پیش بازی دیدار گلادباخ و دورتموند

پیش بازی دیدار گلادباخ و دورتموند

پیش بازی دیدار گلادباخ و دورتموند

__ __ __ __ __ __

بروسیا مونشن گلادباخ:

پایین تر از حد تصور

 

بازی های اخیر مونشن گلادباخ

گلادباخ با دنیل فارکه نتوانسته نتیجه خوبی بگیرد و شاید بعد از جام جهانی شاهد برکناری این مربی از نیمکت کره اسب های المان باشیم،

گلادباخ در شش بازی اخیر خود در چهار دیدار شکست خورده است و این تیم در اخرین بازی خود به مصاف بوخوم قعر‌نشین‌ رفت و با نتیجه 2-1 شکست‌ خورد تک گل این تیم‌ را پله‌آ به ثمر رساند، گلادباخ شانس به تساوی کشاندن بازی را نیز داشت اما وار در دقیقه 85 گل رامی بنسبینی را مردود اعلام کرد.

امار و ارقام مونشن گلادباخ

گلادباخ در 14 بازی قبلی خود موفق به کسب 5 پیروزی، 5 شکست و 4 تساوی شده است و با 19 امتیاز در جایگاه 9 جدول ایستاده است.

گلادباخ در خط حمله 24 گل به ثمر رسانده است و در 9 دیدار اخیر خود موفق به گلزنی شده است، گلادباخ در خط دفاع 22 گل دریافت کرده است و در سه بازی نیز موفق به ثبت کلین شیت شده است،گلادباخ در 8 بازی اخیر خود کل دریافت کرده است.

بازی پیشرو

مونشن گلادباخ در اخرین بازی خود پیش از جام جهانی در یک بازی تماشایی میزبان دورتموند در بروسیا پارک است و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی به سوی جام جهانی بروند.

 

دورتموند:

دورتموند
دورتموند

مصدومان پر تعداد و خرید های ناموفق

 

بازی های اخیر دورتموند

دورتموند در فصل جاری با فروش هالند نتوانست جایگزین مناسبی برای این بازیکن در بازار پیدا کند، سباستین هالر انتخاب اول مدیران دورتموند بود اما این بازیکن تنها چند روز پس از پیوستنش به زنبور ها به سرطان مبتلا شد، آنتونی مودسته و کریم آدیمی تعداد گل هایشان روی عدد 2 متوقف شده است.

دورتموند در اخرین بازی خود به مقاف ولسبورگ رفت و با نتیجه 2-0 شکست خورد، دورتموند در این دیدار 21 شوت به سمت دروازه حریف روانه کرد اما تیر دروازه و درخشش دروازبان حریف مانع گلزنی زنبور ها شد.

امار و ارقام دورتموند

دورتموند در 14 بازی این فصل خود 8 پیروزی،5 شکست و 1 تساوی به دست آورده است و با 25 امتیاز در جایگاه 4 جدول قرار گرفته است و فاصله 6 امتیازی با صدر جدول دارد.

دورتموند در خط حمله 23 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم پدیده جدید و بازیکن آکادمی خود،یوسف موکوکو 17 ساله است، دورتموند در خط دفاع 17 گل دریافت کرده است و با ثبت 6 کلین شیت در جایگاه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

دورتموند در اخرین هفته خود پیش از جام جهانی به مصاف بورسیا مونشن گلادباخ خواهد رفت و هواداران این تیم امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار همچنان امیدوار به قهرمانی در لیگ باقی بمانند.

 

ترکیب احتمالی دورتموند 4-2-3-1

کوبل_سوله_گوئررو_هوملس_اشلوتبرگ_بلینگهام_اوزکان_آدیمی_برانت_ملنو یوسف موکوکو

غایبین

گیتنس_داهود_هالر_مونیه_موریی_وولف(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی مونشن گلادباخ 4-2-3-1

اولچوفسکی_الودی_بنسباینی_فریدریچ_اسکالی_کونه_ویگل_پله‌آ_هوفمان_کرامر و مارکوس تورام

غایبین

آسانو_گورالسکی_گراوه_هینتز_جانسون_موساویچ(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم هرگز مسابقه ای با تساوی به پایان نرسیده است در 15 بازی زنبور ها پیروز شده اند و در 5 بازی کره اسب ها به پیروزی رسیده اند.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هر دو تیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار گلادباخ و دورتموند
P