پیش بازی دیدار کریستال پالاس و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار کریستال پالاس و منچسترسیتی

زمان برگزاری:18/1/1403

ساعت برگزاری: 15:00

ورزشگاه: سلهارست پارک

داور مسابقه: پائول تیرنی

هفته سی‌و دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

کریستال پالاس:

فرار عقاب ها از منطقه سقوط

پیش بازی دیدار کریستال پالاس و منچسترسیتی

بازی های اخیر کریستال پالاس

نتایج ضعیف کریستال پالاس با هدایت روی هاجسون باعث شد مدیران کریستال پالاس با سرمربی 76 ساله و پر افتخار خود قطع همکاری کنند. اولیور گلاسنر سرمربی اسبق اینتراخت برای نجات کریستال پالاس به لندن آمد و با کسب 5 امتیاز در 5 مسابقه هواداران را برای بقا در ایگ برتر امیدوار کرده است. تنها هدف مدیران کریستال پالاس در فصل جاری حفظ تیم در بالاترین سطح فوتبال انگلیس است وبنظر میرسد با توجه به فاصله 8 امتیازی، در هفته های پیشرو بقای خود در لیگ را قطعی کنند.

کریستال پالاس در اخرین دیدار خود به مصاف بورنموث رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورده است. کریستال پالاس در این دیدار عملکرد خوبی نداشته است و تنها 2 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است!.

امار و ارقام کریستال پالاس

30 مسابقه و کسب 30 امتیاز قرار گرفتن در رتبه 14 جدول, عملکرد کریستال پالاس در این فصل رقابت های لیگ برتر انگلیس بوده است، کریستال پالاس در این فصل تنها 7 پیروزی بدست اورده و در 14 مسابقه شکست خورده است.

در خط حمله کریستال پالاس 34 گل به ثمر رسانده است ، و در خط دفاع این تیم 50 گل دریافت کرده است, کریستال پالاس در 6 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

کریستال پالاس در این هفته رقابت های لیگ برتر، میزبان تیم منچسترسیتی در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران کریستال پالاس امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار شگفتی هفته را رقم بزنند و فاصله خود با رقبا در قعر جدول را افزایش دهند.

منچسترسیتی:

شوک پپ برای بازگشت جواب داد!

بازی های اخیر منچسترسیتی

دو تساوی پیاپی و دور شدن از صدر جدول باعث تغییرات در تیم منچسترسیتی شده است و بنظر میرسد سیتیزن ها دیگر شانس اول قهرمانی در لیگ برتر نیستند!. پپ گواردیولا عصبانیت خود بابت عدم پیروزی در دو مسابقه پیاپی مقابل دو رقیب اصلی خود در جدول را با نیمکت نشینی دیبروینه و ارلینگ هالند نشان داده است. منچسترسیتی در 24 مسابقه اخیر خود در تمامی رقابت ها هرگز شکست نخورده است و مدعی اصلی قهرمانی در جام حذفی انگلیس و لیگ قهرمانان به حساب می آید. منچسترسیتی برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس همچنان امیدوار است و هواداران سیتیزن ها امیدوار هستند اتفاقات فصل گذشته، یک مرتبه دیگر برای آنها در انگلیس تکرار شود!.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف استون ویلا رفت و با نتیجه پرگل 4-1 به پیروزی رسیده است. گلهای منچسترسیتی در این دیدار توسط رودری و فودن(3) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 30 دیدار به میدان رفته است، 20 پیروزی, 7 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 67 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 67 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله لیگ برتر لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با 18 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 29 گل دریافت کرده است. تیم منچسترسیتی در 9 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است و‌ در جایگاه دوم قرار گرفته است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در هفته سی و دوم فوتبال انگلیس، میهمان تیم کریستال پالاس در ورزشگاه سلهارست پارک شهر لندن است. هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار موقتا به جایگاه دوم جدول صعود کنند!.

ترکیب احتمالی کریستال پالاس 3-4-3

هندرسون_لرما_اندرسون_وارد_میتچل_مونوز_وارتون_هوگس_آیو_عزه و فلیپ ماتتا

غایبین

گوئی_جانستون_فرانچا_هولدینگ_دوکوره

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-2-3-1

اورتگا_آکانجی_دیاز_گواردیول_لویس_رودری_نونیز_فودن_دیبروینه_دوکو و ارلینگ هالند

غایبین

واکر_ادرسون_آکه

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم کریستال پالاس 3 پیروزی و سهم منچسترسیتی نیز 13 پیروزی بوده است, 4 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P