پیش بازی والیبال ایران و لهستان

پیش بازی والیبال ایران و لهستان

پیش بازی والیبال ایران و لهستان

__ __ __ __ __ __ __

 

تیم ملی کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌های والیبال مردان FIVB 2022 به مصاف لهستان خواهد رفت.این بازی در بولونیای ایتالیا برگزار می شود و از ساعت 21:00 به وقت محلی و 23:30 به وقت ایران پنجشنبه 21 جولای آغاز می شود.

رقابت های نهایی لیگ ملت های والیبال 2022 از 20 تا 24 جولای در بولونیای ایتالیا برگزار می شود،واین در حالیست که هشت تیم برتر حاضر در دور نهایی VNL مردان برای بدست آوردن جام قهرمانی در یونیپول آرنا در بولونیا به میدان می روند البته با حذف دو تیم برزیل و هلند که به ترتیب بازی های خود را برابر آمریکا و ایتالیا میزبان این مسابقات واگذار کردند تعداد این تیم ها به شش تیم تنزل پیدا کرد.

تیم مردان لهستان که در رده اول رده بندی جهانی FIVB قرار دارد، در مرحله گروهی با 10 برد و 2 باخت دوم شد.

لهستانی ها که در بازی اول پس از یک بازی نفس گیر و پرهیجان بازی را در ست پنجم به جوانان تیم ملی کشورمان واگذار کردند در این بازی به دنبال گرفتن انتقام بازی دور گروهی وارد میدان خواهند شد که قطعا ترس باختی دوباره برابر جوانان ایرانی استرس آنها را دو چندان خواهد کرد.

قطعا در این بازی یکی از وظایف اصلی بازیکنان لهستان، مهار بازیکن 25 ساله تیم ملی کشورمان یعنی امین اسماعیل نژاد است که عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ملی در بازی رفت را یدک می کشد ، خواهد بود.

انتظار داریم بیش از 3 ست را در این مسابقه ببینیم.

لهستان:

تیم نیکولا گربیچ یکی از مدعیان قهرمانی VNL محسوب می شود. آنها تیم هماهنگی هستند که به خوبی سازماندهی شده اند و می توانند برای هر تیمی مشکل آفرین باشند.

در آخرین دوره لیگ ملت‌ها، تیم لهستان با شکست مقابل برزیل در فینال به مدال نقره دست یافت.

با نزدیک شدن به روز مسابقه شاهد اظهار نظرها و کری خوانی های متنوعی از بازیکنان و کادر فنی لهستان بوده ایم که ایم که خیلی ها این رفتار لهستانی ها را ماحصل ترس این تیم و نگرانی این تیم از باختی دوباره برابر ایران می دانند که سعی دارند با ایجاد جنگ روانی از عدم تجربه و جوانی بازیکنان تیم ملی کشورمان نهایت استفاده را ببرند که باید منتظر ماند و دید که عطایی و کادر فنی چه تدبیری برای این موضوع خواهند اندیشید؟

ایران:

والیبال ایران
والیبال ایران

اما در طرف مقابل جوانان کم نام و نشان تیم ملی کشورمان با غلبه بر تیم هایی مانند آمریکا و لهستان در مرحله گروهی با شجاعت مثال زدنی خود همه را شگفت زده کرد و این موضوع زمانی جالب تر می شود که اشاره کنیم تیم ملی کشورمان ، لهستانی ها را در شهر گدانسک و مقابل دیده تماشاگران خودی شکست داده است.

این در حالی است که شاگردان بهروز عطایی نوری در این دوره از رقابت های لیگ ملت ها عملکرد بسیار چشمگیری داشتند و این توانایی را دارند که دوباره برای لهستان مشکل آفرین شوند.

اگر نگاهی به بازی های تیم ملی کشورمان در مرحله گروهی بیاندازیم متوجه می شویم این تیم در 7 بازی از 12 بازی مرحله گروهی خود پیروز از میدان خارج شده است که این نتایج آنها را در رده هفتم قرار داد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی والیبال ایران و لهستان
P