پیش بازی دیدار کریستال پالاس و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار کریستال پالاس و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار کریستال پالاس و منچسترسیتی

___ ___ ___ ___ ___

 

کریستال پالاس:

عقاب ها در سراشیبی سقوط

 

 

بازی های اخیر کریستال پالاس

کریستال پالاس با پاتریک ویرا در اوایل فصل امتیاز های خوبی را جمع اوری کرد و موفق شد خود را در میانه جدول حفظ کند، و خطر سقوط نداشته باشد اما در 10 دیدار اخیر خود طعم پیروزی را نچشیده است و اگر امتیاز های اوایل فصل نبود عقاب های لندن کاندید سقوط بودند!.

کریستال پالاس در اخرین دیدار خود به مصاف استون ویلا رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، کریستال پالاس در این دیدار هیچ شوت درون چارچوبی در پایان 90 دقیقه ثبت نکرده است!.

امار و ارقام کریستال پالاس

25 مسابقه و کسب 27 امتیاز قرار گرفتن در رتبه 12 جدول, عملکرد کریستال پالاس در این فصل رقابت های لیگ برتر انگلیس بوده است.

در خط حمله کریستال پالاس 21 گل به ثمر رسانده است ، و در خط دفاع این تیم 32 گل دریافت کرده است, کریستال پالاس در 6 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

کریستال پالاس در این هفته میزبان منچسترسیتی است، هواداران کریستال پالاس امیدوار هستند به روند ناکامی تیمشان پایان دهند و در این هفته به یک پیروزی بزرگ دست پیدا کنند.

 

 

منچسترسیتی:

پپ همچنان به قهرمانی امید دارد!.

 

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

سیتیزن ها همچنان در حال تلاش برای گرفتن صدر هستند اما ناکام!. هفته گذشته منچسترسیتی پس از پیروزی امید زیادی داشت تا ارسنال امتیاز از دست بدهد اما ارسنال موفق به بازگشت شد و خوشحالی هواداران منچسترسیتی دوام زیادی نداشت، پپ گواردیولا اما در مصاحبه اعلام کرد همچنان امید به قهرمانی دارند و تا روز اخر برای عنوان قهرمانی در لیگ برتر خواهند جنگید.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف نیوکاسل رفت و‌ موفق شد با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی دست پیدا کند، گلهای سیتی در این دیدار توسط فودن و برناردو سیلوا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در 26 دیدار این فصل خود 18 پیروزی 4 تساوی و 4 شکست به دست آورده است و با 58 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله خود 66 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ جزیره را در اختیار دارد، در خط دفاع منچستر سیتی 25 گل دریافت کرده است و ادرسون موفق به ثبت 10 کلین شیت در این فصل برای منچسترسیتی‌ شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته به مصاف کریستال پالاس خواهد رفت، هواداران سیتی امیدوار هستند با یک پیروزی خارج از خانه مقابل تیم بحران زده کریستال، اختلاف 5 امتیازی خود را در صدر جدول کاهش دهند.

 

 

 

 

ترکیب احتمالی کریستال پالاس 4-3-3

گویتا_کلاین_اندرسون_مارک‌گوهی_میتچل_لوکونگا_هوگئس_شالپ_جوردن آیو_اولیسه و زاها

غایبین

دوکوره_جانستون_فرگوسن(احتمالی)

 

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

ادرسون_دیاز_اکانجی_آکه_گوندوغان_دیبروینه_رودری_سیلوا_ماحرز_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

ندارد

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 17 پیروزی و سهم کریستال پالاس 3 پیروزی بوده است، 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار کریستال پالاس و منچسترسیتی
P