پیش بازی دیدار گلگهر و پرسپولیس

پیش بازی دیدار گلگهر و پرسپولیس

پیش بازی دیدار گلگهر و پرسپولیس

___ ___ ___ ___ ___

 

گلگهر سیرجان:

ارتش قلعه نویب به سوی صدرنشینی

 

بازی های اخیر گلگهر سیرجان

عزم گلگهر برای قهرمانی در این فصل جزم شده است،شاگردان قلعه نویی در این فصل با فوتبال هجومی و‌زیبای خود یکی از اصلی ترین مدعیان قهرمانی به حساب می آیند،گلهر در هفته گذشته فرصت خوبی برای صدرنشینی در لیگ را داشت اما به علت بارش برف در شهر اراک بازی این تیم لغو شد تا صدرنشینی این تیم یک هفته به تاخیر افتاده باشد.

گلگهر در اخرین دیدار خود به مصاف هوادار تهران رفت و موفق شد با نتیجه 2-1 این تیم ‌را شکست دهد، گلگهر در این دیدار ابتدا از حریف خود عقب افتاد اما در نیمه دوم با گلهای تبریزی و‌سهرابیان پیروز شد.

امار و ارقام گلگهر

گلگهر در 12 مسابقه خود در این فصل موفق به ثبت 7 پیروزی، 3 تساوی و 2 شکست شده است و با 24 امتیاز در جایگاه 4 جدول قرار گرفته است.

گلگهر در خط حمله 19 گل به ثمر رسانده است و در کنار سپاهان بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد، در خط دفاع گلگهر 10 گل دریافت کرده است، گلگهر در پنج دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

گلگهر در این هفته میزبان پرسپولیس در سیرجان است بازی که البته بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد گلگهر در صورت شکست دادن پرسپولیس صدر نشین لیگ نیز میشود.

 

پرسپولیس تهران:

چه وقت رفتن بود اقای لوکادیا؟!

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس قبل از جام جهانی با درخشش یورگن لوکادیا موفق شد صدرنشین لیگ شود و مدعی اصلی قهرمانی باشد اما پس از جام جهانی و با خروج لوکادیا با مشکلات زیادی روبرو شده است و در دو بازی متوالی موفق به پیروزی نشده است وحالا دیگر صدر جدول قرمز نیست!.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف پیکان رفت و در یک بازی کم موقعیت به تساوی 0-0 دست پیدا کرد، درخشش بیرانوند نیز اجازه شکست خانگی به پرسپولیس در این دیدار نداد.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 7 پیروزی،5 تساوی و 1 شکست شده است و با 26 امتیاز در جایگاه دوم جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است.

پرسپولیس در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 5 گل دریافت کرده است، علیرضا بیرانوند در 9 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به مصاف گلگهر در سیرجان خواهد رفت، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی در این دیدار به صدر جدول رقابت های لیگ برتر بازگردند.

 

ترکیب احتمالی گلگهرسیرجان 4-2-3-1:

فروزان_تیکدری_جعفری_سهرابیان_زاهدی_امین‌پورعلی_ عاشوری_خدا بنده لو_مرتضی تبریزی_رضا شکری و یونس شاکری

غایبین

اریک باگما(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس 4-2-3-1

بیرانوند_گولسیانی_پورعلی گنجی_اسماعیلی امیری_کامیابی نیا_سرلک_ترابی_رفیعی_سعید صادقی و مهدی عبدی

غایبین

شیخ‌دیاباته_یورگن‌لوکادیا_امیدعالیشاه(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

در 6 بازی اخیر دو تیم سهم پرسپولیس 3 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است،گلگهر موفق به شکست پرسپولیس در لیگ برتر نشده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی گلگهر سیرجان

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار گلگهر و پرسپولیس
P