پیش بازی دیدار کرواسی و مراکش

پیش بازی دیدار کرواسی و مراکش

پیش بازی دیدار کرواسی و مراکش

ــــ ــــ‌ ــــ ــــ ــــ ــــ

تیم ملی کرواسی:

مقام سومی جهان هدیه کرواسی به لوکیتا؟

 

بازی های اخیر تیم ملی کرواسی

تیم ملی کرواسی در شرایطی پا به دیدار رده بندی جام جهانی 2022 قطر خواهد گذشت که لوکا مودریچ پیش از بازی اعلام کرد این دیدار اخرین حضور این بازیکن کروات در جام های جهانی خواهد بود، بازیکنان کرواسی و لوکا مودریچ در تلاش هستند با یک پایان خوش جشن خداحافظی اسطوره خود را در ورزشگاه خلیفه برگزار کنند.

تیم ملی کرواسی در اخرین دیدار خود به مصاف ارژانتین رفت و با نتیجه 3-0 شکست خورد، کرواسی در این دیدار برخلاف دیدار های گذشته خود کار را هجومی اغاز کرد و در ضدحملات ضربه های سنگینی خورد.

امار و ارقام تیم ملی کرواسی

شطرنجی ها در شش بازی گذشته خود در طول 90 1 پیروزی 4 تساوی و 1 شکست به دست‌ اورده اند، کرواسی در دو دیدار پیروز ضربات پنالتی بوده است.

کرواسی در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است و در 2 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده اند.

بازی پیشرو

تیم ملی کرواسی در دیدار رده بندی جام جهانی به مصاف مراکش خواهد رفت، شاگردان زلاتکو دالیچ امیدوار هستند قطر را با عنوان تیم سوم جهان ترک‌ کنند و برای دومین ‌دوره متوالی روی سکو بروند.

 

تیم ملی مراکش:

برای تاریخ سازی همچنان زمان باقی مانده

 

بازی های اخیر تیم ملی مراکش

شیرهای اطلس که به عنوان تنها تیم از قاره افریقا در تاریخ به جمع چهار تیم ‌پایانی رسیده بودند همچنان شانس تاریخ سازی با رفتن به روی سکو دارند، مراکش در صورت کسب پیروزی و سوم‌ شدن در جام جهانی قطر میتواند اسم خود در را در تاریخ جاودانه کند.

مراکش در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی فرانسه رفت و با نتیجه 2-0 شکست خورد و از صعود به فینال بازماند، مراکش در این دیدار خیلی زود دروازه خود را باز شده دید تا تغییر سیستم نیز به کمک این تیم نیاید.

امار و ارقام تیم ملی مراکش

تیم ملی مراکش در شش بازی اخیر خود تنها در یک دیدار شکست خورده است، 4 پیروزی و ۱ تساوی نیز حاصل دست اورد ولیدرکراکی در قطر بوده است.

مراکش در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 3 گل دریافت کرده است، مراکش در 4 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم ملی مراکش در دیدار رده بندی به مصاف تیم ملی کرواسی خواهد رفت،هواداران پر تعداد مراکش در کشور قطر امیدوار هستند مدال برنز جام جهانی را ازآن خود کنند و در پایان مسابقه جشن بگیرند این افتخار بزرگ را برای قاره افریفا.

 

ترکیب احتمالی تیم ملی کرواسی 4-3-3

لیواکویچ_لورن_گواردیول_سوسا_جورانویچ_کواچیچ_برزویچ_مودریچ_ولاسیچ_کراماریچ و ایوان پرشیچ

غایبین

برزویچ(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی تیم ملی مراکش 4-3-3

بونو_ال‌یمیق_آگوئرد_حکیمی_اتیت الله_اوناهی_سوفیان‌آمرابات_سلیم‌امالله_بوفال_حکیم‌زیاش و یوسف انصیری

غایبین

مزروبی_سایس

 

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالهای دور یک دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند که این دیدار با تساوی 0-0 به پایان رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

کمتر از 2.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار کرواسی و مراکش
P