئمکا_مودریک

ترکیب احتمالی لوتون تاون 5-3-2

کامینسکی_آماری_تام‌لوکی_اندرسن_گیلس_کابوره_چونگ_ناکامبا_رودوک_آدبایو و چارلتون موریس

غایبین

بورک_پاتس_کلارک

دیدار های رو در رو

دو تیم در سال 2021 و 2022 دو مرتبه در جام حذفی انگلیس به مصاف یکدیگر رفته اند که هر دو دیدار با پیروزی چلسی به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد چلسی

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار چلسی و لوتون
P