پیش بازی منچستر یونایتد و ناتینگهام فارست

پیش بازی منچستر یونایتد و ناتینگهام فارست

پیش بازی منچستر یونایتد و ناتینگهام فارست 

زمان برگزاری:4/6/1402

ساعت برگزاری: 17:30

ورزشگاه: اولترافورد

داور مسابقه:‌ اتوول

هفته سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد:

زنگ خطر به صدا در آمد!

بازی های اخیر منچستریونایتد

شیاطین سرخ در فصل گذشته موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان شدند اما بنظر میرسد کار شاگردان تن هاخ در این فصل سخت تر از فصل گذشته است، منچستر در دو مسابقه خود عملکرد خوبی نداشته است و تنها پیروزی منچستریونایتد با درخشش اونانا سنگربان جدید شیاطین سرخ بوده است.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف تاتنهام رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورد. یونایتد در این دیدار 6 ضربه درپن چارچوب ثبت کرد اما موفق به گلزنی نشده است.

آمار و ارقام منچستریونایتد

منچستریونایتد در دو دیدار این فصل خود یک پیروزی و یک شکست بدست اورده است و با 3 امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله خود یک گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع منچستریونایتد 2 گل دریافت کرده است و اونانا سنگربان جدید منچستریونایتد یک کلین شیت در کارنامه خود ثبت کرده است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در سومین دیدار خود میزبان ناتینگهام فارست در ورزشگاه اولترافورد است، هواداران منچستر امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی، دومین پیروزی خود در لیگ را جشن بگیرند و ب روند پیروزی بازگردند.

ناتینگهام فارست:

امید برای فصلی بهتر

بازی های اخیر ناتینگهام فارست

فصل گذشته برای هواداران ناتینگهام پس از بازگشت طولانی مدت به بالاترین سطح فوتبال انگلیس سخت شروع شد اما در نهایت با شیرینی بقا در لیگ برتر برای آنها به اتمام رسید، ناتینگهام در فصل گذشته هفته های آخر به هماهنگی کامل رسید و نتایج خوبی را بدست اورد. هواداران ناتینگهام در این فصل امید بسیار زیادی دارند که بدون نگرانی در لیگ برتر باقی بمانند اما در هفته های ابتدایی با قرعه های سختی مواجه شده اند!

لوکاکو دومین هدف رم بعد از آزمون

ناتینگهام در اخرین دیدار خود به مصاف شفیلد یونایتد رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید، گلهای ناتینگهام در این دیدار توسط آونی و کریس وود به ثمر رسیده است. کریس وود در دقیقه 84 وارد زمین شد و در دقیقه 89 گل پیروزی بخش ناتینگهام را به ثمر رساند.

آمار و ارقام ناتینگهام فارست

ناتینگهام در دو مسابقه این فصل خود موفق به کسب سه امتیاز شده است و در جایگاه دهم جدول قرار گرفته است یک پیروزی و یک شکست عملکرد شاگردان استون کوپر در فصل جدید لیگ برتر انگلیس بوده است. ناتینگهام در خط حمله عملکرد خوبی داشته است و موفق به ثبت سه گل شده است، ناتینگهام در خط دفاع نیز 3 گل دریافت کرده است و موفق به ثبت کلین شیت در فصل جدید لیگ برتر نشده است.

بازی پیشرو

ناتینگهام در سومین دیدار خود به مصاف منچستریونایتد در شهر منچستر خواهد رفت. هواداران ناتینگهام فارست امیدوار هستند شگقتی ساز این هفته لقب بگیرند و یونایتد را در خانه خود شکست دهند.

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

اونانا_مارتینز_واران_مالاسیا_ون‌بیساکا_کاسمیرو_اریکسن_رشفورد_آنتونی_فرناندز و آنتونی مارسیال

غایبین

دیالو_شاو_هویلند_مونت_مگوایر

ترکیب احتمالی ناتینگهام فارست 4-3-3

ترنر_ورال_‌بولی_مک‌کنا_ویلیامز_اوریر_یاتس_مانگالا_دانیلو_آونی و مورگان وایت

غایبین

هنسی_فلیپه

دیدار های رو در رو

در 12 دیدار اخیر دو تیم سهم منچستریونایتد 9 پیروزی و سهم ناتینگهام فارست نیز 1 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی منچستریونایتد

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی منچستر یونایتد و ناتینگهام فارست
P