پیش بازی لاسک و لیورپول

پیش بازی دیدار‌ لاسک و لیورپول

زمان برگزاری:30/6/1402

ساعت برگزاری: 20:15

ورزشگاه: رایفیسن آرنا

داور مسابقه: مارکو دیبلو

هفته اول ‌رقابت های لیگ اروپا گروه E

لاسک اتریش:

نماینده کشور اتریش در فصل گذشته موفق شد رتبه سوم بوندسلیگای اتریش را با کسب 35 امتیاز بدست اورد و سهمیه پلی لیگ اروپا را کسب کند. لاسک اتریش در پلی اف نماینده کشور بوسنی را با نتیجه 3-2 از پیشروی برداشت و موفق شد به مرحله گروهی لیگ اروپا صعود کند.

تیم لاسک در اخرین دیدار خود به مصاف کلاگن فورت در بوندسلیگا اتریش رفته است و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است، گلهای لاسک توسط هاول،فلکر و لیوبیچیچ به ثمر رسیده است.

پیش بازی لاسک و لیورپول

آمار و ارقام لاسک

لاسک در هفت مسابقه این فصل خود در کشور اتریش،موفق به کسب 14 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است چهار پیروزی، یک شکست و د‌و تساوی حاصل تلاش شاگردان توماس ساگدر در این فصل بوده است. لاسک در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است. اوکیکی لاوال سنگربان اتریشی تیم لاسک موفق به ثبت سه کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

لاسک در اولین دیدار خود در لیگ اروپا میزبان تیم لیورپول است. هواداران لاسک امیدوار هستند اولین پیروزی خود در فصل جدید بدست بیاورند و شگفتی ساز هفته اول لقب بگیرند.

لیورپول انگلستان:

پنج شنبه های باورنکردنی

بازی های اخیر لیورپول

لیورپول فصل گذشته لیگ برتر انگلیس را با رتبه پنجم جدول به پایان رساند و موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان نشد، لیورپول که عنوان پر افتخار ترین باشگاه انگلیسی در لیگ قهرمانان اروپا را در اختیار دارد، این فصل باید در یک سطح پایین تر به میدان برود و هواداران لیورپول باید به بازی در روز های پنج شنبه عادت کنند.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف ولورهمپتون رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید، گلهای لیورپول توسط گاکپو،رابرتسون و گل به خودی مدافع حریف به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام لیورپول

لیورپول در پنج مسابقه این فصل خود در لیگ برتر انگلیس، موفق به کسب 13 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. چهار پیروزی و یک تساوی حاصل تلاش شاگردان کلوپ در این فصل بوده است. لیورپول در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است. الیسون بکر سنگربان برزیلی لیورپول، در فصل جدید موفق به ثبت یک کلین شیت است.

دیدار پیشرو

شاگردان یورگن کلوپ در هفته اول لیگ اروپا میهمان تیم لاسک در کشور انریش هستند. هواداران لیورپول امیدوار هستند اولین پیروزی خود را بدست اورند و خود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کنند.

ترکیب احتمالی لاسک 3-4-3

لاوال_لوکندر_اندراده_زیریس_فلکر_یوویچیچ_هوروات_جورج‌بلو_هاول_ژولی و مارین لیوییچیچ

غایبین

لاتاراد_تائوهی_پینتور_آنسلم

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_ماتیپ_قوانساح_گومز_سیمیکاس_اندو_آلیستر_الیوت_ژوتا_دیاز و داروین نونیز

غایبین

تیاگو_آرنولد(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر مقابل یکدیگر قرار نگرفته اند و این دیدار اولین دیدار رسمی دو باشگاه است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P