پیش بازی والیبال ایران و برزیل

پیش بازی والیبال ایران و برزیل

پیش بازی والیبال ایران و برزیل

__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __

تیم ملی والیبال ایران در بازی مقابل آمریکا نشان داد که اگر رگ غیرت ایرانی به میان بیاید قطعا می تواند کارهای زیادی انجام دهد و کارهای غیر ممکن را ممون کند.

تیم ملی ایران که در پنج بازی خود در مسابقات لیگ ملت ها متحمل سه شکست پیاپی شده بود و تصور می شد که در مقابل آمریکا شکست داحتی را بخورد ، نشان داد که رگ ایرانی چیزی نیست که به راحتی آن را نادیده گرفت.

تیم ملی والیبال ایران که با دعوت از جوانان مستعد در فکر فراهم کردن تیمی برای آینده و جوانگرایی در تیم است نشان داد که اگر بخواهند می توانند با استفاده از نیروی جوانی خود کارهای بزرگی انجام دهند.

جوانان تیم ملی ایران در مقابل امریکا بازی برتری را نسبت به این تیم به نمایش گذاشتند و توانستند این تیم قدرتمند را در سه ست پیاپی شکست دهند تا سه بر صفر بر این تیم قدرتمند غلبه کنند.

حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که این جوانان در مقابل برزیلی که در جدول رقابت ها همسایه ایران است و همانند این تیم با ۶ بازی ۳ امتیاز دارد بازی خواهد کرد ، اما شاید بتوان یک ایراد بزرگ به نحوه برگزاری این بازی ها گرفت که گریبان تمام تیم های حاضر در این رقابت ها گرفته است و آن عدم استراحت کافی تیم ها می باشد که قطعا می تواند بر روند ریکاوری و بازی تیم ها تاثیر منفی بگذارد ، به عنوان مثال تیم ملی کشورمان که بازی بسیار سنگینی را برابر آمریکا پشت سر گذاشته است ،حالا باید در کمتر از 24 ساعت به مصاف تیم قدرتمند برزیل برود و این مسئله صد در صد می تواند روی بازی شاگردان عطایی تاثیر منفی و بدی بگذارد.

تیم ملی والیبال ایران
تیم ملی والیبال ایران

تیم ملی ایران که در این بازی ها همانگونه که اشاره کردیم دست به جوانگرایی زده است و نفرات باتجربه خود را به همراه ندارد ، تا بدینجای کار شش بازی را در قالب رقابت های لیگ ملت های والیبال انجام داده است که در این شش بازی شاگردان عطایی برابر چین ، استرالیا و آمریکا پیروز از زمین بازی خارج شده اند و در طرف مقابل برابر تیم های نه چندان موفقی مانند هلند ، ژاپن و بلغارستانی که تنها بردشان را برابر ایرانی ها در زمین خود به دست آورده اند نتیجه را واگذار کرده است که به جرات می توان گفت که اگر ایرانی ها نصف بازی که در مقابل آمریکا انجام دادند را برابر هر یک از این سه تیم به نمایش می گذاشتند قطعا نتایج می توانست جور دیگری رقم بخورد.

تیم ملی برزیل که به نظر می رسد از شرایط آرمانی خود دور شده است و همانند ایران سه برد و سه باخت را کسب کرده است دوست دارد همانند سال های قبل به صدر جدول نزدیک تر شود و بنتواند قدرت خود را به رخ حریفان بکشد.

تیم والیبال برزیل برابر تیم های صربستان ، استرالیا و اسلوونی توانسته است پیروز از زمین بازی خارج شود و برابر تیم های لهستان صدر نشین ، آمریکا و در برابر تیم چین که یکی از عجیترین نتایج این دوره بود بازی خود را واگذار کند.

حال باید با تمام این صحبت ها منتظر ماند و دید که آیا برد ایران مقابل آمریکا تصادفی بود یا جوانان ایرانی به خود آمده اند و قدرت خود را باور کرده اند؟

 

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی والیبال ایران و برزیل
P