پیش بازی دیدار چلسی‌ و لیورپول

پیش بازی دیدار چلسی‌ و لیورپول

زمان برگزاری:6/12/1402

ساعت برگزاری: 18:30

ورزشگاه: ومبلی

داور مسابقه: کریس کاوانا

فینال رقابت های جام اتحادیه انگلیس

چلسی:

شیرها بدنبال فرار از فاجعه

پیش بازی دیدار چلسی‌ و لیورپول

بازی های اخیر چلسی

کام تلخ چلسی در فصل جاری میتواند با قهرمانی کمی شیرین شود. چلسی در فصل جاری با هدایت پوچتینو عملکرد خوبی نداشته است و توقعات هواداران را براورده نکرده است. چلسی در لیگ برتر انگلیس در نیمه دوم جدول قرار گرفته است و شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان و لیگ اروپا ندارد و تنها دلخوشی ابی پوشان شهر لندن، قهرمانی در جام اتحادیه است.

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس رفت و با نتیجه 1-1 به تساوی رسیده است. تنها گل چلسی در این دیدار توسط استرلینگ به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام چلسی

شیرهای لندن در جام اتحادیه فصل جاری 6 دیدار به میدان رفته اند. چلسی در جام اتحادیه عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است، آنها ویمبلدون،برایتون بلکبورن و نیوکاسل را شکست داده اند و در نهایت میدلزبورو را در مجموع رفت و برگشت شکست دادند و به فینال مسابقات رسیده اند. 12 گل زده و‌ 4 گل خورده حاصل تلاش شاگردان پوچتینو در جام اتحادیه بوده است. تیم چلسی در جام اتحادیه موفق به ثبت دو کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

چلسی در فینال جام اتحادیه انگلیس به مصاف لیورپول در ورزشگاه ومبلی انگلیس خواهد است. هواداران چلسی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، قهرمان جام اتحادیه شوند و اولین قهرمانی خود با هدایت پوچتینو را تجربه کنند.

لیورپول:

یورگن کلوپ بدنبال اولین دشت فصل!

بازی های اخیر لیورپول

لک لک های آنفیلد در فصل جاری عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشته اند و در چهار جام شانس قهرمانی دارند. اولین فرصت قهرمانی برای یورگن کلوپ فراهم شده است و هواداران لیورپول امیدزیادی دارند در فصل پایانی و وداع با سرمربی محبوب المانی، چهار جام بدست اورند!. لیورپول در لیگ برتر انگلیس شرایط خوبی دارد و بنظر میرسد تا هفته پایانی دوئل خود با سیتی را ادامه خواهد داد. لیورپول در لیگ اروپا نیز شانس زیادی برای قهرمانی دارد و در کنار لورکوزن،میلان شانس های قهرمانی لقب گرفته اند. لیورپول در 15 دیدار اخیر خود تنها در 1 دیدار شکست خورده است و شرایط خوبی دارد.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف لوتون تاون رفت و با نتیجه 4-1 به پیروزی رسیده است. گلهای لیورپول در این دیدار توسط الیوت،گاکپو،دیاز و فندایک به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام لیورپول

لک لک های انفیلد در جام اتحادیه فصل جاری 5 دیدار به میدان رفته است. لیورپول در جام اتحادیه عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است آنها لسترسیتی،بورنموث وستهام و در نهایت فولام را در مجموع مسابقه رفت و برگشت شکست داده اند و به فینال مسابقات رسیده اند. 13 گل زده و‌ 5 گل خورده حاصل تلاش شاگردان کلوپ در جام اتحادیه بوده است. تیم لیورپول در جام اتحادیه موفق به ثبت کلین شیت نشده است و در تمام مسابقات دروازه آنها باز شده است.!

بازی پیشرو

لیورپول در مسابقه فینال جام اتحادیه انگلیس، یه مصاف چلسی در ورزشگاه ومبلی شهر لندن خواهد رفت. هواداران چلسی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار قهرمان جام اتحادیه شوند و به اولین قهرمانی فصل دست پیدا کنند.

ترکیب احتمالی چلسی 4-2-3-1

پترویچ_دیساسی_چیلول_کولویل_‌گوستو

_کایسدو_گلگر_فرناندز_استرلینگ_جکسون و کول پالمر

غایبین

سانچز_فوفانا_چالوبا_کوکوریا_ریس جیمز_لاویا_چوکوئمکا_سیلوا

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

کلهر_کوناته_فندایک_رابرتسون_کونور_اندو_الیستر_گراونبرخ_دیاز_صلاح و گاکپو

غایبین

ماتیپ_تیاگو_باجکتیچ_ارنولد_سوبوسلای_الیسون_جونز_ژوتا_ صلاح و نونیز(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم چلسی 4 پیروزی و سهم لیورپول نیز 8 پیروزی بوده است و 8 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در 8 دیدار اخیر دو تیم لیورپول شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

قهرمانی چلسی

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P