پیش بازی منچسترسیتی و نیوکاسل

پیش بازی منچسترسیتی و نیوکاسل

پیش بازی منچسترسیتی و نیوکاسل

زمان برگزاری:28/5/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه:‌ رابرت جونز

هفته دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچسترسیتی:

رونمایی از جام قهرمانی در اتحاد

بازی های اخیر منچسترسیتی

مدافع عنوان قهرمانی فصل را با پیروزی 3-0 مقابل برنلی اغاز کرد، درخشش مجدد هالند در لیگ برتر یک پیروزی آسان را تقدیم هواداران و پپ گواردیولا کرد تا قدم اول را محکم بردارند.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف سویا در سوپرکاپ اروپا رفت و پس از تساوی در طول 90 دقیقه در ضربات پنالتی به پیروزی رسید و جام قهرمانی را بالای سر برد، تنها گل منچسترسیتی توسط پالمر بثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در اولین دیدار این فصل خود به پیروزی رسیده است و با 3 امتیاز، و به علت تفاضل کمتر در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله خود 3 گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع منچسترسیتی گلی دریافت نکرده است و ادرسون موفق به ثبت اولین کلین شیت در فصل جدید شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در هفته دوم لیگ برتر به مصاف نیوکاسل در ورزشگاه اتحاد خواهد رفت، هواداران سیتی امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار صدر جدول بدست آورند.

نیوکاسل یونایتد:

هدف بزرگ کلاغ ها برای فصل جدید

بازی های اخیر نیوکاسل یونایتد

فصل گذشته نیوکاسل یک فصل فراموش نشدنی را سپری کرد و موفق شد سهمیه لیگ قهرمانان را بدست بیاورد. نیوکاسل در نقل و انتقالات نیز چهار بازیکن جدید جذب کرد و در مجموع 150 میلیون یورو هزینه کرد،گران ترین بازیکن نیوکاسل ساندرو تونالی است که از میلان راهی نیوکاسل شده است.

نیوکاسل در پیش فصل نیز 7 دیدار تدارکاتی به میدان رفت و موفق به کسب 5 پیروزی و 2 تساوی شده است. بهترین پیروزی نیوکاسل با نتیجه 4-0 مقابل ویارئال بوده است.

پیش بازی تاتنهام و منچستریونایتد

 نیوکاسل هفته گذشته به مصاف استون ویلا رفت و با نتیجه 5-1 به پیروزی رسید، گلهای نیوکاسل توسط تونالی،بارنز،ویلسون و الکساندر ایساک(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام نیوکاسل یونایتد

نیوکاسل در اولین دیدار این فصل خود به پیروزی پرگل رسیده است و با 3 امتیاز، و به علت تفاضل بهتر در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.

نیوکاسل در خط حمله خود 5 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد. در خط دفاع نیوکاسل یک گل دریافت کرده است و نیک پوپ موفق به ثبت کلین شیت در فصل جدید نشده است.

بازی پیشرو

نیوکاسل در دومین دیدار فصل جدید، میهمان منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر است. هواداران نیوکاسل امیدوار هستند با حداقل امتیاز ورزشگاه اتحاد را ترک کنند و در این دیدار اولین شکست خود را تجربه نکنند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-3-3

ادرسون_آکانجی_والکر_آکه_استونس_الوارز_رودری_سیلوا_کواچیچ_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

دیبروینه

ترکیب احتمالی نیوکاسل یونایتد 4-3-3

پوپ_بورن_بوتمان_شار_ترپیر_تونالی_گیمارش_گوردون_آلمیرون_جوئلینتون و الکساندر ایساک

غایبین

ویلوک

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 15 پیروزی و سهم نیوکاسل 2 پیروزی بوده است، 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی منچسترسیتی و نیوکاسل
P