پیش بازی دیدار گلگهر و استقلال

پیش بازی دیدار گلگهر و استقلال

پیش بازی دیدار گلگهر و استقلال

__ __ __ __ __ __ __ __

گلگهر سیرجان:

گل‌گهر سیرجان به دنبال کسب اولین برد خود مقابل استقلال با هدایت امیر قلعه‌نویی است.

بازی های اخیر گلگهر

گلگهر با هدایت ژنرال در فصل جدید خود را به عنوان یکی از تیم های مدعی قهرمانی معرفی کرده است،میانگین امتیازی 2 و قرار گفتن در رتبه 2 جدول در پایان هفته ششم دست آورد امیرقلعه نویی با سیرجانی ها در فصل جدید بوده است.

گلگهر که فصل را با برد مقابل تراکتور شروع کرد در سه بازی بعد موفق به پیروزی نشد و سه تساوی به دست اورد اما شاگردان قلعه نویی با شکست دادن ملوان و پیکان رسما وارد کورس مدعی های امسال شدند در اخرین دیدار کلگهر پیش از فیفا دی در تهران به مصاف پیکان رفتند و با گل تماشایی رضا شکاری سه امتیاز را به دست اوردند.

امار و ارقام گلگهر

گلگهر سیرجان در 20 بازی اخیر خود(اواخر فصل قبل و فصل جدید) تنها یک شکست در کارنامه دار، بازی برگشت مقابل استقلال درتهران اخرین شکست گلگهر در لیگ بوده است و در 15 بازی اخیر خودشکستی نخورده اند.

در فصل جدید شاگردان قلعه نویی با گل زده در کنار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان بهترین خط حمله لیگ هستند،در خط دفاع گلگهر عملکرد خوبی نداشته است و در 6 بازی 5 گل دریافت کرده است، محسن فروزان در 3 بازی این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

گلگهر در این هفته میزبان استقلال در سیرجان است بازی که البته بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد و دلیل آن مشخص نیست،گلگهر در صورت شکست دادن استقلال موقتا صدر نشین لیگ نیز میشود.

استقلال:

استقلال
استقلال

مدافع عنوان قهرمانی با روحیه بالا در سیرجان، ساپینتو به دونبال پنجمین شکست پیاپی قلعه نویی مقابل تیم سابق خود.

بازی های اخیر استقلال

استقلال با ساپینتو در بهترین زمان ممکن به جدول مسابقات برگشت، استقلال پس از دو تساوی بدون گل مقابل نفت مسجد سلیمان و پیکان در اخرین بازی خود قبل از فیفا دی مقابل نساجی با نمایش بی نظیر در ورزشگاه آزادی دوباره امید به اردوگاه تیم بازگرداند.

در این دیدار ابتدا پیمان بابایی گل اول آبی پوشان را به ثمر رساند و سپس کوین یامگا از روی نقطه پنالتی و محمد محبی روی پاس مهدی قائدی برتری استقلال را به سه گل افزایش دادند و در نهایت شاگردان ساپینتو 3-1 از سد نساجی گذشتند و رتبه سوم جدول را تصاحب کردند.

امار و ارقام استقلال

استقلال در فصل جدید سه پیروزی،دوتساوی و یک شکست بدست آورده است،در خط حمله استقلال 7 گل زده است که این 7 گل در سه بازی زده شده است و در سه بازی موفق به گلزنی نشده اند. در خط دفاعی چهار گل دریافت کرده اند سید حسین حسینی دروازبان ملی پوش این تیم در سه بازی کلین شیت کرده است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته از مسابقات لیگ برتر میهمان گلگهر سیرجان است بازی که پیروزی در آن میتواند استقلال را هم امتیاز رقیب دیرینه خود یعنی پرسپولیس کند اما شکست در این مسابقه فاصله این تیم را با دیگر رقبا زیاد خواهد کرد، اخرین شکست گلگهر در لیگ برتر مقابل استقلال بوده است باید دید آیا ساپینتو میتواند آن را تکرار کند یا ژنرال به شکست ناپذیری خود ادامه میدهد

 

ترکیب احتمالی گلگهرسیرجان 4-2-3-1:

فروزان_تیکدری_درخشان مهر_سهرابیان_زاهدی_پورعلی_اریک بایناما_خدا بنده لو_مرتضی تبریزی_رضا شکری و کیروش استنلی

غایبین

یونس شاکری

 

ترکییب احتمالی استقلال4-3-3:

حسینی_غلامی_سیلوا_یامگا_جلالی_چشمی_رضاوند_مهدی پور_قایدی_محمد محبی و پیمان بابایی

غایبین

یزدانی_نیک نفس(احتمالی)

بازی های رودرو دو تیم

دوتیم هفت بازی مقابل هم انجام داده اند که سهم استقلال پنج پیروزی و سهم گلگهر یک پیروزی و یک دیدار با تساوی به پایان رسیده است، استقلال در پنج دیدار اخیر خود مقابل گلگهر را پیروز شده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار گلگهر و استقلال
P