پیش بازی سپاهان، استقلال 1402

پیش بازی سپاهان، استقلال 1402

پیش بازی سپاهان، استقلال 1402

زمان برگزاری:1/6/1402

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: نقش جهان اصفهان

داور مسابقه:‌ کوپال ناظمی

هفته سوم رقابت های لیگ برتر ایران

سپاهان اصفهان:

طوفان زرد مورایس در نصف جهان

بازی های اخیر سپاهان اصفهان

ژوزه مورایس از اتفاق فصل گذشته درس برگی گرفته است، عقب نشینی در دقایق پایانی مقابل ملوان باعث از دست رفتن یک جام در اصفهان شد. مورایس در فصل پیشرو هجومی ترین تیم رقابت های لیگ برتر بوده است و هوادارن سپاهان امیدوار به ثبت یک رکورد تاریخی در خط حمله لیگ ‌برتر ایران هستند.

سپاهان در اخرین دیدار خود به مصاف ذوب اهن در ورزشگاه فولادشهر رفت و با یک نمایش دیدنی با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید، گلهای سپاهان توسط رضا اسدی و شهریار مغانلو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام سپاهان اصفهان

سپاهان در دو دیدار فصل جدید، موفق به ثبت دو پیروزی متوالی شده است و با کسب 6 امتیاز و تفاضل گل بهتر در صدر جدول قرار گرفته است.

سپاهان در خط حمله پنج گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد. سپاهان در خط دفاع نیز یک گل دریافت کرده است و پیام نیازمند سنگربان ملی پوش سپاهان موفق به ثبت 1 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

سپاهان در سومین دیدار خود میزبان یکی از رقبای اصلی خود استقلال تهران، در ورزشگاه نقش جهان است. هواداران سپاهان امیدوار هستند سومین پیروزی متوالی خود جشن بگیرند و صدر جدول را حفظ کنند.

استقلال تهران:

نکونام قصد کوتاه آمدن ندارد

بازی های اخیر استقلال تهران

پرونده نقل و انتقالاتی استقلال همچنان باز است و هواداران استقلال امیدوار هستند در‌ روز های آینده با خرید بازیکنان مد نظر جواد نکونام، به قهرمانی در لیگ برتر ایران امیدوار تر شوند. استقلال در روز های گذشته پس از خروج اریا برزگر ومنتظر محمد به سراغ یک هافبک اهل کشور مصر و یک مهاجم اهل کشور ارژانتین رفته است و مزاکرات خوبی نیز با این دو بازیکن انجام داده است.

گزینه های میلان برای تقویت خط حمله

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف ملوان بندرانزلی رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید، تنها گل استقلال توسط محمد حسین مرادمند مدافع این تیم به ثمر رسیده است، سید حسین حسینی نیز با مهار پنالتی در دقایق ابتدایی مسابقه نقش مهمی در پیروزی شاگردان نکونام داشت.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری و علیرغم مشکلات زیاد مدیریتی، دو پیروزی متوالی به دست اورده است و با کسب 6 امتیاز و تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله چهار گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز گلی دریافت نکرده است. سید حسین حسینی دروازبان ملی پوش استقلال به شرایط خوب خود بازگشته است و فصل را با دو کلین شیت پیاپی اغاز کرده است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران میهمان سپاهان اصفهان در ورزشگاه نقش جهان است. هواداران استقلال امیدوار هستند اصفهان را با امتیاز ترک کنند تا همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانند.

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-4-2

نیازمند_رضاییان_دانشگر_هادی‌محمدی_‌زکی‌پور_اسدی_حسین‌نژاد_شکاری_قربانی_احمدزاده و شهریار مغانلو

غایبین

نورافکن_کریمی_الکثیر_نیازمند(احتمالی)

ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-2-3-1

‌حسینی_چشمی_مرادمند_حردانی_سلمانی_رضاوند_مهدی‌پور_جلالی_یامگا_نیک‌نفس و ارسلان مطهری

غایبین

سهرابیان_خالدابادی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم سپاهان اصفهان 6 و سهم استقلال تهران نیز 9 پیروزی بوده است، 5 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است، سپاهان فصل گذشته رفت و برگشت استقلال را شکست داد.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی سپاهان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی سپاهان، استقلال 1402
P