پیش بازی دیدار کلن و بایرن مونیخ

پیش بازی دیدار کلن و بایرن مونیخ

پیش بازی دیدار کلن و بایرن مونیخ

___ ___ ___ ___

کلن:

بزهای بیلی علیه بایرن

 

 

بازی های اخیر کلن

کلن با هدایت استفن بامگارت عملکرد خوبی در المان داشته است و تیم را در میانه جدول نگه داشته است،تیم کلن رابطه بسیار خوبی با دورتموند و هوادارانش دارد و هواداران کلن طی بیانیه ای اعلام کردند در مسابقه همزمان اگر دورتمند موفق به گلزنی شود به مانند تیم خودشان آنهارا تشویق میکنند تا روحیه بازیکنان بایرن را تخریب کنند! کلن در هشت دیدار اخیر خود تنها در یک دیدار شکست خورده است و عملکرد خوبی دارد.

کلن در اخرین دیدار خود ب مصاف وردربرمن رفت و با نتیجه 1-1‌ در این دیدار به تساوی رسید. تنها گل کلن توسط استفن تیگس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام کلن

کلن در فصل جاری 33 بازی در بوندسلیگا انجام داده است و حاصل آن 10 پیروزی،12 تساوی و 11 شکست برای این تیم ثبت شده است.

در خط حمله کلن 48 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاعی تیم کلن 52 گل دریافت کرده است، کلن در 6 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

کلن در این هفته به مصاف بایرن مونیخ خواهد رفت،هواداران کلن امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی فضا را برای قهرمانی دورتمند مهیا کنند.

 

 

بایرن مونیخ:

رویای بر باد رفته

 

 

بازی های اخیر بایرن مونیخ

مدیران بایرن مونیخ بدون شک بزرگترین اشتباه تاریخ خود را در این فصل انجا دادند. مدیران بایرن مونیخ در شرایطی حکم اخراج ناگلزمن را امضا کردند که شانس اول سه گانه در فصل جاری بود.توخل اما در هر سه جام از قافله قهرمانی جا ماند، شاید اگر زمان به عقب بازگردد مدیران بایرن هرگز تصمیم به اخراج ناگلزمن نگیرند و توماس توخل نیز هرگز پیشنهاد بایرن را قبول نمیکند!

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف لایپزیش رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار خانگی تن به شکست داد، تنها گل بایرن در این دیدار توسط گنبری به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرن مونیخ

بایرن مونیخ در 32 بازی خود 20 پیروزی، 8 تساوی و 5 شکست به دست اورده است و با 68 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

بایرن مونیخ در خط حمله 90 گل به ثمر رسانده است،!بایرن بهترین خط حمله المان را در اختیار دارد و گنبری با 14 گل زده بهترین گلزن این تیم است، بایرن مونیخ در خط دفاع 37 گل دریافت کرده است، بایرن در 11 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در این هفته به مصاف کلن در یک دیدار خارج از خانه خواهد رفت،هواداران بایرن امیدوار هستند با کسب یک پیروزی و توقف دورتمند برای یازدهمین مرتبه پیاپی قهرمان المان شوند.

 

 

 

ترکیب احتمالی کلن 4-2-3-1

ماروین_هوبرز_چابوت_هکتور_اشمیتز_سخیری_مارتل_ماینا_کاینز_جوبچیچ و داویه سلکه

غایبین:

دیتز_مارک اوت_تیگس

 

 

 

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

زومر_دلیخت_مازروبی_کانسلو_پاوارد_کیمیش_کومان_سانه_موسیالا_گنبری و توماس مولر

غایبین

هرناندز_نویر_دیویس

 

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم کلن تنها 2 پیروزی بوده است و سهم بایرن مونیخ 15 پیروزی, در 3 دیدار دو تیم به تساوی رسیده اند.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بایرن مونیخ

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار کلن و بایرن مونیخ
P