پیش بازی دیدار چلسی و لیورپول

پیش بازی دیدار چلسی و لیورپول

پیش بازی دیدار چلسی و لیورپول

___ ___ ___ ___ ___ ___

چلسی:

بحران پاتر در لندن پایان یافت.!

 

 

بازی های اخیر چلسی

کابوس در لندن برای چلسی همچنان ادامه دارد و ظاهرا قصد پایان را نیز در این فصل ندارد!.چلسی در شرایطی سومین سرمربی فصل را روی نیمکت خود خواهد نشاند که مالکان ثروتمند این باشگاه امید زیادی به گراهام پاتر داشتند و حاظر شدند رقم زیادی برای به خدمت گرفتن این سرمربی پرداخت کنند، گراهام پاتر گران ترین سرمربی فعل دنیا در باشگاه چلسی تنها 12 پیروزی از 31 مسابقه ممکن به دست اورد و با میانگین 1.4 در دسته بدترین مربیان تاریخ چلسی قرار گرفت.!

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف استون ویلا رفت و با نتیجه 2-0 شکست خورد، چلسی در این مسابقه 8 ضربه روانه دروازه مارتینز کرد اما موفق به گلزنی نشد.

امار و ارقام چلسی

چلسی در 28 دیدار خود در این فصل،10 پیروزی،10 شکست و 8 تساوی به دست اورده است و با 38 امتیاز در جایگاه 11 جدول قرار گرفته است.!

چلسی در خط حمله 29 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 30 گل دریافت کرده اند، چلسی در این فصل موفق به ثبت 9 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

چلسی در این هفته میزبان تیم لیورپول است، هواداران چلسی که از اخراج پاتر بسیار خوشحال هستند، امیدوارند در اولین مسابقه بدون گراهام پاتر یک پیروزی بزرگ و مهم به دست آورند.

 

 

لیورپول:

قصدی برای کسب سهمیه ندارند!.

 

بازی های اخیر لیورپول

علیرغم بازگشت مصدومان و کامل شدن تیم، همچنان لیورپول روی نوار ناکامی است و بنظر میرسد یورگن کلوپ نمیتواند به مانند فصول گذشته تفکرات خود را در زمین مسابقه پیاده کند.! لیورپول پر افتخار ترین تیم انگلیسی حاظر در اروپا، هفته به هفته به کابوس سهمیه نگرفتن نزدیک میشود اتفاقی که اگر رخ دهد باید شاهد جدایی ستاره های این تیم در پایان فصل باشیم.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف منچسترسیتی رفت و با نتیجه پر گل 4-1 شکست خورد، تنها گل لیورپول توسط محمد صلاح به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در 27 دیدار خود در این فصل،12 پیروزی،9 شکست و 6 تساوی به دست اورده است و با 42 امتیاز در جایگاه 8 جدول قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله 48 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 33 گل دریافت کرده اند، لیورپول در این فصل موفق به ثبت 10 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میهمان تیم چلسی است و هواداران این تیم امیدوار هستند پس از سه شکست متوالی یک پیروزی مهم به دست آورند تا همچنان امیدوار به کسب سهمیه باشند.

 

 

 

ترکیب احتمالی چلسی 3-5-2

کپا_جیمز_فوفانا_کولیبالی_‌چیلول_کوکوریا_فرناندز_کواچیچ_کانته_فلیکس_و کای هاورتز

غایبین

بورخا_آزپلیکوئتا_مندی_سیلوا_استرلینگ

 

 

 

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_فندایک_ارنولد_کوناته_رابرتسون_هندرسون_میلنر_فابینیو_فرمینو_صلاح و داروین نونیز

غایبین

کیتا_ارتور_دیاز_تیاگو

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 8 پیروزی و سهم چلسی نیز 5 پیروزی بوده است و 6 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار چلسی و لیورپول
P