پیش بازی دیدار یوونتوس و سویا

پیش بازی دیدار یوونتوس و سویا

پیش بازی دیدار یوونتوس و سویا

____ _____ _____ ____

یوونتوس:

langfr-260px-Juventus
langfr-260px-Juventus

گام بلند الگری برای ا‌ولین قهرمانی در اروپا!.

 

 

بازی های اخیر یوونتوس

در ماه گذشته هواداران و بازیکنان یوونتوس به دلیل کسر 15 امتیاز، نگاه ویژه ای به قهرمانی در لیگ اروپا داشتند و تنها امید آنها برای کسب سهمیه فصل اینده بود. الگری سرمربی یوونتوس امیدوار است بازگشت امتیاز های یوونتوس انگیزه آنها را کاهش ندهد و در سومین فینال اروپایی خود حاظر شود. الگری در دوره قبل حضور خود روی نیمکت ییونتوس دو مرتبه به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد اما در دو دیدار ناکام بود و به دنبال یک قهرمانی اروپایی برای یوونتوس است.

یوونتوس در اخرین دیدار خود به مصاف آتالانتا رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید، گلهای یوونتوس توسط آیلینگ جونیور و ولاهوویچ به ثمر رسیده است.

امار و ارقام یوونتوس

یووه در 6 دیدار خود در لیگ اروپا، 4 پیروزی، و 2 تساوی به دست اورده است یوونتوس به عنوان تیم سوم لیگ قهرمانان راهی لیگ اروپا شد.

تیم یوونتوس در خط حمله 9 گل در لیگ اروپا به ثمر رسانده است،یووه در خط دفاع نیز 2 گل دریافت کرده است و در 4 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

یوونتوس در این هفته لیگ اروپا در مرحله نیمه‌ نهایی میزبان تیم سویا در تورین است. هواداران یووه امیدوار هستند با یک نتیجه خوب سویا را شکست دهند و امیدوار به دیدار برگشت باشند.

 

 

سویا:

پادشاه لیگ اروپا

 

 

بازی های اخیر سویا

سویا فصل را با خورخه سامپائولی ارژانتینی، خوب شروع نکرد در مقطعی به رتبه انتهای جدول لالیگا نیز سقوط کرد. خطر سقوط به دسته پایین تر مدیران سویا را محکوم به اخراج سمپائولی کرد، پس از اخراج سرمربی ارژانتینی نتایج درخشان سویا با لوئیس مندیلیبار شروع شد. سرمربی 62 ساله اسپانیایی موفق شد با نتایج درخشان سویا را از قعر جدول جدا کند و در لیگ اروپا به نیمه نهایی صعود کند. سویا در 8 دیدار با سرمربی جدید خود 5 پیروزی و 2 تساوی به دست اورده است و تنها در یک دیدار شکست خورده است.

سویا در اخرین دیدار خود به مصاف اسپانیول رفت و با نتیجه 3-2 به پیروزی رسید، گلهای سویا توسط گیل،گیه و اوکامپوس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام سویا

سویا در 6 دیدار خود در لیگ اروپا، 3 پیروزی، 2 شکست و 1 تساوی به دست اورده است سویا شرایط خوبی در لالیگا اسپانیا ندارد و تنها شانس کسب سهمیه اروپایی فصل بعد برای آنها قهرمانی در این فصل است.

تیم سویا در خط حمله 10 گل در لیگ اروپا به ثمر رسانده است،سویا در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است و در 3 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

سویا در این هفته لیگ اروپا در مرحله نیمه‌ نهایی میهمان تیم یوونتوس در ورزشگاه الیانز است، هواداران سویا امیدوار هستند روند خوب خود را در لیگ اروپا ادامه دهند و پس از منچستر،یوونتوس را نیز از گردونه مسابقات حذف کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی یوووتوس 3-5-2

شزنی_برمر_ساندرو_دنیلو_کوادرادو_رابیوت_فاگیولی_پارادس_کاستیچ_دیماریا و دوشان ولاهویچ

غایبین

دیشیلیو

 

 

 

ترکیب احتمالی سویا 4-4-2

بونو_آکونیا_گودلی_باده_نوس_راکتیچ_رکیک_فرناندو_اوکامپوس_گیل و یوسف ان‌نصیری

غایبین

جوردن_مارکائو_سوسو(احتمالی)

 

 

 

دیدار های رو در رو

در 5 بازی اخیر دو تیم سهم یوونتوس 2 و سهم سویا نیز 2 پیروزی بوده است,1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هر دو تیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار یوونتوس و سویا
P