پیش بازی دیدار گلگهر‌ و استقلال

پیش بازی دیدار گلگهر‌ و استقلال

زمان برگزاری:3/10/1402

ساعت برگزاری: 15:00

ورزشگاه: قاسم سلیمانی سیرجان

داور مسابقه: پیام حیدری

هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر ایران

گلگهر سیرجان:

گاهی خوب گاهی بد!

پیش بازی دیدار گلگهر‌ و استقلال

بازی های اخیر گلگهر سیرجان

گلگهر فصل جدید با سرمربی یونانی خود، هفته های متفاوتی را پشت سر گذاشته است . اوزوندیس در 12 دیدار روی نیمکت گلگهر نشسته است و تنها موفق به ثبت 4 پیروزی شده است و از صدر جدول فاصله گرفته است. گلگهر دو فصل گذشته با هدایت سرمربی فعلی تیم ملی، امیرقلعه نویی پشت سر گذاشته است و بهترین نتیجه سیرجانی ها در تاریخ لیگ برتر را گرفته است(رتبه چهارم).

گلگهر در اخرین دیدار خود به مصاف آلومینیوم اراک رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار به تساوی دست پیدا کرده است، گلگهر در این دیدار عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت اما درخشش احمد گوهری سنگربان آلومینیوم اراک، مانع پیروزی شاگردان اوزونیدیس شد.

امار و ارقام گلگهر سیرجان

گلگهر در 12 مسابقه خود در این فصل موفق به ثبت 4 پیروزی، 6 تساوی و 2 شکست شده است و با 18 امتیاز در جایگاه 7 جدول قرار گرفته است.

گلگهر در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع گلگهر 8 گل دریافت کرده است، گلگهر در 6 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

گلگهر در این هفته میزبان استقلال در سیرجان است، هواداران گلگهر امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی، صدرنشین لیگ را شکست دهند و خود را به تیم های مدعی لیگ نزدیک تر کنند.

استقلال تهران:

آتش بازی نکونام در تهران

بازی های اخیر استقلال تهران

استقلال در فصل جاری عملکرد درخشانی در مسابقات داخل خانه داشته است، استقلال با 6 پیروزی از 6 مسابقه خانگی بهترین عملکرد لیگ برتر ایران را داشته است. استقلال در خارج از خانه اما نتایج متفاوتی داشته است و بنظر میرسد بزرگ ترین مشکل این فصل ابی پوشان در مسابقات خارج از خانه است. استقلال در چهار هفته اخیر موفق به پیروزی خارج از خانه نشده است و شاگردان نکونام از چهار مسابقه تنها چهار امتیاز بدست اورده اند. اخرین پیروزی خارج از خانه استقلال مقابل مس رفسجان در هفته هفتم به ثبت رسیده است.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف نساجی مازندران در ورزشگاه ازادی رفت و با نتیجه پرگل 4-0 به پیروزی رسیده است. گلهای استقلال در این دیدار توسط سهرابیان،جلالی،رمضانی و گل به خودی مدافع نساجی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 13 دیدار به میدان رفته است. هشت پیروزی، چهار تساوی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 28 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 20 گل به ثمر رسانده است و د‌ومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، استقلال تهران خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. سید حسین حسینی در هشت مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر، میهمان گلگهر سیرجان در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی سیرجان است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند تساوی های پیاپی خود در خارج از تهران پایان دهند و با یک پیروزی خارج از خانه همچنان صدر جدول را در اختیار داشته باشند.

ترکیب احتمالی گلگهرسیرجان 4-2-3-1

اخباری_رزاق‌پور_برزای_آرتا_فلاح_ممی زاده_ علیزاده_زنده روح_بوحمدان_کوشکی و سعید سحر خیران

غایبین

عاشوری_تیکدری_گلزاری

ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-4-2

‌حسینی_چشمی_سهرابیان_جلالی_حردانی_مهدی‌پور_یامگا_امیدی فر‌_رضاوند_محمدی_ و ارمان رمضانی

غایبین

میرزایی_امیرعلی‌صادقی_مرادمند و سلیمی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو‌ تیم در 9 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم گلگهر سیرجان 1 پیروزی بوده است و سهم استقلال تهران نیز تنها 7 پیروزی بوده است، 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. استقلال در‌ هفت دیدار اخیر مقابل گلگهر هرگز شکست نخورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی استقلال تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P