پیش بازی دیدار یوونتوس‌ و ‌رم

پیش بازی دیدار یوونتوس‌ و ‌رم

زمان برگزاری:9/10/1402

ساعت برگزاری: 23:15

ورزشگاه: آلیانز استادیوم

داور مسابقه:سیمونه سوزا

هفته هجدهم رقابت های سری آ ایتالیا

یوونتوس:

از قافله عقب نمان!

پیش بازی دیدار یوونتوس‌ و ‌رم

بازی های اخیر یوونتوس

بیانکوری با هدایت مکس الگری در این فصل عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است اما این نتایج نیز باعث صدرنشینی ییونتوس در سری آ نشده است و آنها برای قهرمانی و رقابت با اینتر نیازمند خرید چند بازیکن در پنجره نقل و انتقالاتی پیشرو هستند. یوونتوس در این فصل رقابت های اروپایی حضور ندارد و تمرکز آنها در سری آ و جام حذفی این کشور است، یوونتوس در این فصل تنها در یک دیدار شکست خورده است و در 12 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده اند.

تمدید قرارداد انجلوتی با کهکشانی ها

یوونتوس در اخرین دیدار خود به مصاف فروسینونه رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدتر به پیروزی رسیده است.گلهای یوونتوس توسط ایلدیز و دوشان ولاهوویچ به ثمر رسیده است. کنان ایلدیز ستاره 18 ساله و ترکیه ای تیم یوونتوس با گلزنی در این دیدار، جنوان ترین گلزن خارجی تاریخ یوونتوس شد.

امارو ارقام یوونتوس

یوونتوس در 17 مسابقه خود 12 پیروزی،4 تساوی و 1 شکست به دست آورده است و با 40 امتیاز در جایگاه 2 جدول قرار گرفته است.

یوونتوس در خط حمله 26 گل به ثمر رسانده است،یوونتوس در خط دفاع 11 گل دریافت کرده است و عملکرد خوبی داشته است، و با 9 کلین شیت در رتبه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

یوونتوس در این هفته میزبان تیم رم در مهم ترین مسابقه هفته ایتالیا خواهد بود، هواداران یوونتوس امیدوار هستند در این بازی مهم پیروز از زمین خارج شوند و فاصله خود با صدر جدول را کاهش دهند.

آس رم:

امیدواری گرگ با شکار بزرگ

بازی های اخیر آس رم

تیم رم علیرغم نتایج ضعیف در فصل جاری اما به واسطه حضور ژوزه مورینیو، یکی از خاص ترین و جذاب ترین تیم های اروپا و فوتبال ایتالیا است. مورینیو در سه فصل حضور روی نیمکت گرگ های پایتخت نشین، در سری آ ایتالیا انتظارات را براورده نکرده است و همچنان آنها موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نشده اند اما در لیگ کنفرانس و لیگ اروپا عملکرد خوبی داشته اند. فصل جاری اخرین حضور مورینیو در تیم رم است و هواداران تیم رم امیدوار هستند در اخرین فصل حضور آقای خاص، سهمیه لیگ قهرمانان را بدست اورند.

تیم رم در اخرین دیدار خود به مصاف ناپولی رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای رم در این دیدار توسط پلگرینی و لوکاکو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آس رم

رم در این فصل موفق به کسب 8 پیروزی،5 شکست و 4 تساوی شده است و با کسب 28 امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار گرفته است.

رم در خط حمله 30 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم روملو لوکاکو با 8 گل است، رم در خط دفاع 19 گل دریافت کرده است, روی پاتریسیو سنگربان کهنه کار پرتغالی تیم رم در 5 دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم رم در این هفته میهمان تیم یوونتوس در ورزشگاه الیانز استادیوم شهر تورین است، هواداران رم امیدوار هستند با یک پیروزی مهم در این هفته خود را به تیم های بالانشین جدول نزدیک تر کنند.

ترکیب احتمالی یوووتوس 3-5-2

شزنی_برمر_گاتی_دنیلو_میرتی_مک‌کنی_رابیوت_لوکاتلی_کاستیچ_کیزا و دوشان ولاهویچ

غایبین

دیشیلیو_فاجیولی_پوگبا_کامبیاسو_ساندرو_کین

ترکیب احتمالی آس رم 3-4-2-1

پاتریسیو_لورنته_مانچینی_اندیکا_کریستنسن_کریستانته_پارادس_اسپیناتزولا_پلگرینی_دیبالا و روملو لوکاکو

غایبین

کومبولا_اسمالینگ_ابراهام_دیبالا(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم یوونتوس 11‌ و سهم رم نیز 5 پیروزی بوده است,4دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در شش دیدار اخیر دو تیم، یوونتوس تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی یوونتوس

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P