پیش بازی دیدار چلسی و ناتینگهام

پیش بازی دیدار چلسی و ناتینگهام

پیش بازی دیدار چلسی و ناتینگهام

زمان برگزاری:11/6/1402

ساعت برگزاری: 17:30

ورزشگاه: استمفوردبریج

داور مسابقه:‌ تیم روبینسون

هفته چهارم رقابت های لیگ برتر انگلیس

چلسی:

روز های خوب از راه رسید!

بازی های اخیر چلسی

چلسی با هدایت پوچتینو در آستانه اوج گیری مجدد قرار گرفته است و روند خوبی را دنبال میکند، چلسی در اخرین دیدار لیگ برتری خود موفق شد با نتیجه 3-0 در یک دیدار تماشایی، لوتون را از پیشروی خود بردارد تا پوچتینو اولین پیروزی در لیگ با هدایت چلسی را تجربه کند.

چلسی در اخرین دیدار خود و در اواخر هفته در جام اتحادیه به مصاف اف سی ویمبلدون رفت و با نتیجه 2-1 موفق به پیروزی شد. چلسی در این دیدار با ترکیب بازیکنان جوان خود به میدان رفت و به تیم اصلی استراحت داد.

آمار و ارقام چلسی

چلسی در سه مسابقه این فصل خود موفق به کسب چهار امتیاز شده است و در جایگاه دهم جدول قرار گرفته است یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان پوچتینو در این فصل بوده است. چلسی در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است. سانچز سنگربان جدید چلسی، موفق به ثبت یک کلین شیت شده است.

دیدار پیشرو

شاگردان پوچتینو در این هفته میزبان ناتینگهام فارست در شهر لندن هستند. هواداران چلسی امیدوار هستند سومین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند و با ارامش بیشتر راهی فیفا دی شوند.

ناتینگهام فارست:

در فارست خبری از آرامش نیست

بازی های اخیر ناتینگهام فارست

از زمان بازگشت مجدد ناتینگهام فارست به لیگ برتر، هواداران این تیم قدیمی فوتبال انگلیس روز های خوبی را سپری نکرده اند و کار استون هوپر هر هفته سخت تر میشود! ناتینگهام در اخرین دیدار لیگ برتری خود در شرایطی که با نتیجه 2-0 در دقیقه 4 از حریف خود پیش بود، در نهایت با نتیجه 3-2 از منچستریونایتد شکست خورد تا یک نتیجه ضعیف دیگر در کارنامه این تیم ثبت شود.

ناتینگهام پس از شکست در لیگ برتر، به مصاف برنلی در جام اتحادیه رفت و با نتیجه 1-0 شکست خورد تا در اولین گام از دور مسابقات حذف شود!. ناتینگهام در چهار دیدار این فصل خود در سه دیدار تن به شکست داده است.

آمار و ارقام ناتینگهام فارست

ناتینگهام در سه مسابقه این فصل خود موفق به کسب سه امتیاز شده است و در جایگاه چهاردهم جدول قرار گرفته است یک پیروزی و دو شکست حاصل تلاش شاگردان استون کوپر در فصل جدید لیگ برتر انگلیس بوده است. ناتینگهام در خط حمله عملکرد خوبی داشته است و موفق به ثبت 5 گل شده است، ناتینگهام در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است و موفق به ثبت کلین شیت در فصل جدید لیگ برتر نشده است.

بازی پیشرو

ناتینگهام در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف چلسب در ورزشگاه استمفوردبریج خواهد رفت. هواداران ناتینگهام فارست امیدوار هستند ناکامی های اخیر خود را با یک پیروزی شیرین در شهر لندن به پایان برسانند.

ترکیب احتمالی چلسی 3-5-2

سانچز_دیساسی_سیلوا_کولویل_‌چیلول_گلگر_گوستو_فرناندز_استرلینگ_کایسدو و نیکولاس جکسون

غایبین

انکونکو_فوفانا_جیمز_چالوبا_چوکووئمکا_مودریک

ترکیب احتمالی ناتینگهام فارست 4-3-3

ترنر_ورال_‌بولی_مک‌کنا_ویلیامز_اوریر_یاتس_مانگالا_دانیلو_آونی و مورگان وایت

غایبین

هنسی_فلیپه

دیدار های رو در رو

در 13 دیدار اخیر دو تیم سهم چلسی 7‌ و سهم ناتینگهام فارست نیز 2 پیروزی بوده است,4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. چلسی در هفت مسابقه اخیر خود مقابل ناتینگهام، هرگز شکست نخورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد چلسی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار چلسی و ناتینگهام
P