پیش بازی نیوکاسل یونایتد مقابل آرسنال

پیش بازی نیوکاسل یونایتد مقابل آرسنال

پیش بازی نیوکاسل یونایتد مقابل آرسنال

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

نیوکاسل:

سفید و سیاه ها اخیراً با نتیجه سنگین 5-0 مغلوب منچسترسیتی شدند تا در مقابل دو تیم صدر جدول در دو بازی پیاپی شکست را قبول کنند،این در حالی است که توپچی‌ها در دربی شمال لندن با شکست 3-0 مقابل تاتنهام هاتسپر در پنجشنبه شب نتوانستند جایگاه خود را در رده چهارم جدول محکم کنند.

نیوکاسل تیم متحول این روزهای اروپا و انگلستان به دنبال به پایان رساندن لیگ در رده های میانی جدول است تا بتواند برای فصل بعد با ریخت و پاش های مالکان جدید خود حرفی در بین تیم های بزرگ انگلیس داشته باشد.

در حالی که نیوکاسل و تیم هاو در حال طی کردن روند صعودی و خوبی قرار داشت اما این دو بازی اخیر نشان داد که این تیم توان رقابت با تیم های بزرگ انگلستان را ندارد و از حالا باید به دنبال جذب نفرات مناسب برای فصل بعد باشد.

شاگردان گواردیولاکه پس از کنار رفتن از رقابت های اروپایی بسیار خشمگین شده بودند به نظر تمام حرص خود را بر سر نیوکاسلی ها خالی کردند و نیوکاسلی که خطر سقوط این تیم را تحت نمی کند بدون اینکه بازی مناسبی انجام دهند پذیرای شکست شدند.

ترکیب احتمالی نیوکاسل
ترکیب احتمالی نیوکاسل

 

آرسنال:

آرسنال در حالی دوشنبه شب به مصاف نیوکاسل می رود که قصد دارد در این دو بازی باقی مانده با کسب حداکثر امتیازات پس از سال ها نام خود را در بین تیم های فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا بنویسد و به طلسم چندین ساله اش در عدم رسیدن به این مسابقات پایان دهد.

آرسنالی ها که شکست بدی را برابر تاتنهام تیم تعقیب کننده خود متحمل شدند و با پنج گل توسط کانته و تیمش تحقیر شدند ، در صورت ادامه روند بازی قبل مقابل تاتنهام باید چشم خود را از رقابت های لیگ قهرمانان ببندند و دوباره حسرت حضور در این رقابت ها را به دل داشته باشند.

گل های هری کین که در نیمه به ثمر رسید شاید در همان نیمه کار توپچی ها را تمام کرد و گل سون آبی سردی برای نتیجه گرفتن شاگردان آرتتا بود که تمام امیدهای هوادران این تیم برای نتیجه گرفتن در آن بازی را بر باد داد.

ترکیب احتمالی آرسنال
ترکیب احتمالی آرسنال

مصدومان و محرومان نیوکاسل:کلارک-هایدن-لویس-شلوی-ویلاک-فرناندز-فراسر

مصدومان و محرومان آرسنال:تیرنی-ماگالیاس-هلدینگ

در پنج بازی اخیر نیوکاسل موفق به کسب سه پیروزی و متحمل دو شکست شده است که برابر تیم های لستر 2_1 , کرستال پالاس 1_0 و نوریچ 3_0 پیروز و برابر تیم های لیورپول 1_0 و منچسترسیتی 5_0 شکست خورده است

آرسنال نیز در پنج بازی اخیر خود چهار پیروزی برابر تیم های چلسی 4_2 , منچستریونایتد 3_1 , وستهام و لیدز با نتایج مشابه 2_1 پیروز و برابر تاتنهام 3_0 شکست خورده است.

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی برد آرسنال

گل اور 2/5

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی نیوکاسل یونایتد مقابل آرسنال
P