پیش بازی وردربرمن و بایرن‌مونیخ

پیش بازی وردربرمن و بایرن‌مونیخ

پیش بازی وردربرمن و بایرن‌مونیخ

زمان برگزاری:27/5/1402

ساعت برگزاری: 22:00

ورزشگاه: وزراشتادیپن

داور مسابقه:‌ فلیکس زایر

هفته اول رقابت های بوندسلیگا آلمان

وردربرمن:

سبز و سفید ها بدنبال طلسم شکنی

آنچه گذشت از وردربرمن:

وردربرمن فصل گذشته با هدایت اوله ورنر سرمربی جوان و 35 ساله خود موفق شد پس از بازگشت مجدد به بوندسلیگا یک المان، فصل را در رتبه سیزدهم به اتمام برساند و عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت. پس از اتمام فصل مدیران وردربرمن قرارداد سرمربی جوان خود را مجدد تمدید کردند تا فصل جدید نیز هدایت سبز و سفید ها را بر عهده داشته باشد.

پیش بازی استقلال،ملوان 1402

وردربرمن در پنجره نقل و انتقالات تابستانی موفق به خرید یک ستاره از تیم لیورپول شد. نبی کیتا،ساتو،لینن و داوید کوناچکی چهار بازیکنی بودند که به جمع شاگردان ورنر اضاف شدند و اشمیت،بوچنان،پارک و چیارودیا بازیکنانی بودند که از جمع وردربرمن جدا شدند.

آمار و ارقام وردربرمن در پیش فصل

وردربرمن پیش فصل را بدون شکست به اتمام رساند و در شش مسابقه خود سه تساوی و سه پیروزی بدست اورده است، بهترین پیروزی آنها با نتیجه 5-2 مقابل تولوز فرانسه بوده است. وردبرمن در هفته گذشته اولین مسابقه رسمی خود در فصل جدید مقابل ویکتوریا کلن در جام حذفی المان به میدان رفت و با نتیجه 3-2 شکست خورد و ازگردونه مسابقات کنار رفت.

بازی پیشرو

وردربرمن در اولین دیدار فصل جدید میزبان بایرن مونیخ است. هواداران وردربرمن امیدوار هستند پس از مدت ها بایرن مونیخ را شکست دهد. وردربرمن سالهاس موفق به شکست بایرن نشده است.

بایرن مو‌نیخ:

بحران توخل ادامه دارد!

آنچه گذشت از بایرن مونیخ

بایرن مونیخ فصل گذشته دست به یک کار عجیب زد و تاوان سنگینی نیز پرداخت کرد، اخراج ناگلزمن و آمدن توخل بدترین تصمیم مدیران بایرن مونیخ طی سال های گذشته بوده است. توخل فصل گذشته با رویای سه گانه روی نیمکت مونیخی ها نشست اما در اخر فصل تنها یک جام سهم وی شد. در فصل جدید نیز توخل با شکست کار خود را در بایرن اغاز کرد و یک جام دیگر نیز از دست رفت!.

بایرن مونیخ در بازار نقل و انتقالاتی روز های شلوغی را سپری کرد. مونیخی ها ابتدا لایمر و گوئررو را با قرار دادی آزاد بخدمت گرفتند و سپس با رقم 150 میلیون یورو مین‌جاکیم مدافع ناپولی و هری کین کاپیتان تیم ملی انگلیس و تاتنهام را بخدمت گرفتند. سادیو مانه،هرناندز،سابیتزر،سومر و الکساندر نوبل نیز بازیکنانی بودند که بایرن مونیخ را به مقصد های مختلف ترک کردند.

آمار و ارقام بایرن مونیخ در پیش فصل

بایرن مونیخ پیش فصل را با نتیجه عجیب 27-0 در مقابل روتاچ اگرن آغاز کرد و سپس به مصاف سیتی،کاوازاکی،لیورپول و موناکو رفت. حاصل کار شاگردان توخل 4 پیروزی و 1 شکست بوده است، تنها شکست بایرن مقابل سیتی با نتیجه 2-1 به ثبت رسیده است. بایرن مونیخ در اولین دیدار رسمی فصل جدید به مصاف لایپزیش در سوپرجام فوتبال المان رفت و با نتیجه 3-0 در این دیدار شکست خورد و جام را از دست داد.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در اولین دیدار فصل جدید بوندسلیگا به مصاف وردربرمن خواهد رفت. هوادارن بایرن مونیخ امیدوار هستند اولین دیدار فصل خود را با پیروزی پشت سر بگذارند و شکست مقابل لایپزیش را فراموش کنند.

ترکیب احتمالی وردربرمن 3-4-2-1

پاولنکا_استارک_پیپر_فریدل_ویسر_لینن_استاج_جانگ_کوناسکی_دوکش و نیکلاس فولکروگ

غایبین

کیتا_آگو

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

اولرایش_دلیخت_کیم_پاوارد_دیویس_لایمر_کیمیش_سانه_گنبری_موسیالا_و هری کین

غایبین

نویر_گوئررو

دیدار های رودرو دو تیم

در 20 دیدار اخیر دو تیم 19 پیروزی سهم بایرن مونیخ بوده است و 1 دیدار دو تیم به تساوی رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بایرن مونیخ

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی وردربرمن و بایرن‌مونیخ
P