پیش بازی دیدار ژاپن و کرواسی

پیش بازی دیدار ژاپن و کرواسی

پیش بازی دیدار ژاپن و کرواسی

__ __ __ __ __

تیم ملی ژاپن:

سامورایی ها جهان را شگفت زده کردند.

 

بازی های اخیر تیم ملی ژاپن

شاید خوشبینانه ترین هوادار تیم ملی ژاپن قبل از شروع رقابت های جام جهانی پیشبینی صدرنشینی در گروه مرگ را نمیکرد اما ژاپنی ها نشان دادند برای یک سامورایی همه جا ژاپن هست حتی قطر!.

تیم ملی ژاپن در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی اسپانیا رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه 2-1 شکست دهد و راهی دور حذفی شود، گلهای ژاپن در این دیدار توسط ریتسو دوان و تاناکا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ژاپن

تیم ملی در سه دیدار مرحله گروهی خود موفق به کسب دو پیروزی و یک شکست شده است، سامورایی ها با 6 امتیاز صدرنشین گروه مرگ مسابقات شدند.

تیم ملی ژاپن در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاعی 3 گل دریافت کرده است و موفق به ثبت کلین شیت در جام جهانی قطر نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ژاپن در اولین دیدار حذفی خود به مصاف کرواسی نایب قهرمان دوره گذشته جام جهانی میرود، هواداران ژاپن امید بسیار زیادی دارند که پس از المان و اسپانیا اینبار کرواسی را شکست دهند.

 

تیم ملی کرواسی:

شطرنجی های شکست ناپذیر در قطر

 

بازی های اخیر تیم ملی کرواسی

نایب قهرمان جام جهانی روسیه کار خود را در جام جهانی قطر با یک تساوی آغاز کرد، تساوی که باعث نگرانی هواداران تیم شده بود اما با عملکرد خوب در دو بازی بعد خود امید را به اردوی هواداران این تیم در قطر آورد.

تیم ملی کرواسی در اخرین دیدار خود به مصاف بلژیک رفت و در یک دیدار سرنوشت ساز موفق شد با نتیجه 0-0 بازی را به اتمام برساند، تساوی که باید ممنون روملو لوکاکو مهاجم بلژیک باشند!.

امار و ارقام تیم ملی کرواسی

تیم ملی کرواسی در سه دیدار خود در مرحله گروهی دو تساوی و یک پیروزی به دست اورده است و با 5 امتیاز به عنوان تیم دوم از گروه خود صعود کرد.

کرواسی در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده است اما در دو بازی موفق به گلزنی نشده است، کرواسی در خط حمله تنها یک گل خورده است و در دو بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی کرواسی در اولین دیدار خود در مرحله حذفی به مصاف تیم ملی ژاپن خواهد رفت، هواداران این تیم امیدوار هستند شگفتی سازی ژاپن را متوقف کنند و راهی مرحله بالاتر شوند.

 

ترکیب احتمالی تیم ملی ژاپن 4-2-3-1

گوندا_هیروکی‌ایتو_یوشیدا_تومیاسو_ناگاتومو_اندو_موریتا_مینامینو_کامادا_کوبو و دایزن مائدا

غایبین

لتاکورا

 

ترکیب احتمالی تیم ملی کرواسی 4-3-3

لیواکویچ_سوتالو_گواردیول_باریسیچ_جورانویچ_کواچیچ_برزویچ_مودریچ_ولاسیچ_کراماریچ و ایوان پرشیچ

غایبین

سوسا(احتمالی)

 

دیدار های رو در‌ رو

دوتیم در سالیان گذشته در دو دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، یک پیروزی سهم کروات ها و یک دیدار نیز با تساوی به پایان رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هندکیپ + 1.5 تیم ملی ژاپن

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ژاپن و کرواسی
P