پیش بازی دیدار‌ کرواسی و ترکیه

پیش بازی دیدار‌ کرواسی و ترکیه

زمان برگزاری:20/7/1402

ساعت برگزاری: 22:15

ورزشگاه: اوپس آرنا

داور مسابقه: آنتونی تیلور

هفته هفتم ‌رقابت های مقدماتی یورو 2024 گروه D

تیم ملی کرواسی:

شرطنجی پوشان بدنبال صعود بی دردسر

پیش بازی دیدار‌ کرواسی و ترکیه

بازی های اخیر تیم ملی کرواسی

کروات ها در سالهای اخیر با تکیه بر بازیکنان باکیفیت و با تجربه خود نتایج خیلی خوبی گرفته است، شاگردان دالیچ در مقدماتی یورو نیز عملکرد درخشانی داشته اند و بدون شکست در صدر جدول قرار گرفته اند و شانس اول صعود به دورنهایی لقب دارند.

کرواسی در اخرین دیدار خود به مصاف ارمنستان در یک دیدار خارج از خانه رفت و موفق شد با نتیجه 1-0‌ به پیروزی دست پیدا کند، تنها گل کرواسی توسط کراماریچ به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی کرواسی

تیم ملی کرواسی در چهار دیدار خود در مقدماتی،موفق به کسب 3 پیروزی و 1 تساوی شده است. کرواسی با کسب 10 امتیاز در جایگاه اول قرار گرفته است.

شطرنجی پوشان در خط حمله با رهبری کراماریچ 9 گل به ثمر رسانده اند و بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارند،کرواسی در خط دفاع (مقدماتی یورو) تنها یک گل دریافت کرده است و در 3 دیدار اخیر موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی کرواسی در این هفته به مصاف ترکیه در حساس ترین مسابقه گروه خواهد رفت، هواداران کرواسی امیدوار هستند یک پیروزی خانگی صعود خود را به عنوان تیم اول تا حدودی قطعی کنند.

تیم ملی ترکیه:

مونتلا برای صعود آمد

بازی های اخیر تیم ملی ترکیه

پس از شکست تدارکاتی تیم ملی ترکیه برابر تیم ملی ژاپن در فیفا دی گذشته، فدراسیون فوتبال ترکیه حکم اخراج استفان کونتس را امضا کردند و هدایت تیم ملی کشور خودشان را به وینچنزو مونتلا سرمربی 49 ساله ایتالیایی و اسبق تیم میلان سپردند. تیم ملی ترکیه در اخرین دیدار خود در مسابقات مقدماتی نیز به مصاف ارمنستان رفت و با نتیجه 1-1 به تساوی رسید تا کار انها برای صعود کمی سخت شود.

تیم ملی ترکیه در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی ژاپن رفت و با نتیجه سنگین 4-2 شکست خورد،گلهای ترکیه توسط اوزگور و کاباک به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ترکیه

ترکیه در پنج دیدار خود‌ در مقدماتی یورو، 3 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست به دست اورده است و با کسب ده امتیاز و تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

ترکیه در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده اند, تیم ملی ترکیه در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است و در یک مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده اند.

بازی پیشرو

ترکیه در ششمین دیدار خود، به مصاف تیم ملی کرواسی در کشور کرواسی خواهد رفت، از این مسابقه به عنوان فینال گروه چهارم یاد میشود، هواداران تیم ملی ترکیه امیدوار هستند با پیروزی برابر کرواسی خود را به اول جدول برسانند و سرنوشت صعود همچنان در دستان خودشان باشد.

 ترکیب احتمالی تیم ملی کرواسی 4-3-3

لیواکویچ_سوتالو_گواردیول_سوسا_ستانیسیچ_کواچیچ_برزویچ_مودریچ_پالاسیچ_برکالو و پتار موسی

غایبین

پریشیچ_کراماریچ_لوانوسیچ_پتکوویچ(احتمالی)

ترکیب احتمالی تیم ملی ترکیه 4-1-4-1

اورکان_چلیک_دمیرال_بارداکچی_اوزکار_اوزکان_کالیدغلو_هاکان_اورکان_ترک‌اوغلو و جان توسان

غایبین

سویونچو_گولر_کاباک و چنگیز اوندر

د‌یدار های رو در رو

دوتیم در 9 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم تیم ملی کرواسی 4 پیروزی و سهم تیم ملی ترکیه نیز 2 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی کرواسی

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P