پیش بازی دیدار چلسی و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار چلسی و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار چلسی و منچسترسیتی

ـــ ـــ ـــ ـــ

چلسی:

 

کلافگی گراهام پاتر در تیم چلسی!.

 

بازی های اخیر چلسی:

چلسی در هفته های گذشته عملکرد خوبی نداشته است عملکردی که احتمال برکناری گراهام پاتر از چلسی را در پی خواهد داشت،این احتمال وجود داردکه گراهام پاتر خیلی زودتر از زمان انتظار شغل خود را در چلسی از دست بدهد و حسرت خروج زودهنگام این فصل از برایتون را بخورد. چلسی در هفته های اخیر عملکرد خوبی نداشته است و هواداران این تیم امیدوار هستند بهترین عملکرد را در نقل انتقالات داشته باشند تا حداقل سهمیه ممکن اروپایی را کسب کنند!

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف ناتینگهام فارست انتهای جدولی رفت و در این دیدار با تساوی 1-1 متوقف شد،تک گل چلسی در این دیدار توسط رحیم استرلینگ به ثمر رسیده است.

امار و ارقام چلسی

چلسی در 16 دیدار خود در این فصل،7 پیروزی،5 شکست و 4 تساوی به دست اورده است و با 25 امتیاز در جایگاه 10 جدول قرار گرفته است.

چلسی در خط حمله 20 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 18 گل دریافت کرده اند، چلسی در این فصل موفق به ثبت 5 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

چلسی در این هفته میزبان تیم منچسترسیتی است، هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خانگی به رتبه بالای جدول بازگردند و رتبه انها تک رقمی شود.!

 

منچسترسیتی:

توقفی برای از دست رفتن جام؟!.

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

پس از شروع ضعیف لیورپول در لیگ ‌برتر هواداران سیتی بسیار خوشحال بودند که امسال رقیب جدی برای عنوان قهرمانی ندارند اما حالا منچستر سیتی گرفتار ارسنال شگفتی ساز این فصل شده است و با توقف بدموقع سیتی در هفته گذشته حالا فاصله امتیازی آنها با صدر جدول 8 امتیاز شده است و رویای قهرمانی سیتیزن ها کمرنگ تر از گذشته شده است.

منچستر سیتی در اخرین دیدار خود به مصاف اورتون رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار خانگی متوقف شد، تنها گل شاگردان گواردیولا در این دیدار توسط هالند به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در 16 بازی این فصل خود 11 پیروزی 3 تساوی و 2 شکست به دست آورده است و با 36 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله خود با 44 گل زده بهترین خط حمله لیگ جزیره را در اختیار دارد هالند با 21 گل زده بهترین گلزن سیتی است، در خط دفاع منچستر سیتی 16 گل دریافت کرده است و ادرسون موفق به ثبت 6 کلین شیت برای این تیم‌ شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته به مصاف چلسی در لندن میرود،هواداران سیتی امیدوار هستند از شرایط بد چلسی استفاده کنند و با پیروزی در این دیدار فاصله امتیاز خود با ارسنال برای قهرمانی را کم کنند و به ادامه مسابقات امیدوار باقی بمانند!.

 

 

ترکیب احتمالی چلسی 3-3-4

کپا_کوئتا_کولیبالی_چالوبا_کوکورلا_جورجینیو_گالاگر_مانت_چالوبا_استرلینگ_و کای هاورتز

غایبین

چیلول_فوفانا_بورخا_کانته_جیمز

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-3-3

ادرسون_آکانجی_استونس_والکر_کانسلو_دیبروینه_رودری_سیلوا_فودن_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

بنجامین مندی_دیاز_لاپورته(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم چلسی 8 پیروزی و سهم منچسترسیتی 12 پیروزی، هیچ کدام از 20 دیدار اخیر دو تیم با تساوی به پایان نرسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچستر سیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار چلسی و منچسترسیتی
P