پیش بازی دیدار یوونتوس و اینتر

پیش بازی دیدار یوونتوس و اینتر

پیش بازی دیدار یوونتوس و اینتر

__ __ __ __ __ __ __

یوونتوس:

یوونتوس
یوونتوس

آلگری به دنبال تداوم روند خوب خود در ایتالیا

 

بازی های اخیر یوونتوس

یوونتوس در چهار دیدار اخیر خود در ایتالیا بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته است و حفظ این روند هواداران این تیم میتوانند به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نیز امیدوار باقی بمانند،

یوونتوس در اخرین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 2-1 شکست خورد و با پیروزی بنفیکا مقابل نماینده اسرائیل یووه رتبه سوم را حفظ کرد و راهی پلی اف لیگ اروپا شد،یوونتوس در این فصل پس از سالها از مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود نکرد و در گروه خود سوم شد.

امار و ارقام یوونتوس

یوونتوس با کسب 6 پیروزی،2 شکست و 4 تساوی 22 امتیازی است و در جایگاه 8 جدول قرار گرفته است و با صدر جدول 13 امتیاز فاصله دارد.

یوونتوس در خط حمله 18 گل به‌ ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم دوشان ولاهویچ با 6 گل زده است، یوونتوس در خط دفاع 7 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع ایتالیا را در اختیار دارد و با 7 کلین شیت در کنار لاتزیو در رتبه اول هستند.

بازی پیشرو

یوونتوس در این هفته میزبان اینتر میلان در شهرآورد ایتالیانو است و در صورت پیروزی در این دیدار میتواند بالا تر از اینتر درجدول قرار بگیرد هواداران یووه امیدوار هستند روند خوب خود در هفته های اخیر را ادامه دهند.

 

اینتر میلان

افعی ها بدنبال زخمی کردن بانوی پیر

 

بازی های اخیر اینترمیلان

هواداران اینتر پس از صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا به دونبال درخشش در لیگ نیز هستند، اینتر در هفته گذشته موفق شد با پیروزی برابر سمپدوریا پنجمین برد پیاپی خود در لیگ را جشن بگیرد.

اینتر در اخرین بازی خود در لیگ قهرمانان در یک بازی تشریفاتی به مصاف بایرن مونیخ رفت، شکست و پیروزی جایگاه اینتر را در جدول تغییر نمیداد و این بازی با برتری 2-0 بایرن مونیخ به اتمام رسید.

امار و ارقام اینترمیلان

اینتر در این فصل تنها تیم فوتبال ایتالیا است که هرگز با تساوی زمین مسابقه را ترک نکرده است، 8 پیروزی و 4 شکست در کارنامه این تیم ثبت شده است و با 24 امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار گرفته اند.

اینتر در خط حمله 25 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم مارتینز با 6 گل است، اینتر در خط دفاع 17 گل دریافت کرده است و تنها در 4 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اینتر در این هفته میهمان یوونتوس در شهر تورین است و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار اختلاف امتیاز خود را با یوونتوس به عدد 5 برسانند.

 

ترکیب احتمالی یوووتوس 3-5-2

شزنی_برمر_ساندرو_دنیلو_کوادرادو_رابیوت_میرتی_لوکاتلی_کوستیچ_میلیک و دوشان ولاهویچ

غایبین

کین_جورج_پوگبا_آکه_دیشیلیو_پارادس_مک‌کنی

 

ترکیب احتمالی اینتر 3-5-2

اونانا_اچربی_اشکرینیار_باستونی_دونفرایز_بارلا_میخیتاریان_هاکان_دیمارکو_مارتینز و ادین ژکو

غایبین

برزویچ_لوکاکو_دی‌آمروزیو

 

دیدار های رو در‌ رو

در 20 بازی اخیر سهم یوونتوس 10 و سهم اینتر 6 پیروزی بوده است و 4 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

در پنج بازی اخیر دو تیم در سری آ ایتالیا سهم هر دو تیم 2 پیروزی یوده است

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2.5 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار یوونتوس و اینتر
P