پیش بازی دیدار چلسی و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار چلسی و منچسترسیتی

زمان برگزاری:21/8/1402

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: استمفوردبریج

داور مسابقه: آنتونی تیلور

هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس

چلسی:

غرش شیر های لندن

پیش بازی دیدار چلسی و منچسترسیتی

بازی های اخیر چلسی

چلسی در یک ماه گذشته عملکرد خیلی خوبی داشته است و هواداران را به شدت برای بازگشت به دوران اوج امیدوار کرده است. چلسی در شش دیدار اخیر خود چهار پیروزی بدست اورده است و تنها در یک دیدا شکست خورده است، پوچتینو با اضاف شدن بازیکنان مصدوم امیدوار است تا آبی‌پوشان لندن را به جمع شش تیم برتر انگلیس اضاف کند و و به کابوس هواداران پایان دهد.

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف تاتنهام رفت و با نتیجه پرگل 4-1 در این دیدار به پیروزی رسید و اولین شکست فصل تاتنهام را رقم زد. گلهای چلسی در این دیدار توسط پالمر و نیکولاس جکسون(3) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام چلسی

چلسی در یازده مسابقه این فصل خود موفق به کسب پانزده امتیاز شده است و در جایگاه دهم جدول قرار گرفته است چهار پیروزی، سه تساوی و چهار شکست حاصل تلاش شاگردان پوچتینو در این فصل بوده است. چلسی در خط حمله 17 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 12 گل دریافت کرده است. سانچز سنگربان اسپانیایی چلسی، موفق به ثبت سه کلین شیت در ترکیب شیرهای لندن شده است.

بازی پیشرو

شاگردان پوچتینو در این هفته میزبان منچسترسیتی صدرنشین در ورزشگاه خانگی خود هستند. هواداران چلسی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، سومین شکست فصل سیتی در انگلیس را رقم بزنند و با شرایط بهتر به سراغ فیفا دی بروند.

منچسترسیتی:

تاج و تخت در اختیار گواردیولا

بازی های اخیر منچسترسیتی

شکست تاتنهام بهترین خبر ممکن برای پپ گواردیولا و‌شاگردانش بود تا مدافع عنوان قهرمانی، صدر جدول را با یک دیدار کمتر نیز از دست ندهد و برای اختلاف انداختن با سایر رقبا به میدان برود. پس از سه شکست در چهار مسابقه، پپ به خوبی بازیکنان خود را به مسابقات بازگرداند و با پنج پیروزی متوالی به صدر جدول لیگ برتر انگلیس و لیگ قهرمانان اروپا رسید. از تیم منچسترسیتی به عنوان شانس اول قهرمانی در انگلیس و لیگ قهرمانان یاد میشود، با پیروزی ارسنال در هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس بنظر میرسد تنها رقیب سیتی برای قهرمانی در انگلیس همانند فصل گذشته توپچی ها هستند!

پیروزی ایران مقابل برزیل در جام جهانی زیر 17 سال

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف یانگ بویز در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای سیتی در این دیدار توسط فودن و ارلینگ هالند(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 11 دیدار به میدان رفته است، 9 پیروزی و 2 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 27 امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به ارسنال،در صدر جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 28 گل به ثمر رسانده است, ارلینگ هالند با 11 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است. ادرسون سنگربان برزیلی سیتی در چهار دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته فوتبال انگلیس میهمان چلسی در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن است. هواداران سیتی امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار فاتح مهم ترین دیدار هفته انگلیس شوند و فاصله خود با رقبا در صدر جدول را به عدد سه افزایش دهند.

ترکیب احتمالی چلسی 4-2-3-1

سانچز_دیساسی_سیلوا_کولویل_‌جیمز_گالاگر_کایسدو_فرناندز_استرلینگ_پالمیر و نیکولاس جکسون

غایبین

انکونکو_فوفانا_بورخا_چالوبا_چوکووئمکا_لاویا(احتمالی)

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

ادرسون_گواردیول_والکر_دیاز_کواچیچ_رودری_دوکو_الوارز_فودن_سیلوا و ارلینگ هالند

غایبین

گومز_استونس_دیبروینه_اکانجی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم چلسی 7 پیروزی و سهم منچسترسیتی نیز 13 پیروزی بوده است. دو تیم در بیست دیدار اخیر زمین مسابقه را با تساوی ترک نکرده اند و این دیدار برنده داشته است.(شش دیدار اخیر سیتی پیروز میدان بوده است)

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P