پیش بازی صنعت نفت آبادان،استقلال

پیش بازی صنعت نفت آبادان،استقلال

پیش بازی صنعت نفت آبادان،استقلال

زمان برگزاری:19/5/1402

ساعت برگزاری: 21:30

ورزشگاه: تختی آبادان

داور مسابقه:‌ موعود بنیادی فر

هفته اول رقابت های لیگ برتر ایران

صنعت نفت آبادان:

کابوس فصل گذشته فراموش میشود؟

آنچه گذشت صنعت نفت ابادان

صنعت نفت آبادان در فصل گذشته چهار سرمربی روی نیمکت خود امتحان کرد و در نهایت با عبدلله ویسی غیر ممکن را ممکن کرد و در لیگ برتر ماند، هواداران صنعت نفت با توجه به اختلاف امتیاز با مس کرمان،خود را برای حضور در لیگ دسته اول آماده کرده بودند اما معجزه ویسی اجازه سقوط صنعت نفت را نداد و در نهایت با پیروزی در هفته آخر تیم‌ را در لیگ برتر حفظ کرد.

صنعت نفت برای فصل جدید شش بازیکن جدید به خدمت گرفت که نیمی از آن تا از کشور عراق بود!شنانی،پناهی،صادقی،فهدطالب،علی‌ یوسف،عباس‌الکعبی بازیکنانی بودند که توسط عبدلله ویسی جذب شدند، 12 بازیکن نیز از صنعت نفت جدا شدند که امار بالایی به نظر میرسد،ممی زاده،علی‌فریدون،سباستین ‌پریز،محمد ردها،بیت سعید،قنبری،طیبی،گروسیان،بوعزار،حسین ساکی و محمد باصری نفراتی بودند که صنعت نفت را به مقصد تیم های مختلف ترک کردند.

آمار و ارقام صنعت نفت در پیش فصل

صنعت نفت آبادان در پیش فصل،5 دیدار تدارکاتی به میدان رفت که اغلب تیم های گمنام بودند، صنعت ابتدا به مصاف منتخب خوزستان،تاراز چادگان،شاهین لردگان و در نهایت به مصاف چادر ملو و پرسپولیس رفت که حاصل تلاش شاگردان ویسی 4 پیروزی و 1 شکست بود، تنها شکست صنعت نفت مقابل پرسپولیس با نتیجه 2-0 بود. صنعت نفت در خط حمله 11 گل به ثمر رساند و در خط دفاع 4 گل دریافت کرد.

بازی پیشرو

صنعت نفت در اولین دیدار خود میزبان استقلال تهران در ورزشگاه تختی آبادان است، هواداران صنعت نفت امیدوار هستند در اولین دیدار خود سه امتیاز شیرین در گرمای آبادان بدست بیاورند.

استقلال تهران:

سریال تمام نشدنی مربیان جدید ادامه دارد

آنچه گذشت استقلال تهران

استقلال در سالهای اخیر تبدیل به محله برو و بیا شده است و هر فصل یک سرمربی جدید روی نیمکت خود میبند، پس از قهرمانی استقلال با فرهاد مجیدی، ریکاردو ساپینتو در فصل گذشته جانشین فرهاد شد و علیرغم نتایج خوب در استقلال دستش از کسب جام کوتاه ماند و در شرایطی که هواداران استقلال خواهان ماندن ریکاردو ساپینتو بودند این سرمربی پرتغالی سر از کشور قبرس در آورد و جواد نکونام پس از کش و قوس های فراوان به عنوان جانشین معرفی شد. استقلال در نقل و انتقالات تابستانی و در مقایسه با رقبای خود عملکرد خوبی نداشته است و بنظر میرسد فصل سختی پیشروی هواداران و جواد نکونام است!. استقلال هفت بازیکن جذب کرده است که چهار بازیکن سهمیه امید این باشگاه را شکل داده اند،

پیش بازی دیدار سپاهان و تراکتور

مهردادمحمدی،سهرابیان،سلیمی،خالدآبادی،برزگر،تورانیان و منتظر محمد هافبک تیم ملی امید عراق بازیکنانی بودند که به استقلال پیوستند. استقلال هفت خروجی نیز داشت که مهم ترین بازیکنان، مهدی قایدی،محمد محبی،رافائل سیلوا و عارف غلامی بودند.

آمار و ارقام استقلال در پیش فصل

استقلال با هدایت جواد نکونام در پنج دیدار تدارکاتی حاضر شد که حاصل آن 3 پیروزی،1 تساوی و 1 شکست بوده است، استقلال در مقابل تیم پیکان،آریو اسلامشهر و امیدهای باشگاه خود به پیروزی رسید، مقابل هوادار تهران شکست خورد و در نهایت با آلومینیوم اراک به تساوی رسید. استقلال در خط حمله 12 گل به ثمر رساند و در خط دفاع 5 گل دریافت کرده است.

بازی پیشرو

استقلال در اولین دیدار خود در فصل جدید به مصاف صنعت نفت آبادان در شهر آبادان خواهد رفت، هواداران استقلال امیدوار هستند یک پیروزی مهم و خارج از خانه را بدست بیاورند.

ترکیب احتمالی صنعت نفت 4-2-3-1

فهدطالب_الکعبی_تهیدست_تهامی_صادقی_وکیا_حکیم‌نصاری_شنانی_پناهی_طالب رایکانی و احمد شریعت‌زاده

غایبین

ندارد

 ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-4-2

‌حسینی_سلیمی_مرادمند_حردانی_سلمانی_رضاوند_نیک‌نفس_مهری_یامگا_محمدی و ارسلان مطهری

غایبین

چشمی_منتظرمحمد(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 18 بازی اخیر دو تیم سهم استقلال 11 پیروزی و سهم صنعت نفت نیز 3 پیروزی بوده است و 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد استقلال تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی صنعت نفت آبادان،استقلال
P