پیش بازی رئال مادرید و یونیون برلین

پیش بازی دیدار‌ رئال مادرید و یونیون برلین

زمان برگزاری:29/6/1402

ساعت برگزاری: 20:15

ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو

داور مسابقه: اسپن اسکاس

هفته اول ‌رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گروه C

رئال مادرید اسپانیا:

پادشاه اروپا وارد میشود

پیش بازی رئال مادرید و یونیون برلین

بازی های اخیر رئال مادرید

عملکرد فوق العاده رئال مادرید در لالیگا اسپانیا، هواداران را امیدوار به کسب یک قهرمانی دیگر در لیگ قهرمانان اروپا کرده است. رئال مادرید پر افتخار ترین تیم اروپایی در لیگ قهرمانان است و کهکشانی ها امیدوار هستند با کارلو آنجلوتی یک مرتبه دیگر قهرمان اروپا شوند و با این سرمربی ایتالیایی هتریک کنند.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف رئال سوسیداد رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید، گلهای رئال مادرید در این دیدار توسط والورده و خوسلو به ثمر رسیده است. این پیروی سومین پیروزی کهکشانی ها در این فصل بود که آنها ابتدا گل اول را دریافت میکنند!

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در پنج دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب پنج پیروزی متوالی شده است و صدر جدول لالیگا اسپانیا را در اختیار دارد. رئال مادرید در خط حمله 10 گل به ثمر رسانده است. در خط دفاع رئال مادرید سه گل دریافت کرده است. رئال مادرید در دو دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان فصل جدید،میزبان یونیون برلین المان در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو است. هواداران رئال امیدوار هستند اولین پیروزی خود را در اولین مسابقه خانگی جشن بگیرند و به صدر جدول تکیه بزنند.

یونیون برلین آلمان:

خلق شگفتی توسط اورس فیشر

بازی های اخیر یونیون برلین

یکی از قدیمی ترین باشگاهای فوتبال المان یونیون برلین نام دارد، یونیون برخلاف هرتا دیگر تیم شهر برلین در دهه های اخیر، در دسته های پایین تر فوتبال المان حضور داشت. یونیون برلین در سال 2019 و با برتری در دیدار پلی اف مقابل اشتوگارت با هدایت فیشر سرمربی سوئیسی خود به یوندسلیگا صعود کرد و در فصل گذشته با حضور در جمع چهار تیم برتر المان موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا شد.

یونیون برلین در اخرین دیدار خود به مصاف ولسفبورگ رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل یونیون برلین در این دیدار توسط گوزنس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام یونیون برلین

یونیون برلین در 4 دیدار خود در این فصل بوندسلیگا المان، 2 پیروزی و 2 شکست به دست اورده است و با 6 امتیاز در جایگاه هشتم جدول قرار گرفته است.

تیم یونیون برلین در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است، یونیون در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است، فردریک رونو سنگربان ملی پوش دانمارکی این تیم موفق به ثبت کلین شیت در این فصل نشده است.

بازی پیشرو

یونیون برلین در اولین هفته لیگ قهرمانان اروپا میهمان رئال مادرید در کشور اسپانیا است، هواداران یونیون امیدوار هستند یک شگفتی بزرگ در هفته اول رقم بزنند و با کسب امتیاز پایتخت کشور اسپانیا را به سمت ترک المان ترک کنند.

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

کپا_رودیگر_آلابا_گارسیا_واسکز_کروس_مودریچ_والورده_رودریگو_بلینگهام و خوسلو

غایبین

مندی_گولر_وینیسیوس_کورتوا_میلیتائو_کارواخال(احتمالی)

ترکیب احتمالی یونیون برلین 3-5-2

رونوح_لیته_کنوخ_دوئخی_جورانویچ_تورسبی_خدیرا_لایدونی_هابرر_سایباتچه و شرالدو بکر

غایبین

اندراس شافر

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالهای اخیر در دیدار های رسمی و تدارکاتی به مصاف یکدیگر نرفته اند و این دیدار اولین دیدار رسمی دو تیم است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P