پیش بازی دیدار کرواسی و ایتالیا

پیش بازی دیدار کرواسی و ایتالیا

زمان برگزاری: 4/4/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: ردبول آرنا

داور مسابقه: دنی ماکلی

هفته سوم رقابت های جام ملت های اروپا گروه B

تیم ملی کرواسی:

آخرین امید، برای زنده ماندن!

پیش بازی دیدار کرواسی و ایتالیا

بازی های اخیر تیم ملی کرواسی

عملکرد ضعیف شطرنجی پوشان در جام ملت های اروپا هواداران کرواسی را نگران کرده است و بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند کرواسی با بازیکنان فعلی نمیتواند نتایج درخشان گذشته را تکرار کند و باید به فکر تغییر و تحولات باشند!. کرواسی با هدایت زلاتکو دالیچ در مسابقات مقدماتی و تدارکاتی پیش از شروع یورو عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است اما در مسابقات رسمی عملکرد خوبی نداشته است و در آستانه حذف زودهنگام قرار گرفته است.

تیم ملی کرواسی در اخرین دیدار خود به مصاف آلبانی رفته است و با نتیجه 2-2 به تساوی رسیده است. گلهای کرواسی در این دیدار توسط کراماریچ و گل به خودی مدافع حریف به ثبت رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی کرواسی

تیم ملی کرواسی در دو مسابقه خود در جام ملت های اروپا 1 شکست و 1 تساوی به دست‌ آورده است . تیم ملی کرواسی با کسب تنها 1 امتیاز و تفاضل گل بدتر نسبت به البانی در جایگاه چهارم جدول گروه قرار گرفته است و در آستانه حذف از مسابقات قرار گرفته است!.

کرواسی در خط حمله 2 گل به ثمر رسانده است. تیم ملی کرواسی در خط دفاع عملکرد خوبی نداشته است و 5 مرتبه دروازه این تیم توسط مهاجمان حریف گشوده شده است، دومنیک لیواکوویچ سنگربان با تجربه تیم کرواسی موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی کرواسی در سومین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف ایتالیا خواهد رفت. هواداران تیم ملی کرواسی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رقیب اصلی خود در گروه را شکست دهند و به مرحله بعد مسابقات صعود کنند.

تیم ملی ایتالیا:

ترس برادر مرگ است!

بازی های اخیر تیم ملی ایتالیا

مدافع عنوان قهرمانی عملکرد خوبی در جام ملت های اروپا نداشته است و هواداران خود را ناامید کرده است.تیم ملی ایتالیا با هدایت اسپالتی در شرایطی پای به کشور المان گذاشته است که در مسابقات تدارکاتی عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است اما در دیدار برابر اسپانیا، هواداران خود را نگران کرده است. ایتالیا در رقابت های مقدماتی نیز وضعیت مشابه با اسپالتی سپری کرده است و آتزوری در مسابقه آخر و با کسب امتیاز برابر اوکراین   صعود خود به دور نهایی را قطعی کرده است.

تیم ملی ایتالیا در اخرین دیدار خود به مصاف اسپانیا رفته است و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورده است. ایتالیا در این دیدار عملکرد خوبی در خط هجومی نداشته است، دوناروما با ثبت 8 کلین شیت بهترین بازیکن آتزوری در این دیدار لقب گرفته است!.

امار و ارقام تیم ملی ایتالیا

تیم ملی ایتالیا در دو مسابقه خود در جام ملت های اروپا 1 پیروزی و 1 شکست به دست‌ آورده است . تیم ملی ایتالیا با کسب 3 امتیاز در جایگاه دوم جدول گروه قرار گرفته است و سرنوشت صعود در دستان خودش قرار دارد.

ایتالیا در خط حمله 2 گل به ثمر رسانده است. ایتالیا در خط دفاع نیز 2 گل دریافت کرده است، دوناروما سنگربان و کاپیتان اول تیم ایتالیا موفق به ثبت کلین شیت در یورو نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ایتالیا در سومین و اخرین دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا به مصاف کرواسی در ورزشگاه ردبول آرنا لایپزیش خواهد رفت. هواداران تیم ملی ایتالیا امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی در این دیدار رقیب اصلی خود در گروه را متوقف کنند و خود را به مرحله حذفی مسابقات برسانند.

ترکیب احتمالی تیم ملی کرواسی 4-3-3

لیواکوویچ_سوتالو_ارلیچ_گواردیول_استانیسیچ_کواچیچ_برزویچ_مودریچ_سوچیچ_کراماریچ و آنته بودیمیر

غایبین

ولاشیچ_ویدا(احتمالی)

ترکیب احتمالی تیم ملی ایتالیا 4-3-3

دوناروما_باستونی_کالافیوری_‌‌دارمیان‌_دی‌مارکو_بارلا_فاجولی_فراتسی_پلگرینی_رتگی و فدریکو کیزا

غایبین

دیمارکو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دوتیم در سالیان اخیر 4 مرتبه به مصاف یکدیگر رفته اند. 1 دیدار با پیروزی تیم ملی کرواسی به پایان رسیده است و  3 دیدار دو تیم با نتیجه تساوی به اتمام رسیده است. ایتالیا در سالیان اخیر موفق به پیروزی نشده است!.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی تیم ملی ایتالیا

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P