پیش بازی دیدار گلگهر و پرسپولیس

پیش بازی دیدار گلگهر و پرسپولیس

زمان برگزاری:19/1/1403

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: شهید قاسم سلیمانی

داور مسابقه: موعود بنیادی فر

هفته بیست‌و دوم رقابت های لیگ برتر ایران

گلگهر سیرجان:

اوزونیدیس بدنبال انتقام!

پیش بازی دیدار گلگهر و پرسپولیس

بازی های اخیر گلگهر سیرجان

گلگهر با هدایت اوزونیدیس در فصل جاری عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است اما برای تبدیل شدن به مدعی قهرمانی نیازمند فرصت و صبر بیشتری برای سرمربی یونانی است. گلگهر در فصل جاری با استفاده از چند بازیکن جوان(سعید سحرخیزان و سامان فلاح) عملکرد خوبی داشته است و فوتبال ایران را امیدوار به چند بازیکن با کیفیت کرده است. گلگهر در لیگ برتر شانس قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان ندارد و بنظر میرسد تمرکز اصلی خود را برای جام حذفی (قهرمانی و کسب سهمیه) گذاشته اند.

گلگهر در اخرین دیدار خود به مصاف سپاهان در لیگ برتر رفت و با نتیجه 2-0 شکست خورده است. گلگهر در این دیدار عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است اما درخشش سنگربان دوم سپاهان مانع گلزنی سیرجانی ها شده است!.

امار و ارقام گلگهر سیرجان

گلگهر در 21 مسابقه خود در این فصل موفق به ثبت 8 پیروزی، 9 تساوی و 4 شکست شده است و با کسب 33 امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار گرفته است.

گلگهر در خط حمله با درخشش سعید سحرخیزان 24 گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع گلگهر 15 گل دریافت کرده است، محمد رضا اخباری سنگربان شماره یک تیم گلگهر در 10 دیدار این فصل، دروازه خود را بسته نگه داشته است وعملکرد خوبی به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

گلگهر در این هفته رقابت های لیگ برتر، میزبان پرسپولیس در سیرجان است. هواداران گلگهر امیدوار هستند پیروزی خانگی در این دیدار، انتقام شکست تلخ دور رفت را از سرخپوشان بگیرند و فاصله خود با رقبا در بالای جدول را کاهش دهند.

پرسپولیس تهران:

هدیه نویدکیا به سرخپوشان!

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس با هدایت اوسمار ویرا روز های خوبی را پشت سر میگذارد و هواداران به شدت از سبک و نتایج پرسپولیس با سرمربی برزیلی رضایت دارند. پرسپولیس در‌کنار استقلال دو مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر نام دارند و هواداران پرسپولیس امیدوار هستند در هفته های پیشرو به صدر جدول صعود کنند. پرسپولیس در روزهای اخیر با مصدومیت سنگین علیرضا بیرانوند مواجه شده است و بنظر میرسد سنگربان اول پرسپولیس و تیم ملی ایران 4 الی 5 مسابقه پرسولیس را از دست میدهد و هواداران در این مدت نگران وضعیت تیم خواهند بود. اوسمار ویرا در کنفرانس خبری اعلام کرده بود استقلال در ادامه فصل امتیاز از دست خواهد داد و تساوی استقلال برابر مس رفسنجان بهترین خبر برای سرخپوشان در سیرجان بوده است.!

جدایی احتمالی بازیکن جدید بایرن

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف پیکان تهران رفته است و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. هردوگل پرسپولیس در این دیدار توسط محمد حسین کنعانی به ثمر رسیده است!.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر، 21 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 43 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در فصل جاری 12 پیروزی، 2 شکست و 7 تساوی به دست اورده است.

پرسپولیس در خط حمله 28 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن سرخپوشان گولسیانی مدافع گرجستانی آنها با 5 گل است.! پرسپولیس در خط دفاع 13 گل دریافت کرده است و پس از استقلال، بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. پرسپولیس در فصل جاری موفق به ثبت 11 کلین شیت شده است و در جایگاه سوم قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته مسابقه لیگ برتر ایران، میهمان تیم گلگهر سیرجان در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، فاصله خود با استقلال در صدر جدول را به عدد 1 کاهش دهند.

ترکیب احتمالی گلگهرسیرجان 4-2-3-1

اخباری_رزاق‌پور_برزای_زاهدی_فلاح_اسلامی‌خاه_ آشوری_زنده روح_تورس_باگیاما و سعید سحر خیران

غایبین

علیزاده_دلفی(احتمالی)

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-2-3-1

امیررضا‌رفیعی‌_کنعانی_گولسیانی_اسماعیلی‌فر_عبدالکریم‌حسن_ریگی_سروش‌رفیعی_اورونوف_عالیشاه_ترابی و عیسی آلکثیر

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی_بیرانوند

دیدار های رو در رو

در 10 مسابقه دوتیم، سهم پرسپولیس 7 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. پرسپولیس در تاریخ رقابت های لیگ برتر، هرگز مقابل گلگهر سیرجان شکست نخورده است.!

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P